dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błękitna

Warszawa,mazowieckie

1 415 000 zł220 m² 6 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

Polecam atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej 220m2, mieszczący się na zadbanej posesji z wieloletnią roślinnością (505m2). Zlokalizowany jest w Nowym Wawrze w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

340 000 zł105 m² 3 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieduzy, zgrabny domek w stylu bawarskim, do zamieszkania bez ponoszenia nakładow finansowych. Centralne ogrzewanie tradycyjne; na paliwa stałe, duza, sucha piwnica / wysokie stany wód w innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przykory

Przykory,mazowieckie

850 000 zł5 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Telefon:   Działka o powierzchni 5 tysięcy metrów , w tym staw zarybiony około 800 metrów. Dom o powierzchni 120 metrów z garażem, na parterze dwa pokoje, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krypno Kościelne

Krypno Kościelne,podlaskie

260 000 zł350 m² 742,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Krypno Kościelne, gmina Krypno, podlaskie (25km od Białegostoku). Dom o pow użytkowej około 220 mkw działka 2200 mkw dom całkowicie podpiwniczony wymagający odświeżenia. Działka zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Będzin

Będzin,śląskie

899 000 zł361 m² 2 490,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wybudowany w 2010 roku, w Gródkowie koło Będzina (1km od trasy K-ce - W-wa) na ul. Wschodniej (boczna ul. Leśnej). Ogrodzona działka (prostokąt) 3200 m sąsiaduje z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeziorna

Ostroróg,wielkopolskie

485 000 zł170 m² 2 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Budynek mieszkalny o wymiarach 8,70 x 12,70 m z wiatą garażową 3,30 x 5,80 m, zbliżony stylem do małego dworku. Na działce o powierzchni 1200 m2, wykonano: altanę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielony Sad

Piaseczno,mazowieckie

1 395 000 zł330 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:515 m²

Wykonczenie: gres polerowany, parkiet egzotyczny, deska barlinecka, wysoki standard wykończenia, salon kąpielowy z sauną. Ogród z instalacją nawodnienia. Dodatkowo miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siewierz

Siewierz,śląskie

450 000 zł144 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek mieszkalny zamknięty, tynki, wylewki, instalacje: woda, kanalizacja, elektryczna, gazowa, duża część niezabudowanej działki za budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogóźno

Rogóźno,kujawsko-pomorskie

100 000 zł100 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w budowie, znajdujący się w centrum Rogóźna Wsi, woj. Kuj-Pom, wraz z projektem i pozwoleniem na budowę oraz kosztorysem do kredytu hipotecznego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Opypy,mazowieckie

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

centrum Opyp , w dmu jest kominek. Gaz podciągniety pod dom , trzeba zrobic ogrzewanie np. gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na działce 960 znajduje się dom jednorodzinny piętrowy z piwnicą. W piwnicy mieści się kotłownia - piec gazowy dwu funkcyjny, suszarnia, pralnia w całości podłoga wyłożona gresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

825 000 zł120 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom położony w samym centrum Grodziska Maz na zagospodarowanej działce o powierzchni 900m2. Na parterze znajduje się kuchnia z salonem ,gdzie wychodzi się na taras do ogrodu. dwa pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sanicka

Radomsko,łódzkie

295 000 zł180 m² 1 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 85 m2 (nie licząc piwnic oraz poddasza), składający się z 3 przestronnych pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki. Poddasze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 700 000 zł1 448 m² 1 174,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 055 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kompleksu nieruchomości w Karpaczu, w skład której wchodzą; dom jednorodzinny wolnostojący, bungalow do wynajmu, i pensjonat w budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Polecamy Państwu dom o wysokim standardzie wykończenia położony na działce o pow. 1320 m.kw., graniczącej z lasem w atrakcyjnej części Kłodawy z dobrym dojazdem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łagodzin

Łagodzin,lubuskie

780 000 zł244 m² 3 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Polecamy Państwu ładny dom położony w Łagodzinie o pow. użytkowej ok 150 m.kw. i całkowitej ok 250 m.kw. z dobrym dojazdem drogą asfaltową, położony na działce o pow. 1122.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pleszew

Pleszew,wielkopolskie

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom wolno stojący przy trasie Katowickiej A11, pięć kilometrów od Pleszewa w kierunku Poznania w miejscowości Piekarzew, duża działka z możliwością podziału na dwie mniejsze, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Duży salon z wyjściem na taras. Kominek z rozprowadzeniami na wszystkie pokoje. Duża, oddzielna i widna kuchnia. Ogród w pełni zagospodarowany - działka obsadzona tujami, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

997 000 zł361 m² 2 761,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Nowoczesny energooszczędny dom wolnostojący na działce o pow. 1019m2.Położony 12 km od obwodnicy trójmiejskiej. Układ domu odbiega od standardu do jakiego przyzwyczailiśmy się przeglądając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 300 000 zł160 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Budynek z 1979 w stanie dobrym położony na pięknej działce o pow. 1615 m2.Na te chwilę dom zajmuje 5% powierzchni działki, możliwa jest zabudowa 20% powierzchni działki, w związku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

610 000 zł187 m² 3 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Uwaga na sprzedaż lub zamiana na mieszkanie - dom z 2005 roku położony w pięknej lokalizacji we Fordonie w otoczeniu lasu cichej spokojnej okolica. Dom jest w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł96 m² 8 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Segment w kameralnym, spokojnym osiedlu składającym się z 5 domów - w każdym 4 segmenty. Przed domem dwa miejsca postojowe. Na terenie osiedla plac zabaw dla dzieci. Niedaleko Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

468 000 zł124 m² 3 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Prezentowany dom jest segmentem wewnętrznym o powierzchni 124,92 mkw z działką o powierzchni 160 mkw , który posiada wszystkie zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

145 000 zł60 m² 2 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Doskonałe miejsce na wypad poza miasto! Okolice Bielska-Białej, pisarzowice. Oferta dotyczy sprzedaży drewnianego domu letniskowego o powierzchni ok.60m2. Dom został postawiony na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Kraków

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom , działka 9 arowa , ładny ogród z ciekawymi roślinami ,miejsce na kaskadę, w ogrodzie grill murowany,na podjeździe kostka granitowa.Dom wykończony piaskowcem.Miejsce urocze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

320 000 zł140 m² 2 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Dom jednorodzinny na działce jedenasto arowej W cenie mieszkania! Witam serdecznie, chciałbym zaprezentować wspaniały dom jednorodzinny mieszczący się na obrzeżach Bielska-Białej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowo atrakcyjny dom jednorodzinny, luksusowo urządzony, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry z pięknym widokiem na panoramę Karkonoszy. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Zabrze,śląskie

245 000 zł140 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do kupienia dom wolnostojący do remontu w rejonie ul. Sienkiewicza. Budynek wraz z garażem usytuowany jest na działce 900 m2. Piękny ogród z dużą ilością zieleni i oczkiem wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

50 000 zł100 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

sprzedam tanio dom do rozbiórki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Szewce,dolnośląskie

690 000 zł360 m² 1 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom wolno stojący położony we wsi Szewce w odległości ok. 2km od granicy Wrocławia. Powierzchnia domu 360m2 na co składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorów

Komorów,mazowieckie

1 700 000 zł476 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Komorów wieś Cały bliźniak w stanie developerskim.Wszystkie instalacje rozprowadzone.Na dole ogrzewanie podłogowe , na górze grzejniki.Piec gazowy kondensacyjny firmy Wolf.Tynki gipsowe.Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom Katowice wolnostojący na sprzedaż. Powierzchnia użytkowa 160 m2, 2 łazienki, 4 pokoje, garderoba. Bardzo dobra lokalizacja. Cena 690 000 do negocjacji. Oferta godna polecenia! Kontakt w sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drogosław

Drogosław,kujawsko-pomorskie

132 500 zł60 m² 2 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:770 m²

Okazja. Domek w lesie po remoncie kapitalnym. Powierzchnia całkowita domu to 60 m 2 , natomiast użytkowa 39 m 2. Nieruchomość ulokowana jest na działce o powierzchni 770 m 2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:60 m²

Segment środkowy na Grabowie w pobliżu ul. Pułwaskiej. Budynek z 1981 roku, bez podpiwniczenia, z cegły do częściowego remontu. Wymienione instalacje wodne, pozostałe do wymiany. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michale

Michale,kujawsko-pomorskie

249 000 zł90 m² 2 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Sprzedam dom wolnostojący z dodatkowymi zabudowaniami takimi jak garaż, magazyny na opał, dodatkowy aneks mieszkalny. Obsadzony dużą ilością drzew świerkowych. Całość posesji w tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sądów

Sądów,lubuskie

360 000 zł200 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Urokliwa leśniczówka położona na skraju lasu, w sąsiedztwie jeszcze trzech domków Dom po kapitalnym remoncie- nowe instalacje elektryczne i wodne, nowy dach , okna itp. 4 poziomy. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Secemin

Secemin,świętokrzyskie

450 000 zł4 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Działka z domem. Dom jest nowy,zrobiony z bardzo dobrej cegły z termoizolacją,brak tylko tynku zewnętrznego.Działka położona jest między Koniecpolem a Seceminem.Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

260 000 zł160 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Dom na sprzedaż! Sprzedam dom w Rypinie, w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 mk w spokojnej, przepięknej i malowniczej okolicy. Dom zbudowany dla mojej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam dom. Sulejówek, ok. 1,5 km od stacji pkp/skm. Cicha lokalizacja. Dom posiada wszystkie media, w tym kanalizację. Gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łąkowa

Łomianki,mazowieckie

880 000 zł140 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4