dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

1 499 000 zł140 m² 10 707,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 539 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Mechowo, oddalonej zaledwie 6 km od Pyrzyc. W skład oferty wchodzi w pełni wyposażony warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł20 941 m² 81,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:20 941 m²

Na sprzedaż wyjątkowa architektoniczna perełka! Neoklasyczny pałac z 1840 roku - rodziny dom von Kramstów! Nieruchomość mieści się w Ciechowie, w powiecie średzkim, w woj.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł7 000 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

Oferujemy na sprzedaż magazyn wysokiego składowania wymagający kapitalnego remontu, położony na działce o powierzchni około 4,5 ha, przy ul. Powstańców Styczniowych 11a w Chrzanowie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:880 m²

Super oferta! Oferujemy do sprzedaży obiekt usługowo-magazynowy położony w Katowicach w dzielnicy Dąbrówka Mała, z bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta jak i miast.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł210 m² 2 309,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 210 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 14 arów zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miejscowości Wiązownica,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł611,62 m² 4 414,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferujemy do sprzedaży czynny, funkcjonalny pensjonat zlokalizowany na działce 700 m 2 oraz 260 m 2 miejsca parkingowe w Międzywodziu w doskonałej lokalizacji blisko przystani wodnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł169 m² 10 650,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż kamienica usługowo-inwestycyjna położona na Starym Rynku w Poznaniu. To niewielki budynek w zwartej zabudowie miejskiej, z wejściem bezpośrednio od ulicy, co stanowi duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:625 m²

Nowoczesność, która pracuje na twój biznes Przestrzeń stworzona dla medycyny, inwestycja z przyszłością - Nowa Sól Są nieruchomości, które po prostu istnieją. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł495 m² 3 535,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 616 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana halą magazynowo produkcyjnymi o łącznej powierzchni 495m. Powierzchnia działki wynosi ca 2616m. Lokalizacja przy drodze wyjazdowej ze Szczecina w kierunku na.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 813 m² 8 273,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:413 m²

Top oferta Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Jedyna taka nieruchomość na toruńskiej Starówce. Działka nr 63 o powierzchni 0,0413 ha zabudowana jest budynkiem kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł2 100 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 800 m²

Kompleks hal z budynkiem biurowym znajdujące się na terenach wzmożonego handlu detalicznego, usług i produkcji. - hala z pomieszczeniami socjalnymi o powierzchni około 650m2 - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł397 m² 931,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:397 m²

Budynek do remontu w centrum Koronowa z działką 397 m - Cena do negocjacji! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 397 m , zabudowana budynkiem wymagającym generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł2 524 m² 2 971,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 377 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonującego, w pełni zagospodarowanego kompleksu nieruchomości przemysłowo magazynowych z zapleczem biurowym, położonych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 000 zł5 500 m² 1 345,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do sprzedania obiekt przemysłowy położony w Gliwicach w sąsiedztwie Katowickiej Strefy Ekonomicznej, w pobliżu autostrady A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł4 558 m² 2 852,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nieruchomość zabudowana znajduje się w miejscowości Nadarzyn. Łączna powierzchnia działek wynosi 6 000 m . Nieruchomość jest zabudowana budynkiem biurowym oraz dwiema halami.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł470 m² 9 574,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zapraszamy do zakupu Oferujemy do sprzedaży nieduży budynek biurowy położony w centrum Targówka, w otoczeniu terenów zabudowanych. Budynek został zbudowany na przełomie 1998/99 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł860 m² 1 370,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Nieruchomość z 16 pokojami gościnnymi z 22 miejscami noclegowymi Bardzo dobrze znana nieruchomość na mapie Miasta Korsze. Uwaga : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 000 zł7 500 m² 4 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy gotowy do natychmiastowego użytkowania - 20 km od Gliwic. Wysoki standard, funkcjonalny układ oraz bardzo dobra lokalizacja. Idealny dla firmy lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł861,60 m² 2 889,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:533 m²

Do kupienia pawilon handlowo-usługowy, biurowy, może być medyczny, sportowo-rekreacyjny lub pod inne usługi w samym centrum miasta Żary,dwu kondygnacyjny, parter i piętro. Rok budowy 1978,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 531 m²

