dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, Grunwald Południe

Poznań,wielkopolskie

1 850 050 zł407 m² 4 545,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:620 m²

Rezerwacja! Oferujemy idealne miejsce na siedzibę Państwa firmy. Autorski projekt - nowoczesna bryła budynku, funkcjonalne wnętrze oraz staranność wykonania łączą wygodę i oryginalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

3 000 000 zł1 214 m² 2 471,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 206 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny budynek usługowo-biurowo-produkcyjny w Śródmieściu. Budynek ma pow. 1214 mkw, działka 3206 mkw. Budynek składa z: - budynku biurowo - diagnostycznego pow. 358 mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bartnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

30 000 zł14 m² 2 130,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży garaż na samochód osobowy położony na osiedlu tatrzańskim. Garaż murowany jest położony w ciągu garaży, kanał i oświetlenie. Wymiary garażu 5,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

2 600 000 zł5 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną nowoczesną halą oraz budynkiem biurowym. Informacje szczegółowe: działka: o pow. ponad 4600 mkw., 1500 mkw, wybrukowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Śniatowo

Śniatowo,zachodniopomorskie

179 000 zł110 m² 1 627,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:809 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem użytkowym oraz pomieszczeniem gospodarczym położoną w niewielkiej miejscowości Śniatowo oddalonej około 12 kilometrów od Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Olszanka

Olszanka,opolskie

290 000 zł230 m² 1 260,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecam: do sprzedania budynek wolnostojący, o pow. użytkowej 230 mkw., położony ok. 8 km od Brzegu i ok. 40 km od Opola, w miejscowości Olszanka. Pow. działki 1100 mkw. Budynek jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Stargard,zachodniopomorskie

614 900 zł650 m² 945,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Starosta Stargardzki działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2018 poz. 2204 z późn. zmianami) ogłasza pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

4 200 000 zł1 050 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość dla inwestora położona w centrum "grzegórzek" nieopodal Galerii Kazimierz. Nieruchomość składa się z istniejącej kamienicy oraz działki i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

850 000 zł3 600 m² 236,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Nadarzynie, zabudowana domem wolnostojącym.Obiekt posiada dostęp do drogi publicznej od strony osiedla, ale także co szczególnie ważne w perspektywie roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Młoszowa

Młoszowa,małopolskie

2 990 000 zł706 m² 4 238,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:10 600 m²

Budynek usługowo-handlowy w Młoszowej o powierzchni 705,5 m2. Idealna nieruchomość m.in. pod salon samochodowy, komis, serwis itp. Nie wymaga nakładów finansowych! - opis: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Polna

Dopiewo,wielkopolskie

980 000 zł960 m² 1 021 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 355 m²

budynki magazynowo - produkcyjne wraz z zapleczem socjalnym. cena z operatu szacunkowego 1 22 0000 zł sprzedajemy w cenie ofertowej 980000 zł. Przeznaczenie Nieruchomości zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piwna

Zielona Góra,lubuskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Oferta zawieszona. Warsztat samochodowy W centrum miasta - ul. Piwna! Budynek o powierzchni 160 m2 usytuowany na działce o powierzchni 950 m2 przy ul. Piwnej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mirów

Mirów,śląskie

1 600 000 zł210 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:21 400 m²

Oferujemy do sprzedaży piękną posiadłość położoną na terenie Jury przy zamku w Mirowie. Budynek agroturystyki wykonany w całości z bali oraz podpiwniczony. Posiada centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szosa Gdańska

Osielsko,kujawsko-pomorskie

309 000 zł965 m² 320,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:965 m²

Biuro z zapleczem magazynowo-produkcyjno-usługowym około 81 m2. Budynek jest w trakcie wykańczania i posiada dwa lokale: pierwszy ok. 4 m x 9m (ok. 36 m2) z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Ligota

Katowice,śląskie

2 290 000 zł988 m² 2 317,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Oferowana nieruchomość położona w dzielnicy Ligota, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Oferta dotyczy sprzedaży nieruchomości ( prawo użytkowania wieczystego gruntu) składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 000 zł630 m² 4 762 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Di sprzedania atrakcyjna powierzchnia biurowa oraz lokal gastronomiczny usytuowany w centrum Wrocławia. W skład oferty wchodzą: lokal biurowy o pow ok 400m2 (pomieszczenia biurowe, sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gadom

Gadom,zachodniopomorskie

2 900 000 zł1 200 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Oferta sprzedaży XVIII-to wiecznego zespołu pałacowo- parkowego. Obiekt oddalony jest zaledwie 12 km od trasy Szczecin- świnoujście i 3 km od miejscowości Golczewo, do najbliższej nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Brynek

Brynek,śląskie

2 120 000 zł708 m² 2 994,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Na sprzedaż oferujemy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów z dużym potencjałem i możliwościami. Stacja w pełni działająca znajdująca się w na działkach o łącznej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Grabowiec

Grabowiec,lubuskie

259 000 zł1 444 m² 179,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość gruntowa wraz Z budynkiem magazynowym oraz mieszkalnym mogącym pełnić funkcję biurową położona W gminie świdnica. Oferujemy na sprzedaż budynek magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Odrodzenia

Katowice,śląskie

1 600 000 zł268 m² 5 970,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Centrum osiedla odrodzenia - budynek idealny pod przedszkole, siedzibę firmy, budynek usługowo - handlowy Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch części. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lema

