dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 047 ogłoszeń

435 000 zł965 m² 450,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:965 m²

Gotowy obiekt pod biznes lub inwestycję - tuchów, ul. Kolejowa Jeśli szukasz miejsca, które może od razu pracować i generować wartość, a nie kolejnego gruntu na kiedyś, ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł1 200 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:636 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica w centralnej lokalizacji miejscowości Krosno Odrzańskie. Nieruchomość o powierzchni 1200 m , położona na działce o powierzchni 636 m .

Szczegóły ogłoszenia

2 032 520 zł520 m² 3 908,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

hala produkcyjna /magazyn Wygodny i szybki dojazd z Opola, dojazd do autostrady A4. Działka o pow.37,97a wraz z zabudowaniami : Główny budynek produkcyjny o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł796 m² 3 139,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż halę magazynową o powierzchni 760,93 m2., powierzchnia całkowita 796 m2 Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, konstrukcja systemowa, parterowa, fundament.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł1 615 m² 5 566,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży obiektu magazynowo - biurowego 1615m2 Nieruchomość położona jest w północnej części miasta Zielona Góra przy ul. Kostrzyńskiej. Nieruchomość oddalona jest od.

Szczegóły ogłoszenia

3 470 000 zł500 m² 6 940 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:835 m²

Do sprzedaży atrakcyjny budynek handlowo - usługowo - biurowy, nowy (z 2013 roku) o łącznej powierzchni 500m2. Usytuowany na działce o powierzchni 835m2. Grunt we własności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 025,82 m² 3 704,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu Łeby - zabytkowy pensjonat ,pod Zegarem" przy ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 237 m² 404,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 174 m²

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 2 174 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 1061,81 m 2 , oraz dwa budynki pomocnicze.

Szczegóły ogłoszenia

18 900 000 zł9 020 m² 2 095,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowa hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w bliskiej okolicy aow - doskonała okazja dla firm poszukujących rozbudowanej przestrzeni biznesowej! Oferowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 490 m² 798,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Opis nieruchomości Nieruchomość pod handel, usługi lub mieszkania w centrum miasta. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowy - zabytkowy, wyróżniający się w okolicy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł868 m² 2 073,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 661 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowo-mieszkalnego w dzielnicy Zawodzie Nieruchomości o powierzchnie 868m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł450 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek usługowo-noclegowy z potencjałem rozbudowy - możliwość adaptacji na apartamenty Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł355 m² 1 887,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż Kamienica w centrum Turku - dwa lokale użytkowe i trzy mieszkania wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu Turku,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł897,20 m² 835,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy budynek produkcyjno-magazynowy z częścią mieszkalną, zlokalizowany przy ul. Zamkowej 5 w Mrozowie. Nieruchomość została wzniesiona w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł5 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

NA sprzedaż: dobrze prosperująca firma budowlana Wraz z pełnym wyposażeniem Działka 5000 m Hale, magazyny mpzp Możliwość budowy osiedla opis oferty Na sprzedaż oferowana jest stabilnie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł4 149 m² 55,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 149 m²

Na sprzedaż gospodarstwo w Domosławiu, gmina Winnica, powiat pułtuski W skład nieruchomości wchodzi: - dom o pow. 99 m2 do całkowitego remontu bądź wyburzenia - budynek produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 000 zł1 015,20 m² 5 368,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 053 m²

Na sprzedaż: obiekt usługowo-handlowy z częścią mieszkalną w centrum Płońska - idealna inwestycja z potencjałem komercyjnym i mieszkaniowym! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł20 000 m² 97,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ośrodek w Wańkowej składający się z domu (wybudowanego na "zabudowę zagrodową"), oraz dwóch domków letniskowych "na zgłoszenie", a to.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł1 300 m² 231,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Do sprzedaży trafia nieruchomość położona w malowniczej , turystycznej miejscowości Bohoniki , wieś ta usytuowana jest na dawnym szlaku tatarskim, znajduje się tu również zbudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł3 500 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł648 m² 2 762,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, łącząca funkcję mieszkalną i usługową, położona w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Wojska Polskiego 115. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł1 359 m² 5 592,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:7 251 m²

*** Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Sala.

Szczegóły ogłoszenia

3 736 008 zł1 781,24 m² 2 097,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 724 m²

Nieruchomość położona jest w miejscowości Przyrowo w odległości ok. 3 km od centrum miasta Połczyn-Zdrój. Na sprzedaż sprzedaż budynek hali produkcyjno-magazynowej z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł520 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Na sprzedaż funkcjonujący kompleks noclegowy z zapleczem mieszkalnym, położony przy ul. 1 maja w Szczecinku. Nieruchomość stanowi gotową i uporządkowaną bazę do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł787,79 m² 6 219,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny obiekt dwukondygnacyjny, handlowo-biurowo-usługowy z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą na działce 1658 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-06-02

7 300 000 zł2 631 m² 2 774,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 307 m²

Nowoczesny budynek składający się z części socjalno-biurowej, stacji diagnostycznej oraz hali, wybudowany w 2016 roku. Do obiektu prowadzi droga asfaltowa. Nieruchomość położona jest około.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł770 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferta Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni ok. 770 m , położona na działce o powierzchni 780 m , zlokalizowana przy ul. Wyspiańskiego w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 240 m² 1 491,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację! ( 10 km od Szczecina )okazja! Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł205 m² 12 195,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Sprzedaż Bazy transportowej z dużym parkingiem przystosowanym do Tir-ów, w całości nieruchomość ogrodzona. W skład Nieruchomości wchodzą : biurowiec, warsztat i budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:76 100 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław Wysocki, tel.   . Pałac w stylu eklektycznym o cechach barokowych, o ogólnej powierzchni użytkowej ok. 741,20m2, wzniesiony w latach.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł388 m² 770,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Budynek z czerwonej cegły - Łowicz Wałecki Na sprzedaż budynek z czerwonej cegły w Łowiczu Wałeckim (gm. Mirosławiec) Atuty: budynek z czerwonej cegły z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł500 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 440 m²

Mamy do zaoferowania Państwu obiekt usługowo-handlowy w samym centrum Gryfic, z bezpośrednim zjazdem z ulicy, składający się z trzech nieruchomości zabudowanych budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł1 230 m² 6 504,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Prezentacja video: Na sprzedaż Pensjonat z restauracją zlokalizowany w miejscowości Swarzewo, między Puckiem, a Władysławowem.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł2 250 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Kołobrzeg, obiekt zlokalizowany w strefie uzdrowiskowej A, powierzchnia użytkowa obiektu 2250m2, 80 pokoi, sprzedaż. Dysponujemy analizą nasycenia zabudowy dla nieruchomości, która jest przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego zlokalizowanego w miejscowości Troniny (gmina Lipie). Nr działki 13/3, 13/6, 11/1, obręb 0009.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 400 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 031 m²

Na sprzedaż budynek usługowy w trakcie wykończenia o powierzchni ok. 1400 m , posadowiony na działce o powierzchni 3031 m , zlokalizowany w miejscowości Pawłówek 16, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł800 m² 1 112,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:28 630 m²

Nieruchomość inwestycyjna - 2,86 ha | funkcja przemysłowo-usługowa | gmina Janów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w gminie Janów, woj. śląskie, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł1 430 m² 3 286,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 069 m²

Do sprzedaży obiekt magazynowo-produkcyjny z zapleczem ekspozycyjno-biurowym o całkowitej powierzchni użytkowej 1430 mkw. Działka o łącznej powierzchni 4069m2 i prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 267 m² 749,80 zł/m²