dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

489 000 zł250 m² 1 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania duży, rodzinny, komfortowy, dom położony na wzgórzach trzebnickich (super mikroklimat) 100m do lasu. Działka 1600 mkw. z garażem wolnostojącym, zagospodarowana z urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł478 m² 7 322,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 10 letni na Miasteczku Wilanów. 1/2 bliźniaka. Wynajety był na biuro na biuro. Położony w pierwszej części Miasteczka Wilanów powierzchnia 365m2. Piwnica urzytkowa dodatkowo 128m2, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sidra

Sidra,podlaskie

85 000 zł80 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

*** Cena do negocjacji***wyłącznie w biurze Domena*** Nieruchomość rolna położona w niewielkiej wsi, kilka km od miejscowości Sidra, powiat sokólski. Działka o powierzchni ok.3000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Osobowice

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł102 m² 7 637,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Do sprzedania 1/2 domu na Osobowicach w odległości 4 km od Wrocławskiego Rynku. Nieruchomość do odświeżenia. W skład domu wchodzą 4 pokoje, kuchnia, jadalnia, 2 pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 800 000 zł500 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 368 m²

Podana powierzchnia domu jest orientacyjna, ponieważ sprzedawana jest nieruchomość gruntowa zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi. I-szy to budynek 4 kondygnacyjny z lat 60-tych po rozbudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

579 000 zł151 m² 3 834,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Zakup bez prowizji I pcc! Do sprzedania nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Domaszczynie (na granicy z Długołęką). W ramach kolejnego etapu inwestycji powstają trzy domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Porosły

Porosły,podlaskie

550 000 zł168 m² 3 265,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Proponuję do sprzedaży domy w zabudowie bliżniaczej tuż przy granicy Białegostoku (około 1 km). Blisko węzła komunikacyjnego, który umożliwia bardzo szybkie połączenie z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł190 m² 2 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:231 m²

Zarezerwowane umową przedwstępną! Atrakcyjny dom o pow. użytkowej ok. 190 m2 w zabudowie szeregowej przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lazarówka

Bytom,śląskie

593 000 zł152 m² 3 911,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych domów wolnostojących, znajdujących się na nowym kameralnym osiedlu Lazarówka w Tarnowskich Górach. Chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gutowo

Gutowo,kujawsko-pomorskie

490 000 zł214 m² 2 289,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny. Część dzienna na parterze składa się z wiatrołapu, hallu z reprezentacyjną klatką schodową, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bacieczki

Białystok,podlaskie

380 000 zł231 m² 1 642,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom typu bliźniak na osiedlu Bacieczki o trzech kondygnacjach (+piwnica), konstrukcji murowanej, stropodach ognioodporny, wentylowany, podpiwniczony całkowicie. Konstrukcja budynku: -Ławy fundamentowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewodnica Korycka

Niewodnica Korycka,podlaskie

880 000 zł380 m² 2 312,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Jeśli poszukujesz domu blisko miasta a jednocześnie wśród natury, gdzie czas płynie swoim spokojnym rytmem to zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Cisza, błogi spokój, sielski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Oblęgorek

Oblęgorek,świętokrzyskie

930 000 zł358 m² 2 597,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 007 m²

Na sprzedaż rezydencja w stylu dworkowym położona w Oblęgorku zwanym Ziemią Sienkiewiczowską. Idealna oferta dla Osób, które po pracy w zgiełku miasta, pragną wyciszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilczyce,dolnośląskie

770 000 zł240 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Duży dom na dużą inwestycję: mały hotel lub pod wynajem. Trzy kondygnacje, 10 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, 1 wc, 3 niezależne wejścia do domu, balkon na I. p. od strony ogrodu. Dom nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strojec

Strojec,mazowieckie

445 000 zł120 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Siedlisko w miejscowości Strojec, gmina Kampinos o powierzchni 1ha do wydzielenia z powierzchni 6,62 ha. W skład siedliska wchodzi: - dom o powierzchni 120m2, - stodoła murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

409 000 zł107 m² 3 824,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do Sprzedaży nowy dom w standardzie deweloperskim + ( wykonana podłoga w salonie i glazura terakota w łazience na parterze). Dom zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

490 000 zł134 m² 3 670,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Opolu - Zawadzie w odległości około 5 km od centrum miasta, w okolicy Turawa Park. Dogodny dojazd samochodem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

3 800 000 zł851 m² 4 465,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 226 m²

Okazja Dom ,budynek wielorodzinny z 12 przestronnymi mieszkaniami oraz dodatkowo pozwolenie na budowę drugiego budynku (15 mieszkań) Swarzędz -jasin na sprzedaż. W bloku jest 12 jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

539 000 zł98 m² 5 516,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:199 m²

Zarezerwowany do końca lutego 2020 Polecam najserdeczniej! piękny, przytulny, kameralny w ostatniej linii zabudowy dom w Smolcu! zaledwie 2 minuty od Wrocławia. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komańcza

Komańcza,podkarpackie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam posiadłość w miejscowości komańcza na działce około 20-arowej. W skład posiadłości wchodzą następujące składniki: - dom mieszkalny piętrowy o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podańsko

Podańsko,zachodniopomorskie

640 000 zł165 m² 3 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Pięknie położony dom wolnostojący na przedmieściach Goleniowa w Padańsku. Spokojna uliczka, zabudowa jednorodzinna, obok tereny rekreacyjne i las. jednocześnie tylko 1 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

569 000 zł220 m² 2 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 561 m²

Proponujemy malowniczo położony dom w Pilchowicach. Budynek wybudowany pod koniec lat 70-tych z cegły i pustaków. Na parterze znajduje się obszerny hall, salon o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł82 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 m²

W ofercie biura Prosper Home Dom w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie na Przybyszówce opis nieruchomości - powierzchnia domu 82,5m2 - powierzchnia użytkowa 68,3m2 - 3 kondygnacje - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

1 599 900 zł360 m² 4 444,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, zlokalizowany w Brzezinach gmina Morawica. Powierzchnia całkowita domu wynosi 360m 2 , użytkowa 260 m 2. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koniaków

Koniaków,śląskie

960 000 zł150 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 175 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Niepowtarzalna oferta domu z bali drewnianych na jednej z najbardziej widokowych działek na Trójwsi. Panorama 180 stopni nie do zasłonięcia w przyszłości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł230 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedania dom w wyjątkowo urokliwym miejscu - polana wśród lasu i zieleni, na pięknym stoku z zapierającym dech w piersiach widokiem na Kraków Dom powierzchni użytkowej 230m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tumlin

Tumlin,świętokrzyskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam: działka 2200m2 - 14km do kielc, pierwsza linia zabudowy przy drodze asfaltowej. Działka uzbrojona w: -woda, -prąd, -gaz, -kanalizacja, -światłowód. Działka ogrodzona. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Rosnowo,wielkopolskie

535 000 zł150 m² 3 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Wiśniowej w Rosnowie, gmina Komorniki, oddalony 2 km od centrum Komornik. Powierzchnia domu 200 m2, położony na działce 500 m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kolorowa

Marki,mazowieckie

499 000 zł161 m² 3 099,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Oferujemy Państwu ostatni środkowy lokal w zabudowie szeregowej. Inwestycja jest realizowana w spokojnej zielonej części Marek przy ulicy Kolorowej ( okolice ul. Granicznej ) Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rogozińska

Budzyń,wielkopolskie

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Budzyń z przełomu lat 70-80 wraz z dużą działką #lokalizacja# - ul. Rogozińska - Budzyń - Chodzież 13 km - Margonin 15 km - Oborniki 32 km - Piła 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

835 000 zł250 m² 3 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy ( 2016 r)w zabudowie szeregowej( skrajny segment) zlokalizowany w cichej uliczce w dzielnicy Gumieńce. Budynek 2 kondygnacyjny z poddaszem, z dwoma garażami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerzno

Świerzno,zachodniopomorskie

275 000 zł150 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym położony w Świerznie w Biskim sąsiedztwie Gryfic, zaledwie 14 km od ścisłego centrum miasta w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawady

Białystok,podlaskie

493 000 zł142 m² 3 482,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Oferujemy dom w zabudowie szeregowej - Segment D4 w Białymstoku na os. Zawady będący częścią inwestycji deweloperskiej składającej się z dwudziestu segmentów w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Dom 300 m.kw w Konstantynowie Łódzkim, działka 3000 m.kw.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeńNieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czernica

Czernica,dolnośląskie

390 000 zł126 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez pcc! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w okolicach Czernicy. Budynek o pow użytkowej 104,57 mkw + garaż 22,20 mkw. Budynek sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domecko

Domecko,opolskie

359 000 zł148 m² 2 424,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Do sprzedania nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o pow. 148,06m2, według projektu "dom w jabłonkach (t)"pracowni Archon. Budynek jest posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

570 000 zł86 m² 6 589,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:829 m²

Do sprzedania dom (powierzchnia użytkowa ok. 86,5 m2) na działce (ok. 830 m2 - 24 m x 37 m) w Józefowie Dom parterowy w stanie surowym zamkniętym, wykonany w technologii szkieletu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klimontowska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł400 m² 2 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Idealny dla Twojej rodziny! Idealny pod biznes! Na flipa/ podział na mieszkania! Duży przestronny dom po prawej stronie Wisły. W otoczeniu zieleni a zarazem ze świetnym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Modrzewiowa

Wola Wągrodzka,mazowieckie

750 000 zł320 m² 2 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 397 m²

Naprawdę - bardzo dobra oferta! Reprezentacyjny dom na urokliwej ponad hektarowej działce. Dom 2-kondygnacyjny o bardzo funkcjonalnym projekcie. Parter: salon 65m z panoramicznymi oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz,łódzkie

750 000 zł178 m² 4 224 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom z 2019 roku. W przypadku tej oferty nie jest pobierana prowizja od kupującego. Materiały najwyższej klasy, funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

649 000 zł170 m² 3 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²