Jaworzno,śląskie

1 400 000 zł540 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

1 550 000 zł142 m² 10 915 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zarabiaj na inwestycji już pierwszego dnia. Czy myślisz o biznesie pasywnym? Coś co będzie zarabiało na Ciebie bez angażowania się w pracę, bez kontrolowania i codziennego analizowania?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Łowicz

Łowicz,łódzkie

9 400 000 zł3 375 m² 2 785 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość na sprzedaż usytuowana w Łowiczu w północno-wschodniej części województwa łódzkiego. Odległość od centrum Łowicza wynosi ok. 4,5 km, a stacja pkp Łowicz Główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wisła

Wisła,śląskie

2 600 000 zł824 m² 3 155,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek restauracyjno-pensjonatowy położony na 44 arowej działce przy głównej drodze biegnącej przez Wisłę. Jest to budynek parterowy, nie podpiwniczony z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Norwida

Radzionków,śląskie

600 000 zł345 m² 355,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Okazja! doskonała inwestycja kamienica! Na sprzedaż idealna nieruchomość pod inwestycję (mieszkania, biura) usytuowana na dużej, zagospodarowanej działce o pow. 1690m2. Przeznaczenie w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

110 000 zł45 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek gospodarczy dwukondygnacyjny pod nieuciążliwą działalność gospodarczą, np. gabinet kosmetyczny/fryzjerski/krawiecki itp, jako magazyn lub pomieszczenia biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

350 000 zł568 m² 616,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Do sprzedania zakład kamieniarski, pow. działki 48 arów, nr działki 572/1, teren częściowo utwardzony, ogrodzony, w cenie maszyny: automat polerski, piła do cięcia nagrobków, elementów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

899 000 zł2 034 m² 441,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Oferuję do sprzedania nieruchomość wraz z przylegającym parkiem oraz gruntami rolnym w okolicy Gryfowa Śląskiego. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: grunty o pow. 3,2 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Łowicz

Łowicz,łódzkie

15 800 000 zł44 925 m² 352 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość na sprzedaż usytuowana jest w Łowiczu w północno-wschodniej części województwa łódzkiego. Nieruchomość znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Fabryczna

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

46 000 zł4 670 m² 9,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Hala magazynowa na wynajem, możliwa również sprzedaż. Na wynajem Hala C. Jedna, niepodzielona przestrzeń, siatka słupów konstrukcyjnych, możliwy do zaaranżowania podział widoczny na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

5 000 000 zł3 024 m² 1 653,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 850 m²

| b.N.WILLA. Oferta sprzedaży kompleksu magazynowego położonego na terenie miasta Wałbrzych. Budynek w dobrym stanie technicznym zbudowany w technologii tradycyjnej na szkielecie stalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kłodzko Nowe

Kłodzko,dolnośląskie

3 900 000 zł2 800 m² 1 392,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 059 m²

Budynek handlowo - magazynowy (hurtownia spożywcza) o powierzchni 2800mkw, położony w miejscowości Kłodzko województwo dolnośląskie. Budynek posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Łowicz

Łowicz,łódzkie

3 000 000 zł1 555 m² 1 929 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek biurowy wraz z przyległym parkingiem położony w Łowiczu na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Budynek 2-poziomowy z 2013 roku. Na terenie obiektu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

355 000 zł59 m² 6 016,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu unikalne miejsca - które charakteryzuje cisza i spokój, bliskość przyrody, pięknych krajobrazów oraz szybkiego dojazdu do centrum miasta. Szczególna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

7 990 000 zł3 700 m² 2 159,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 353 m²

Przedstawiamy na sprzedaż kompleks złożony z dwóch hal magazynowo-produkcyjnych wraz z częścią biurową oraz garażem czterostanowiskowym. Możliwość dalszej rozbudowy o kolejne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kopalniana

Trzebinia,małopolskie

2 500 000 zł1 146 m² 2 181,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowy w Trzebini, dzielnica Siersza przy ul. Kopalnianej 2a, po generalnym remoncie w 2013 roku. Charakter budynku pozwala na szeroki wachlarz działalności: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

19 900 zł16 m² 1 243,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest garaż w budynku z 2014r na ul Biedronkowej osiedle Osowa Góra Garaż z osobnym wjazdem, jednostanowiskowy. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Dębowiec

Dębowiec,śląskie

1 280 000 zł800 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 604 m²

Na sprzedaż nieruchomość produkcyjna składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 86 arów. Jedna z działek zabudowana jest dwoma wolnostojącymi budynkami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł250 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

| b.N.WILLA. Oferta sprzedaży obiektu magazynowego położonego na terenie miasta Wałbrzych. Budynek w dobrym stanie technicznym zbudowany w technologii tradycyjnej na szkielecie stalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

3 780 000 zł950 m² 3 978,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny budynek o powierzchni 950m2 znajdujący się przy ruchliwej ulicy w pierwszej linii w Bielsku Białej. Lokal znajduje się na 24arowej działce. W sąsiedztwie duże skupisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sędziszów

Sędziszów,świętokrzyskie

200 000 zł112 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:112 m²

Nieruchomość w centrum posiadająca niezbędne media: energię elektr.220/380V, instalację wod.-kan.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij