dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 047 ogłoszeń

2 399 000 zł712 m² 3 369,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

| funkcjonujący, gotowy do kontynuowania działalności budynek pensjonatowy po remoncie - ponad 40 miejsc noclegowych - profesjonalna kuchnia - 90-metrowy stylowy apartament Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł94 000 m² 47,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości prezentujemy Państwu unikalny pensjonat położony w malowniczych Bieszczadach, w sąsiedztwie Ustrzyk Dolnych. Nieruchomość usytuowana jest na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 754 m² 1 368,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Zabrzu przy ulicy Pawła Majnusza. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 0,1754 ha oraz budynek biurowo socjalny z dwunawową.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł760 m² 684,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 671 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna | kaczyce - gmina zebrzydowice Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w użytkowaniu wieczystym , położoną w niezwykle korzystnej lokalizacji - Kaczyce, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 203 m²

Województwo Warmińsko-Mazurskie, powiat nidzicki, gmina Nidzica, miejscowość Litwinki 39 700 m od węzła trasy S7 160 km od centrum Warszawy 180 km od centrum Gdańska Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:679 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, miedzyń Zapraszam do obejrzenia budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł610 m² 5 163,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 176 m²

English below Mamy niebywałą przyjemność przedstawienia Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Pogórza Izerskiego (sudety). Taras Tarczyn to miejsce rodem z bajki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł449 m² 3 118,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży obiekt biurowo-usługowo-magazynowy w Świdnicy. Lokalizacja: obrzeża Świdnicy, możliwość parkowania przy budynku. Stan: budynku bardzo dobry - po remoncie i przebudowie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

12 210 000 zł4 600 m² 2 654 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:49 479 m²

Brak dodatkowych kosztów oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną halami magazynowo-produkcyjnymi oraz budynkiem biurowo-usługowym zlokalizowaną w Rzeczycach.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł17,25 m² 3 420,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Na sprzedaż garaż murowany o pow. 17,25m2, zlokalizowany w Czeladzi przy ul. Reymonta. Dodatkowe informacje: - odrębna własność, - kanał, - prąd, - długość - 4,7 - szerokość - 2,9 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:888 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż akcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem warsztatowo-garażowym w stanie surowym zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł2 436 m² 628,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Biura w centrum, blisko C.H. Galeria Mazurska. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 128/7 o powierzchni 1427 m oraz prawo własności.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł400 m² 1 997,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:379 m²

Do sprzedania budynek usługowo-mieszkaniowy w ciągu budynków handlowych o łącznej pow. użytkowej ok 400m2 stojący na działce o pow. 379m2 w centrum w Łaziskach Górnych.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł2 026 m² 4 689,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona przy w miejscowości Pęcice, w gminie Michałowice. Obiekt znajduje się w strategicznej lokalizacji biznesowej zaledwie 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 630,25 m² 475,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 490 m²

NA sprzedaż budynki produkcyjno-magazynowe W chodzieży nowa niższa cena! Nieruchomość położona w miejscowości Chodzież (obrzeża miasta, wyjazd na wyszyny/ryczywół) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł19 340 m² 129,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 340 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana, stanowiąca blisko 2 ha działkę, położona w miejscowości Stare Ratowo, gmina Śniadowo, woj. podlaskie. Na gruncie znajdują się 10 budynków oraz: plac.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 338 m² 311,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 338 m²

Duży obiekt magazynowo-biurowy Z potencjałem inwestycyjnym - tuchów, ul. Kolejowa Na sprzedaż rozległa nieruchomość magazynowo-biurowa położona w Tuchowie przy ul. Kolejowej 9a. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł530 m² 6 603,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy dobry dojazd do Warszawy, blisko do Al. Jerozolimskich. Podjazd betonowy, dwie hale połączone ze sobą pow. 221m2 i 224m2. Wysokość to 5m-6,5m i 7m.,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł1 152 m² 684,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Na sprzedaż: duża hala użytkowa z pomieszczeniami biurowymi w Centrum Strzegomia Powierzchnia działki: 0,16 ha Powierzchnia użytkowa: piwnica: 62.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 377 m² 130,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości w Sawinie przy ul. Kościelnej 6, o łącznej powierzchni 1377 mkw, położonej w bliskiej odległości od rynku głównego. Budynek dawnego młyna (nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł699 m² 3 576,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:744 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o pow. 699 m2, położona w ścisłym centrum Koszalina przy ul. Grunwaldzkiej / Zwycięstwa. Obecnie nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

10 990 000 zł1 230 m² 8 934,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy, wykonany w wysokim standardzie, o powierzchni - 1230 m.kw, w ścisłym centrum Rzeszowa - 280 metrów od ratusza, przy ulicy Słowackiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 832 m² 1 091,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 346 m²

Nowa Ruda, budynki usługowe, 1832 m2, sprzedam, 2 000 000 pln, netto. Nieruchomość zabudowana budynkiem biurowo-technicznym i gospodarczym. Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł970 m² 2 576,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 416 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż zakład produkcyjny przystosowany pod produkcję żywności z dodatkowym budynkiem handlowo-usługowym, który teraz pełni funkcję mieszkalną. Zakład posiada certyfikat.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł946 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

W skład oferty wchodzą dwa połączone budynki o łącznej powierzchni użytkowej 946 m , usytuowane na działce 805 m : 1. Kamienica z 1900 roku 3 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

9 079 000 zł2 638 m² 3 441,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną obejmującą kompleks biurowo magazynowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł2 201,20 m² 2 498,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność oferty! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Opole. Dzielnica Malina, ul Ozimska Prawo użytkowania wieczystego: okres - 16.07.2092.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł3 302,30 m² 2 876,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż nowoczesny kompleks przemysłowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. W skład nieruchomości wchodzą budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł671 m² 2 831,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 819 m²

Budynek usługowy + budynek mieszkalny - oferta z dużym potencjałem komercyjnym - Jastrzębie-Zdrój/ Dolne Idealne miejsce pod działalność typu Dom Pogodnej Starości czy Przychodnia Zdrowia. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł300 m² 6 663,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż 3 kondygnacyjny obiekt położony w prestiżowej dzielnicy Warszewo. Budynek przedwojenny znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy. Bliskość tej drogi jest ogromną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł400 m² 1 862,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 121 m²

Na sprzedaż funkcjonalny budynek magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 400 m , posadowiony na działce o pow. 3121 m2, w gmi. Grębocice. Obiekt murowany z cegły, solidny.

Szczegóły ogłoszenia

2 131 500 zł8 700 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:11 134 m²

Idealne miejsce na dom seniora! położony 6 km od granic torunia! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną na sprzedaż obiekt piętrowy o powierzchni 3000m2 położony na działce 8700m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł1 900 m² 841,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:18 263 m²

Na sprzedaż Pałac, gostkowo, powiat Bytowski, województwo Pomorskie, 1.599.000,-PLN. W budynku są obecnie przeprowadzane prace remontowe. Atrakcyjna nieruchomość położona wśród okalających.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 000 zł2 100 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferta sprzedaży unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Poznania nowa ikona poznania Centrum miasta ul. Wroniecka 11a Powierzchnia działki: 2 100 m Możliwy pum: nawet 7 000 m To nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł905 m² 4 640,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 263 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż obiekt inwestycyjny na Mazurach. Pensjonat z restauracją i małym portem w sercu Węgorzewa Prezentuję nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 095 m² 1 094,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż lub wynajem! Biuro lotus Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub wynajmu nieruchomości komercyjnej, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł315 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom na dużej działce (2570 mkw), aktualnie Z częścią biurową I mieszkalną, z ponad 500-metrowym utwardzonym kostką placem Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł12 973 m² 331,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 310 m²

Na sprzedaż kompleks magazynowo-biurowy zlokalizowany w Sochaczewie, dzielnica Chodaków (teren dawnych zakładów włókien sztucznych Chemitex), przy ul. Chodakowskiej. Nieruchomość posiada dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:654 m²

Hala Magazynowa z częścią biurową Sobieszów Oferta Na Wyłączność! Tylko u Nas! Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku magazynowego z częścią biurową, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 155 m² 2 588,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Obiekt handlowo-usługowy W rybniku - doskonała lokalizacja I potencjał inwestycyjny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku usługowo-handlowego mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 095 m² 572,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 444 m²

Międzyrzec Podlaski, budynek biurowo-magazynowy, 2095 m2, sprzedam, 1 200 000 zł, netto. Duże powierzchnie biurowe z zapleczem gospodarczym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego.