dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 047 ogłoszeń

4 940 000 zł2 670 m² 1 850,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Do sprzedaży obiekt magazynowy z 2008r. z możliwością prowadzenia funkcji produkcyjnej o łącznej powierzchni ok 2670m2 usytuowany w miejscowości Kosewo (obok Nasielska). Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł655,10 m² 2 671,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

*Wynagrodzenie pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa sprzedający* Sprzedam nieruchomość zabudowaną budynkiem o przeznaczeniu komercyjnym. Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł729 m² 2 400,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: jakub Boroński sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż budynek hotelowy o powierzchni całkowitej 729 m2, położony przy cichej, spokojnej ulicy w Szczawnie Zdroju,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 907,50 m² 1 834,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 652 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o charakterze produkcyjno-magazynowym, położona w doskonałej lokalizacji Złotoria, zaledwie 1,5 km od granic Torunia. Obiekt z gotową, pełną.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł887,64 m² 3 267,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 456 m²

Gotowiec inwestycyjny z częścią mieszkalną dla dwóch rodzin Tychy, cielmice Przedmiotem sprzedaży jest duży budynek o przeznaczeniu usługowo-mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 890.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł2 130 m² 2 582,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 498 m²

Na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowo produkcyjno-biurowy o pow. 2 130 m Dołuje / okolice Szczecina Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny obiekt magazynowo biurowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł739,60 m² 4 042,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:166 m²

Nowa cena Na sprzedaż budynek mieszkalno - handlowy w m. Kostrzyn Nad Odrą przy ulicy Orła Białego 1b. Obiekt stanowi część zespołu zwartej zabudowy śródmiejskiej mieszkaniowej oraz usług.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł17,70 m² 5 536,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Prezentujemy Państwu przestronny garaż zlokalizowany na Osiedlu Młodych! Garaż o powierzchni ok. 18 m2. Nieruchomość wymaga odświeżenia lub remontu. Garaż wyposażony w bramę metalową.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł10 008 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 008 m²

Nieruchomość produkcyjno-magazynowa z dużym potencjałem. Iłowo 10 000 m . Pełna infrastruktura. Na sprzedaż kompleksowa nieruchomość produkcyjno magazynowa z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł594,20 m² 3 113,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:786 m²

Sprzedaż, nieruchomość inwestycyjna, kamienica, ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł496 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży przeznaczony jest obiekt inwestycyjny, który łatwo można zaaranżować np. jako przychodnia lekarska czy dom seniora Budynek trzykondygnacyjny usługowo - mieszkalny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł320 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Domki nad morzem - Chłopy Na sprzedaż kompleks domków wypoczynkowych oraz działka z pozwoleniem na budowę domku w zabudowie bliźniaczej. Atrakcyjne położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 458 770 zł1 316,50 m² 1 867,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

| na sprzedaż kompleks budynków chłodni, wybudowanych w 2000 roku, zlokalizowanych w Lekominie, w gm. Zagnańsk. Budynki o łącznej pow. 1316,50 m2, zlokalizowane na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 410 000 zł7 785 m² 309,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 785 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowo - usługowa w samym centrum Łobza z dwoma niezależnymi wjazdami z obydwu stron nieruchomości z dużym placem parkingowym - nawierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł460 m² 2 823,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:948 m²

Hala produkcyjno-magazynowa o pow. łącznej ok. 460 m2. Całość podzielona na kilka pomieszczeń produkcyjno-magazynowych o pow. 148m2, 84m2, 45m2, 39m2 + zaplecze biurowe i socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł5 864 m² 231,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 864 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość stanowiącą dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 5864 m2, zlokalizowaną w miejscowości Piekary, przy drodze numer 163,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł688 m² 2 470,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:688 m²

Niesamowita okazja prosperująca stacja diagnostyczna +warsztat samochodowy + komora lakiernicza +dom ,a to wszystko znajduje się w topowej lokalizacji na Osowie! Cena 1 990 000! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł953 m² 419,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Budynek biurowo-usługowy w centrum. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 445/3, 754 o łącznej powierzchni 1100 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł337,07 m² 6 378,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Pensjonat nad morzem w Dębinie, ul. Świerkowa | 280 m od plaży | 10 apartamentów | działka 1121 m Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat położony w nadmorskiej miejscowości Dębina ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 866 m² 2 138,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Wyjątkowa oferta! Hala magazynowa z budynkiem usługowym i biurem w Centrum Kielna! Na naszej stronie Firmowej znajdziesz wirtualną wizytę 360', dzięki której możesz przejść się po.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł330 m² 2 118,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż halę o powierzchni całkowitej ok 330 m2 wraz z dodatkowym budynkiem o łącznej powierzchni ok 126 m2 w którym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł2 000 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, centrum Kompleks obiektów biurowo-magazynowych Proponuję do sprzedaży kompleks obiektów biurowo-magazynowych o łącznej powierzchni 2000m 2 położonych w Centrum na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł11 596 m² 171,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu zakup nieruchomości zabudowanej w Woj. Lubuskim Powiecie Międzyrzeckim. Nieruchomość położona jest w najpiękniejszym zakątku regionu, między Pojezierzem.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł698 m² 888,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:698 m²

Polecamy Państwu do kupna halę magazynową znajdującą się w Gryficach o powierzchni 698 m2, powierzchnia działki na której znajduje się magazyn to 1375 m 2. Przed obiektem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł570 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Gratka dla inwestora lub przedsiębiorcy. Budynek parterowy o pow. ok. 570 m2 w centrum Lubicza postanowiony jest na działce o pow. 1332 m2, przy ul. Lipnowskiej 68 Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł450 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: obiekt znajduje się przy ul. Fabrycznej w Opolu Lubelskim. Położenie w sercu miasta zapewnia łatwy dostęp do wszelkich udogodnień miejskich, takich jak sklepy, urzędy, czy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy budynek z czerwonej cegły, wybudowany w 1945 roku, objęty ochroną konserwatora zabytków. Nieruchomość prezentuje się bardzo atrakcyjnie budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł600 m² 2 483,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 284 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł727,70 m² 2 363,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Oferujemy na sprzedaż, bardzo dobrze utrzymany budynek produkcyjno -magazynowy, zlokalizowany w cichej okolicy, w gminie Wodzierady, z dogodnym dojazdem do pobliskiej trasy S14. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł4 320 m² 414,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 320 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący ośrodek wypoczynkowy położony w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w malowniczej okolicy, otoczony lasami i terenami zielonymi. Miejsce oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł4 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedaż - kompleks hal położonych na terenie przemysłowym. Lokalizacja - Łódź Bałuty, strefa Teofilów Przemysłowy 2 hale magazynowo /produkcyjne o powierzchni 3.500m2 + biura.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł2 307 m² 3 901,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 594 300 m²

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Strachówka przyjętego Uchwałą VI/33/2015 z dnia 2015-05-21, nieruchomość -.

Szczegóły ogłoszenia

4 360 000 zł620 m² 7 032,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy 620 m | Złotoria | Budynek 2024 Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny obiekt biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 620 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł479 m² 3 027,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:287 m²

Szukasz obiektu o ogromnym potencjale w miejscu, gdzie klientów nie brakuje? Ten pawilon o powierzchni ok. 480 m , położony przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł434 m² 806,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną lub usługową i potrzebujesz bazy operacyjnej z placem, ta nieruchomość powinna wzbudzić Twoje zainteresowanie. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek posadowiony na działce o powierzchni 540 m2 w bardzo dobrej lokalizacji miasta. Nieruchomość w trakcie budowy. Cena dotyczy stanu z ukończonym zadaszeniem budynku. Docelowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje inwestycyjną nieruchomość w okolicy Włocławka - 15 km Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z potencjałem - dawna gorzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 597 000 zł2 640 m² 0,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu kompleks zabudowań po byłej spółdzielni zlokalizowaną we wsi Miękisz Nowy, gm. Laszki, pow. Jarosławski Zabudowania: 2640 m Powierzchnia gruntu: 7,78 ha.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł85,56 m² 2 571,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż dwa niezależne lokale niemieszkalne w Nadolicach Wielkich w gminie Czernica. Lokale niemieszkalne położone na pierwszej kondygnacji w budynku z lat 30-tych. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł1 150 m² 3 817,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:41 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonującego Hotelu z Restauracją zlokalizowanego w okolicy Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy głównej drodze w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł2 270 m² 1 365,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 191 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt o powierzchni użytkowej 2270 m2 - pomieszczenia produkcyjne, socjalne, biurowe i mieszkalne. Zakład przystosowany jest do obróbki metalu - skrawanie, spawanie,.