dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Ulinia

Ulinia,pomorskie

6 000 000 zł2 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 300 m²

Zespół pałacowo parkowy z początku XX wieku. Wspaniale odrestaurowany główny budynek pałac na cele rezydencjonalne, hotelowe,spa, medyczne itp. Opis pałacu: podpiwniczony: sala klubowa, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Miszewko

Miszewko,pomorskie

1 100 000 zł369 m² 2 981,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 992 m²

Miszewko - główna droga A 20 gdynia - żukowo. Obiekt usytuowany na działce o pow.1992m2, doskonale widoczny z drogi, z dogodnym dojazdem, w obrębie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Niecia

Rzeszów,podkarpackie

25 000 zł15 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym o powierzchni 15 m2 przy ul. Teofila Niecia na osiedlu staromieście. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Na Miasteczku

Poznań,wielkopolskie

5 500 zł7 m² 768,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż komórkę lokatorską na Ratajach, na Miasteczku 1. Piwnica z oknem o powierzchni 7.16 m2. Cena 5 500 zł. Zapraszam na prezentację : Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Miłosza

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

2 500 000 zł380 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Obiekt znajduje się w Mrzeżynie przy ul. Miłosza 5. Jest to ścisłe centrum miejscowości. Ulica znajduje się pomiędzy główną ulicą Tysiąclecia a lasem nadmorskim. Z trzech stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Katowice

Katowice,śląskie

11 340 000 zł4 992 m² 2 271,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Reprezentacyjny kompleks magazynowo-biurowy na sprzedaż, katowice. Kompleks magazynowo- biurowy w sąsiedztwie dk 79 w Katowicach, możliwość użytkowania/ wynajmu modułów magazynowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Daszewice

Daszewice,wielkopolskie

345 000 zł120 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala, magazyn itp. Daszewice koło Poznania. Doskonała lokalizacja przy głównej drodze międzymiastowej. Budynek 120m2 w tym zaplecza sanitarne i wc. Pełna własność gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

340 000 zł670 m² 507 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Hala produkcyjna o powierzchni 670 m2 z zapleczem socjalnym, biurowym, lakiernią i hali oddzielonej ścianą. Cena hali - 300 000 pln bez vat. Za maszyny należy doliczyć 40 000 pln plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł500 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Działka zabudowana budynkiem usługowo-produkcyjno-mieszkalnym. Doskonała lokalizacja -targówek przemysłowy, ok 250 m od ulicy Radzymińskiej. Dzialka o pow. 1000 m2 jest objęta mpzg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Józefów

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł329 m² 3 647,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Narożna działka z budynkiem mieszkalnym podpiwniczonym jednopiętrowym z wydzieloną częścią mieszkalną. Dwa lokale po małej modernizacji do wykorzystania na dowolną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ostrowo

Ostrowo,pomorskie

1 000 000 €700 m² 1 428,57 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:49 500 m²

Ostrowo koło Władysławowa - cicha i spokojna miejscowość nadmorska położona pomiędzy popularną Karwią i Jastrzebią Górą, ok. 500 m od morza, w sąsiedztwie Nadmorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Cielmice

Tychy,śląskie

7 500 000 zł3 034 m² 2 471,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 695 m²

Do sprzedaży zakład przemysłowy: 1. Budynek parterowy biurowy o pow. 317 m2 2. Hala produkcyjna o pow.728 m2 (szer 20 m dł. 36 m) Wysokość do belki 4,6 m do kalenicy 5,4 m. posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Nowobramskie

Koszalin,zachodniopomorskie

4 680 000 zł3 906 m² 1 198,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Kompleks magazynowo-produkcyjny w pobliżu centrum Koszalina. Hale znajdują się na działce do wydzielenia o pow. 1,1 ha. Duży, utwardzony plac może służyć jako plac manewrowy, parking lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

25 000 zł16 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:26 m²

Rezerwacja garaż W centrum gorzowa! Przedmiotem oferty jest murowany jednostanowiskowy narożny garaż o powierzchni zabudowy 26m2 z kanałem, wybudowany w 1981 r. Wjazd do nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

3 780 000 zł950 m² 3 978,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 460 m²

Do sprzedaży Nowy, klimatyzowany obiekt biurowo-magazynowo-handlowo-usługowy. Budynek usytuowany przy jednej z głównych i ruchliwych ulic w Bielsku- białej. Obiekt dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Traugutta

Przemyśl,podkarpackie

17 000 zł84 m² 202,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:686 m²

Sprzedam/wynajmę-budynek po byłym barze piwnym wykonany z blachy falistej ocieplanej wełna mineralną,częsciowo zaplecze murowane z pustaka.Opócz sali konsumpcyjnej znajduja sie inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

3 900 000 zł5 673 m² 687,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 849 m²

Okazja *****cena za 1 mkw 651 zł ***** 1. Budynek wielofunkcyjny o pow 820,5 mkw w tym : hola produkcyjna 120 mkw, pomieszczenia socjalno biurowe 130 mkw, lokale mieszkalne 359,4 mkw 2. Sklep 151,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Pruszków

Pruszków,mazowieckie

2 500 000 zł332 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 173 m²

Idealne położenie Pruszków blisko do komunikacji miejskiej, możliwość wjazdu na posesję Tira ( dwie bramy wjazdowe). Budynek biurowy dwukondygnacyjny o powierzchni zabudowy 172m2 oraz hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

4 500 000 zł999 m² 4 503,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Oferujemy do sprzedaży małą galerię handlową położoną w centrum Koszalina. Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum miasta w otoczeniu lokali handlowych i usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

225 000 zł100 m² 2 260,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja do sprzedania atrakcyjny lokal W lewinie brzeskim Syndyk Masy Upadłości zaprasza do składania ofert zakupu n/w nieruchomości : - nieruchomość gruntowa, oznaczona jako działka 703/13,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kamieniec

Kamieniec,śląskie

350 000 zł700 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 468 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek o powierzchni ok. 700 mkw położony na działce o powierzchni 1468. Budynek w stanie technicznym do remontu, nowe pokrycie dachowe - papa termozgrzewalna. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 700 000 zł2 133 m² 1 265,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Do sprzedaży kompleks magazynowo-produkcyjny w Lubinie, działka 0,9ha. Świetna lokalizacja - blisko centrum. Nieruchomość składa się z kilku hal oraz zaplecza sanitarno-socjalnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

315 000 zł150 m² 2 100 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

3 000 000 zł120 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży obiekt nadający się do wszelkiego rodzaju działalnosci od produkcji po usługi handlowe dystrybucyji włącznie Miejscowym planie możliwość zagospodarowania terenu również pod obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł485 m² 4 948,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Kompleksowa obsługa klienta: bezpłatne doradztwo, negocjacje ceny, dogodne finansowanie nawet na spółkę celową lub nowopowstałą. Tel: zapraszamy na prezentację oferty! Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szosa Nakielska

Łochowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł430 m² 1 976,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! łochowo, ul. Szosa nakielska Dom wolnostojący z częścią przemysłową. Hala -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 500 000 zł1 735 m² 864,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości system Sp. z o. o. w upadłości likwidacyjnej ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż z wolnej ręki n ieruchomości położonej w Goleniowie, ul. Maszewska10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pionierów

Lębork,pomorskie

699 000 zł258 m² 2 710,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zarz ą d Powiatu L ę borskiego 84-300 L ę bork, ul. Czo ł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

1 671 773 zł2 909 m² 574,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obwieszczenie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przemyślu Urszula Borkowska Kancelaria Komornicza w Przemyślu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Spokojna

Mielno,zachodniopomorskie

895 000 zł320 m² 2 796,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Unikatowa oferta sprzedaży obiektu rekreacyjnego w Mielnie! Doskonała inwestycja kapitału na terenie jednej z najbardziej znanych miejscowości letniskowych nad Bałtykiem. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 000 zł1 200 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki komercyjnej wraz z zabudowaniami. Działka o powierzchni około 6500 m2, oddalona o około 3km od Bramy Portowej, doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 300 000 zł762 m² 1 706,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania obiekt o pow. 762 m2 usytuowany w Oleśnicy. Idealnie nadaje się na zakład produkcyjny/warsztat samochodowy/skład magazynowy. Budynek podzielony jest na kilka segmentów: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

750 000 zł329 m² 2 279,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalno - usługowy w miejscowości Tyczyn o pow. 329,90 m2 z parkingiem. Budynek jednopiętrowy, murowany. Na piętrze i częściowo parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł12 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:12 m²

Do sprzedaży stanowisko parkingowe, platforma dolna w garażu podziemnym budynku apartamentowego w centralnej części Saskiej Kępy przy ul. Zwycięzców / Przymierza. Stanowisko posiada kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

345 000 zł346 m² 997,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam halę wysokiego składowania w doskonałej lokalizacji Wałbrzycha Hala magazynowo - usługowa o powierzchni 345,86 m2 składająca się z 3 pomieszczeń: - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Zakrzów

Opole,opolskie

400 000 zł700 m² 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż hala magazynowa o powierzchni ok. 700 m2 na działce o obszarze ok. 13 arów, znajdująca się w Opolu - Zakrzowie, niedaleko trasy wylotowej do obwodnicy Opola. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

4 000 000 zł1 700 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 464 m²

| lokalizacja: katowice, bekolizyjny dojazd do autostrady A-4 , okolice nieruchomości to tereny o przeznaczeniu komercyjno przemysłowym Do sprzedaży :działka w użytkowaniu wieczystym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 100 000 zł1 586 m² 1 324,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów noclegowo-gastronomicznych w Ustroniu. Przedmiotem sprzedaży jest położony bezpośrednio przy głównej drodze prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Grota-Roweckiego

Gdańsk,pomorskie

1 330 000 zł402 m² 3 311,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem przetargu jest (i) prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka 165 o powierzchni 533 m 2 wraz z prawem własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gliwice

Gliwice,śląskie

11 800 000 zł14 500 m² 813,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:64 643 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy położony na działce o pow.64.643m2 zlokalizowany w okolicy węzła A1 i A4 i objęty miejscowym planem zagospodarowania.