dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł150 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom na osiedlu Budziwój w Rzeszowie! Sąsiedztwo budynku stanowi niska zabudowa domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

928 000 zł143 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 142 m2, usytuowany- posadowiony na działce o powierzchni ok. 450 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

744 900 zł120 m² 6 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:352 m²

Przedstawiamy do sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow ok.120 m 2 który posadowiony jest na działce o pow. ok 350 m 2. usytuowany w Brwinowie lokal 2b Rozkład domu jest następujący :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bąki

Pruszków,mazowieckie

809 000 zł150 m² 5 393,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:125 m²

Bez prowizji, bez pcc, stan deweloperski Nieruchomość znajduje się w odległości około 80 m od granicy Piastowa, administracyjnie w Pruszkowie. Cena dotyczy lokalu środkowego powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

4 850 000 zł700 m² 6 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania nowa wyjątkowa rezydencja. Okazała, schowana, niewidoczna dla osób postronnych. Stwarza idealne miejsce dla rodziny z dziećmi ceniącej prywatność, bezpieczeństwo i dyskrecję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

625 000 zł142 m² 4 404,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferujemy na sprzedaż nową inwestycję domów szeregowych w Piekarach Śląskich klient nie płaci pcc! Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim. Każdy dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrewt

Chrewt,podkarpackie

890 000 zł60 m² 14 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjne działki budowlane zabudowane trzema budynkami rekreacyjnymi. Usytuowane obok siebie - dzięki czemu stanowią jedną wspólną parcelę. Łączna powierzchnia wynosi 1237 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł113 m² 5 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% prowizji! brak podatku pcc - deweloper wystawia fakture. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca dla siebie i swojej rodziny oraz cenisz sobie ciszę i spokój, a w wolnej chili marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 190 000 zł109 m² 10 921,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Na sprzedaż wykończona połowa bliźniaka w domu parterowym. - pow.użytkowa - ok. 108,96m2 - 3 sypialnie - ok. 20/14/12m2 - salon z aneksem kuchennym - ok. 44m2 - łazienka - ok. 7,90m2 - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

930 000 zł218 m² 3 623,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

- dom wolnostojący o pow. całkowitej 224 m2 1. parter składa się z: - przestronnego salonu z półotwartą kuchnią połączonego z wygodnym holem, który na osi wejścia głównego otwiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bobrowniki Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

585 000 zł362 m² 1 616,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom dwurodzinny o powierzchni całkowitej około 362 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Bobrowniki Śląskie. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Garwolin,mazowieckie

595 000 zł249 m² 2 392,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Nowa niższa cena tylko do 15 maja -> 595 000 zł! Dom z dużą działką w cenie mieszkania - czego chcieć więcej? Ceny materiałów budowlanych rosną, tymczasem masz szansę na zakup solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

768 000 zł152 m² 5 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Nowa Inwestycja. Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia : Bardzo Ładna Bryła Budynku. Do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Izabela

Izabela,mazowieckie

1 485 000 zł180 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:676 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Izabeli, gmina Wiązowna. Oddalony około 1 km od Południowej Obwodnicy Warszawy. W okolicy niska zabudowy jednorodzinna. Nieruchomość to około 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

920 000 zł205 m² 4 479,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:794 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję w bezpośrednim sąsiedztwie Narwii i Zalewu Zegrzyńskiego. Dwa domy, na dwóch osobnych działkach, 40m do linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sejmowa

Sulejówek,mazowieckie

1 250 000 zł350 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący w Sulejówku Miłosnej. Wolnostojacy dom z 1992 roku o powierzchni całkowitej 350m2. Dom położony w Sulejówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mniszek

Mniszek,mazowieckie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 472 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość znajdującą się w miejscowości Mniszek gm. Wolanów. Budynek jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 62 m2 z tarasem 50 m2. Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

1 295 000 zł136 m² 9 494,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od kupującego. Domy na tym osiedlu to idealne połączenie zalet własnego domu i korzyści życia w mieście. Dzięki położeniu na styku dwóch dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Żyrardów,mazowieckie

860 000 zł178 m² 4 831 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w spokojnej dzielnicy Żyrardowa - wolnostojący na dużej działce 1926 m2. Dom o powierzchni użytkowej 178m2 dodatkowo w bryle budynku pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gzy

Gzy,mazowieckie

235 000 zł123 m² 1 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 198 m²

Pułtusk/kozłowo Dom 123 m2,działka 8198 m2-cena 235000 pln. Super okazja! Szukasz taniego siedliska ? Masz dość korków i miejskiego hałasu? Mam dla Ciebie ofertę idealną. Na sprzedaż siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Opatowice

Tarnowskie Góry,śląskie

1 500 000 zł227 m² 6 607,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 227m2, usytuowany w Tarnowskich Górach - Opatowice. Powierzchnia działki - 4707m2 Parter - wiatrołap, hol, pokój (sypialnia), kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Porosiuki

