dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Stare Załubice

Stare Załubice,mazowieckie

298 000 zł65 m² 4 584,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom całroczny w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego nad rozlewiskiem Rządzy z dostępem do wody. Parterowy na podpiwniczeniu, wykonany w technologii murowanej o powierzchni całkowitej 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamieńsk

Kamieńsk,łódzkie

280 000 zł197 m² 1 421,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

kuchnia, łazienka, wc, 2 balkony, strych, kanalizacja. Okolica bardzo malownicza, w pobliżu Góra Kamieńsk z wyciągiem narciarskim i torem saneczkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Armii Krajowej

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Dom wolno stojący o powierzchni 200m2 położony w warszawie/wesołej. W jednej z najbardziej prestiżowych części Wesołej, w Woli Grzybowskiej. Dom posadowiony na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy Żelechów. Bardzo ładny, nietypowy, całoroczny dom drewniany na budowlanej działce 1000 mkw w rewelacyjnym miejscu Żelechowa sąsiadującego z Żabią Wolą. Dom jest nieduży. Ma ok.100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sadowa

Sadowa,mazowieckie

750 000 zł148 m² 5 064,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:636 m²

Zamknięte osiedle 16 domów w zabudowie bliźniaczej położone w cichej , spokojnej willowej okolicy. Domy budowane tradycyjną metodą, z materiałów wysokiej jakości, ściany zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sadowa

Sadowa,mazowieckie

700 000 zł148 m² 4 726,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:508 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nadbużańska

Drohiczyn,podlaskie

395 000 zł130 m² 3 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 014 m²

Całoroczny dom w historycznej stolicy Podlasia, położony na malowniczej skarpie nadbużańskiej. Uroda Bugu i nadbużańskiej skarpy w niczym nie ustępuje najpiękniejszym terenom Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

489 000 zł480 m² 1 018,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Aktualnie bardzo dobrze prosperujący Gościniec - usługi hotelarskie. Główny budynek - 19 lat, 3-piętrowy, 450 m2, na działce 2.400 m2. Na terenie 3 domki całoroczne, też pod wynajem. Obiekt nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ciemne

Ciemne,mazowieckie

1 070 000 zł288 m² 3 715,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:992 m²

Dom bliźniak, dwurodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 328 m2, z dwoma garażami w bryle budynku w miejscowości Ciemne k/radzymina. Parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Słupno

Słupno,mazowieckie

686 000 zł160 m² 4 287,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:487 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny w stanie developerskim, parterowy z użytkowym poddaszem. Posiada dwustanowiskowy garaż o pow. 32m2. Rozkład pomieszczeń: parter - salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Słupno

Słupno,mazowieckie

809 000 zł160 m² 5 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:568 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny w stanie developerskim, parterowy z użytkowym poddaszem i podpiwniczony. Posiada dwustanowiskowy garaż o pow. 32m2. Rozkład pomieszczeń: piwnice pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Słupno

Słupno,mazowieckie

809 000 zł160 m² 5 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny podpiwniczony, w stanie developerskim, parterowy z użytkowym poddaszem. Posiada dwustanowiskowy garaż o pow. 32m2. Rozkład pomieszczeń: piwnice pod domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

952 000 zł290 m² 3 282,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom położony w cichej, spokojnej okolicy domów nowo wybudowanych domów jednorodzinnych w tzw. Markach 1. Całkowita powierzchnia domu 290m2. Garaże: 52m2. Parter: duży pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:210 m²

Segment na Osiedlu Grabina. Osiedle strzeżone całodobowo, zadbane, dużo zieleni. Dom wykończony w wysokim standarcie. Parter: salon 30m2 kuchnia 15m2 2 sypialnie 13 i 11,5 m2 gabinet 10,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Słupno

Słupno,mazowieckie

686 000 zł160 m² 4 287,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:637 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny w stanie developerskim, parterowy z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia. Posiada dwustanowiskowy garaż o pow. 32m2. Rozkład pomieszczeń: parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Załubice

Nowe Załubice,mazowieckie

248 000 zł85 m² 2 917,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący, piętrowy o powierzchni 85 m2 z garażem jednostanowiskowym przylegajym do budynku, w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego w odległości ok. 1,5 km od rzeki Bug. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana Pawła II

Marki,mazowieckie

820 000 zł145 m² 5 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Nowy dom wolnostojący, parterowy z wysokim użytkowym podaszem i garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej 145 m2 w podwarszawskim Słupnie.na działce 1016 m2. Zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom wolnostojący parterowy z użytkowym podaszem i garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 200m2 z zagospodarowaną działką o powierzchni 1100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:540 m²

Atrakcyjna oferta. Piękny, wolnostojacy dom w Nowym Sączu gotowy do zamieszkania lub jako inwestycja. kondygnacja ( piwnica) - spiżarnia, pralnia, kotłownia, garaż. parter: kuchnia 12m, pokój 20m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cisie

Cisie,mazowieckie

577 000 zł220 m² 2 622,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący położony wsród zabudowy domów jednorodzinnych o powierzchni 250m2 na dzialce 1200m2. Wykonany z wysokiej jakości materiałów: cegła poroterm, blachodachówka, okna pcv, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

976 000 zł167 m² 5 844,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom położony w Dąbrowie Leśnej, oddany do użytku w styczniu 2006. Powierzchnia całkowita 235,77 m2, powierzchnia użytkowa netto 166,77 m2. Dom zbudowany z cegły ceramicznej max 220,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielonka

Zielonka,mazowieckie

785 000 zł120 m² 6 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 339 m²

Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, podpiwniczony. Znajduje się z centrum Zielonki, kilka minut od stacji pkp. Wszystkie media. Na pierwszej kondygnacji dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bolimowska

Warszawa,mazowieckie

1 395 000 zł173 m² 8 047,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:213 m²

Dom w wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania. Salon o pow. 40m2, wykończony naturalnym kamieniem i parkietem z drewna egzotycznego, połączony z ogrodem zimowym otwierającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł171 m² 4 035,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:275 m²

Nieruchomość położona w okolicy ul Trakt Lubelski, borków. Dom o powierzchni 171 m2 na działce o powierzchni 287 m2. Parter Na parterze znajduje się salon o powierzchni 35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Konarskiego

Warszawa,mazowieckie

4 900 000 zł320 m² 15 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

2 mieszkania po 160 m, oraz powierzchnia użytkowa 220m. Doskonale nadaje się na cele mieszkalne oraz pod działalność gospodarczą. Częściowo podpiwniczona z nieużytkowym poddaszem. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Prosowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom szeregowy o powierzchni 110 m2, położony w nowej części Osiedla Wrzosy, w spokojnym otoczeniu, bliskim sąsiedztwie lasu (ok. 100 m od lasu). Dojazd drogą asfaltową - ślepą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

372 000 zł58 m² 6 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Domy Jaktorów. Bardzo ciekawy mały dom 59 mkw na działce 1401 mkw na pograniczu Jaktorowa i miejscowości Budy Grzybek. Dom jest rozbudowanym domkiem drewnianym Brda ocieplonym warstwami: styropian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokolniki

Sokolniki,śląskie

150 000 zł200 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Sprzedam dom na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Sokolnikach, gmina Niegowa obok Myszkowa, zawiercia. Dom jest w stanie surowym zamkniętym, z lat 80-tych. Pow. Całkowita domu 200m, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołczygłowy

Kołczygłowy,pomorskie

115 000 zł250 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom z warsztatem o powierzchni uzytkowej 250m ,w tym 90m warsztat, 80m powierzchnia mieszkalna plus poddasze z mozliwoscia adaptacji na mieszkanie , powierzchnia warsztatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Armii Krajowej

Poraj,śląskie

380 000 zł240 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Spezedam dom piętrowy wolnostojący z dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłosza

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł132 m² 5 674,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zrealizowany wg indywidualnego projektu. Powierzchnia użytkowa 116m2 plus garaż 16m2, działka 396m2. Świetna lokalizacja, poznań - Strzeszyn, ul.Czesława Miłosza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł187 m² 4 010,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Segment położony w zielonym zakątku Zacisza w części zabudowanej budownictwem jednorodzinnym. Dogodna komunikacja miejska, kameralna uliczka z zabudową segmentową. Przyziemie: spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łukaszówka

Łukaszówka,lubelskie

160 000 zł170 m² 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Nieruchomość siedliskowa przy lesie w Łukaszówce , 12 km od Krasnegostawu, dojazd drogą asfaltową, ze względu na atrakcyjne położenie idealna na działalność agroturystyczną. Działka 1,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zawiszy

Józefów,mazowieckie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam bezpośrednio dom wolnostojący 140m2 w Józefowie, na działce 800m2 wraz z piętrowym budynkiem gozspodarczym (130m2).Na zagospodarowanej działce piekny starodrzew-sosny, klon.Podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipnik

Lipnik,śląskie

389 000 zł202 m² 1 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Super lokalizacja! Teraz nowa niższa cena było 399000 zł jest 389000 zł! Bielsko-Biała, lipnik. Oferta dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 202 m2. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

355 000 zł135 m² 2 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro House Trader oferuje do sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego w takiej samej cenie jak developerzy. Klient - koszty obsługi biura ponosi wyłącznie developer. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pomigacze

Pomigacze,podlaskie

245 000 zł208 m² 1 177,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Dom w stanie surowym otwartym o pow. całkowitej 208 m2. Pow. użytkowa 140 m2 na działce o pow. 1668 m2. Dom ustronnie położony za wsią Pomigacze k. Białegostoku (8km od Białegostoku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kornelin

Kornelin,kujawsko-pomorskie

245 000 zł160 m² 1 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Pilnie sprzedam dom, cena obejmuje kompletne wyposażenie, miejsce z ogromnym potencjałem, duży garaż, kanał, blisko jezioro las,jednocześnie blisko do Bydgoszczy 18km do Centrum, do Szubina 5km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witosa

Biała Podlaska,lubelskie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Duża działka o regularnych proporcjach, dodatkowo duży budynek gospodarczy z funkcją garażu z kanałem. Dom wolnostojący, parter: salon z kominkiem (50m2), pokój, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gądów

Gądów,dolnośląskie

415 000 zł106 m² 3 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Gądowie gm. Kąty Wrocławskie. Dom o powierzchni użytkowej 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Żelazowa Wola

Żelazowa Wola,mazowieckie

1 295 000 zł370 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Mikroklimat,komfort,spokoj,puszcza kampinowska-300M,dla ludzi O duzych wymaganiach,patio Z grilem,stolami,lawami,widoki malarskie,miejsce O wysokim standardzie,