Budynek komercyjny na sprzedaż koło Tarnowa. Możliwość prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej! Na sprzedaż polecamy nieruchomość komercyjną - halę (warsztat samochodowy wraz z lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł515 m² 2 233,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 234 m²

Bartoszyce, woj. warmińsko-mazurskie, ul. Kętrzyńska 47 nieruchomość magazynowa na sprzedaż Na sprzedaż nieruchomość magazynowa zlokalizowana w Bartoszycach przy ul. Kętrzyńskiej 47,.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł1 643 m² 614,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Siemianowice Śląskie, nieruchomość biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość biurową o łącznej powierzchni 1.643 m2, na działce o pow. 1.734 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 041,46 m² 2 880,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 076 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, zabudowaną budynkiem magazynowym z częścią biurowo-socjalną. Lokalizacja: stęszew, ul. Topolowa, powiat poznański, województwo wielkopolskie dk.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:589 m²

Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny, w zabudowie bliźniaczej, o łącznej pow. około 300 m2, położony na działce o pow. 589 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł74 m² 4 256,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: obiekt użytkowy 74 m z potencjałem rozbudowy Głogów, ul. Rudnowska Jeśli szukasz miejsca pod działalność usługową, biurową, magazynową lub pracownię ta nieruchomość spełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł2 008,30 m² 1 792,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 272 m²

oferujemy do sprzedaży budynek produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną położony w miejscowości Poniec powierzchnia: grunt - 15560 m2, budynki 1.869,75 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 038 000 zł382,60 m² 7 940,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 668 m²

Na sprzedaż prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem usługowo-magazynowym, zlokalizowanej w centrum Piaseczna. Nieruchomość stanowi funkcjonalną całość, jest stale.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł202 m² 4 356,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:459 m²

2w1/ Budynek Usługowo-mieszkalny/super lokalizacja Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest protokół.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł1 000 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Hala magazynowo-produkcyjna 1000 m zaplecze logistyczne Wólki Kosowskiej Hala magazynowo-produkcyjna położona 5 km od Wólki Kosowskiej, około 25 minuty od Warszawy oraz 100 m od trasy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł646,74 m² 2 087,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Zespół budynków biurowo-usługowo-handlowy z częścią magazynową w Lesznie Powierzchnia użytkowa: 469,44 m2 powierzchnia działki 1313 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, gaz cena: 1.350.000.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 995 m² 1 979,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 652 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość komercyjna o szerokim potencjale inwestycyjnym. Budynek zlokalizowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Rybnika, z szybkim dostępem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł886,72 m² 1 973,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 463 m²

Do sprzedaży nieruchomość inwestycyjna z pozwoleniem na rozbudowę istniejącego budynku, w bardzo dobrej lokalizacji przy ul.Piłsudskiego w Starachowicach blisko Rynku. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł725 m² 1 517,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Kamienica w ścisłym Sercu Pszczyńskiej Starówki 150m od Rynku! Budynek po częściowym remoncie! Powierzchnia działki 960m2 Powierzchnia zabudowy: 325m2 Powierzchnia użytkowa: 725m2 Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł4 762 m² 2 519,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 292 m²

Oferujemy na sprzedaż oraz na wynajem dwie hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 4 762 m2. ,powierzchnia działki 14.292m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w Świebodzinie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł366,32 m² 6 549 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy obiekt turystyczny W mielenku 750 M od piaszczystej plaży! Oferujemy na sprzedaż komfortową i klimatyczną nieruchomość znajdującą się w Mielenku, w niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

15 990 000 zł4 024 m² 3 973,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 352 m²

Nowoczesna hala produkcyjna 4 024 m na działce 1,2 ha Bez prowizji! Najważniejsze parametry: powierzchnia hali: 4 024 m Powierzchnia działki: 12 352 m (1,23 ha) Cena: 13 000 000 pln netto (3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 738 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko idealne pod agroturystykę lub pensjonat Kolonia Pozezdrze 47, gm. Pozezdrze | Pow. działki: 7 738 m | Pow. użytkowa: ok. 500 m Marzysz o prowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł811 m² 2 207,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż: biurowiec / hostel pracowniczy Toruń, ul. Płaska Szukasz nieruchomości z potencjałem, dobrą lokalizacją i gotowej do działania? Ten obiekt łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 891 m²