Porosiuki,lubelskie

550 000 zł150 m² 3 669,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim 149,90m2 w Porosiukach. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

461 000 zł115 m² 4 004,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Biuro sprzedaży domów developerskich poleca dom w zabudowie szeregowej blisko Poznania. Kameralna inwestycja. Wysoki standard. Idealny dla rodziny z dziećmi. Łatwy dojazd do miasta - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

859 000 zł180 m² 4 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom- wolnostojący-Parterowy z adaptacją poddasza o powierzchni ok. 180m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.2000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radiówek

Radiówek,mazowieckie

580 000 zł170 m² 3 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Bliźniak z lat 60 tych na zadbanym, bardzo fajnym osiedlu domków otoczonym lasem. Z przepiękną, uroczą dużą działką, z której dom zajmuje w rzucie tylko ok 100m2 i to przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grota-Roweckiego

Radom,mazowieckie

510 000 zł99 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:768 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Radomiu przy ulicy Grota-Roweckiego w dzielnicy Janiszpol. Dom składa się z parteru do remontu oraz góry do wykończenia całość 99 m2. Początek budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąty Węgierskie

Kąty Węgierskie,mazowieckie

1 329 000 zł230 m² 5 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 230m2, posadowiony na działce 853m2 w Kątach Węgierskich na zamkniętym osiedlu o podobnych budynkach. Budynek piętrowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzionków

Radzionków,śląskie

580 000 zł109 m² 5 321,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja! został ostatni szereg! komfortowe domy jednorodzinne W zabudowie szeregowej idealna lokalizacja! zielona I spokojna okolica! kupujący nie płaci podatku pcc! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

1 720 000 zł157 m² 10 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

0 % prowizji dla kupującego! bez podatku pcc! bliźniak typu premium, dla osób ceniących sobie przede wszystkim wysoki standard wykończenia! Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, bogato doposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Kilińskiego

Zielona Góra,lubuskie

515 000 zł131 m² 3 931,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta zablokowana Oferujemy państwu dom do remontu w znakomitej lokalizacji w centrum Zielonej Góry. Na działce o powierzchni 535m2 znajduje się dwupiętrowy dom typu kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Bartodzieje w układzie: parter: salon z wyjściem na taras, kuchnia, wc, piętro: dwie sypialnie, (jedna z wyjściem na balkon), łazienka. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pogodna

Kątna,dolnośląskie

875 000 zł240 m² 3 646 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Kątna około 10 km od granic Wrocławia. Budynek z 2016 roku, budowany prywatnie dla siebie. Cicha i spokojna okolica, jeden sąsiad,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 149 000 zł152 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zapraszamy na Prezentację - Nowy Bliźniak o powierzchni ok. 153 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Brwinowa, bardzo solidnie budowany Dom- 1/2 bliźniaka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuszyna

Głuszyna,opolskie

550 000 zł295 m² 1 864,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Głuszyna, gmina - Namysłów. Budynek o powierzchni użytkowej 295 m2 + budynek gospodarczy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Rondo Wilkowice

Leszno,wielkopolskie

525 000 zł122 m² 4 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam atrakcyjne, komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w zabudowie bliźniaczej z garażem i dużym ogródkiem-500m2 w Wilkowicach. Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu piętrowego położonego na os. Metalowiec w Skarżysku-Kamiennej. Dom Piętrowy dom z dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hanusek

Hanusek,śląskie

650 000 zł135 m² 4 798,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowe domy! kupujący nie płąci pcc! przy lesie! idealna lokalizacja! Inwestycja obejmuje 20 nowych domów wolnostojących, usytuowanych w Hanusku (tworóg). Projekt firmy Archon - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

999 000 zł700 m² 1 427,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość tylko 50 minut od Poznania! Proponowana cena obejmuje wszystkie zabudowania łącznie ok 700m2 zabudowań na działce o pow. ok. 7000 m2 (zaznaczona konturem na zdjęciu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

1 450 000 zł440 m² 3 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:687 m²

Doskonała oferta inwestycyjna, zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla chętnych na zamieszkanie w tym rejonie. Możliwość prowadzenia działalności np - hotel/hostel - aparthotel -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 3 Maja

Laski,mazowieckie

1 800 000 zł330 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:856 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w centralnej części Lasek 2 km od granic Warszawy. Budynek trzy kondygnacyjny powierzchnia parteru 149 m2 (wysokość pomieszczeń na parterze 2,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

125 000 zł30 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:303 m²

Wiosna to okres, który sprzyja zakupom działek rekreacyjnych! Własny ogródek, kawałek ziemi, domek to coś o czym marzy każdy. Kupując tą nieruchomość możesz spełnić swoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach