dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 050 000 zł981 m² 1 070,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam ogrodzony obiekt wraz z maszynami m.in. wózek widłowy, ciągnik, ploter - maszyna do pisania na pomnikach, maszyna do pisania na szarfach z drukarką, maszyna do tabliczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

580 000 zł350 m² 1 657,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:633 m²

Nowa cena - nieruchomość Z potencjałem okazja! Do sprzedaży kamienica o powierzchni całkowitej 350 m2. Cena sprzedaży wynosi 580,000 zł. Budynek wybudowany w 2013r. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

3 600 000 zł1 109 m² 3 246,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Biuro imago nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek biurowo - magazynowy o powierzchni 1109 m2 powierzchni użytkowej, posadowiony na utwardzonym kompleksie działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Berlinga

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

790 000 zł529 m² 1 493,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:477 m²

Dom Z obiektem na usługi - siedzibę firmy cena do negocjacji! Do sprzedaży hala / magazyn o powierzchni całkowitej 529 m2. Cena sprzedaży wynosi 790,000 zł. Budynek wybudowany w 1988r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35 000 zł21 m² 1 662,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:38 m²

Polecam 2 duże garaże o powierzchni 21,05 m2 każdy, zlokalizowane w ciągu garażowym na spokojnej ulicy w Mierzynie. Powierzchnia każdego garażu większa od standardowej, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Puszczykowo,wielkopolskie

3 990 000 zł669 m² 5 963,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Jeżeli szukasz nieruchomości inwestycyjnej położonej w malowniczym otoczeniu lasów i jezior z przeznaczeniem na cele hotelarsko-gastronomiczne, zapraszamy do zapoznania się z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Kościuszki

Będzin,śląskie

338 000 zł1 000 m² 338 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wyłączność Oferta sprzedaży obiektu produkcyjno-magazynowo-biurowego do wybudowania w systemie bts (build to suit) wg indywidualnych wytycznych Zamawiającego, wstępnie opracowana na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sosnowa

Radlin,śląskie

260 000 zł361 m² 720,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwo ofertę sprzedaży pawilonu usługowo-handlowego, położonego przy ulicy Sosnowej w Radlinie, w dzielnicy Głożyny. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

178 000 zł39 m² 4 564,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w atrakcyjnej dzielnicy koniuchy. Lokal o powierzchni 39 m2 , składa się z dwóch dużych pomieszczeń, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 000 zł1 279 m² 859,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 792 m²

Na sprzedaż oferuję obiekt komercyjny w postaci hali produkcyjno -magazynowej zlokalizowanej na terenie Wałbrzycha. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 3792 m2, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne Chwałowice

Chwałowice,lubuskie

849 000 zł1 060 m² 800,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 914 m²

Mieszkaj, pracuj - zarabiaj: chwałowice gmina bogdaniec ***nowa cena: 849.000 PLN Na sprzedaż prosperująca działalność-PRZYNOSZĄCA ZYSKI którą stanowi silnie rozwinięta ferma drobiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Antoniuk Fabryczny

Białystok,podlaskie

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam ewentualnie wynajmę nieruchomość komercyjną.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wisła

Wisła,śląskie

344 760 zł34 m² 10 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Takiej oferty na rynku Podbeskidzkim jeszcze nie było - luksusowo wykończone Apartamenty, w których odpoczywasz w ciszy i spokoju otaczającej natury, ale które będą jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

2 999 000 zł760 m² 3 946,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy hotel w atrakcyjnej lokalizacji na Gumieńcach w Szczecinie. Nieruchomość składa się z 21 pokoi hotelowych w następującym układzie: parter 6 pokoi: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wójtowska

Iłża,mazowieckie

2 300 000 zł14 000 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:52 000 m²

Syndyk Masy Upadłości Zakładów Motoryzacyjnych izamot Sp. z o.o. w upadłości w Iłży ul. Wójtowska 159 ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sulejkowska

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł400 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży budynek w trakcie remontu. W budynku będzie 11 mieszkań praktycznie nowych ( nowe kuchnie , część nowych łazienek, część odświeżonych itd , klima w niektórych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

4 100 000 zł1 000 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:446 m²

Do sprzedania kamienica w Warszawie ul. Wiatraczna o powierzchni ok. 1000mkw na działce 446mkw. Teren objęty mpzp - zabudowa wielorodzinna lub usługowa: - maksymalna wysokość zabudowy 20m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Słowackiego

Kielce,świętokrzyskie

2 650 000 zł400 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica Kielce -sprzedam Więcej informacji kontakt Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mglista

Warszawa,mazowieckie

29 600 000 zł15 129 m² 1 956,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:17 031 m²

Nieruchomość obejmuje dwie działki gruntu o powierzchni 1,7031 ha, stanowiące funkcjonalną całość o regularnym kształcie prostokąta. Dostęp do nieruchomości możliwy jest przez bramy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Bursaki

Lublin,lubelskie

2 240 000 zł700 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 276 m²

Oferujemy do sprzedania lub do wynajęcia *( 25 zł/1mkw) halę produkcyjno-magazynową z możliwością prowadzenia działalności handlowej. Budynek murowany o pow ok 600 mkw - podzielony obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Struga

Struga,dolnośląskie

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 582 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny wielorodzinny o powierzchni całkowitej 800 m 2 położony malowniczo w miejscowości Struga (3 km od Szczawna Zdroju), zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Centrum Południe

Zabrze,śląskie

2 200 000 zł1 709 m² 1 287,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zabrze, dtś, hala produkcyjna na sprzedaż Do sprzedaży teren 3040mkw stanowiący część komleksu przemysłowego zabudowany budynkami produkcyjno- magazynowymi o łącznej powierzchni 1709 mkw: hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

3 200 000 zł700 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 766 m²

Funkcjonująca, dochodowa nieruchomość -obniżka ceny nieruchomości do końca roku 2017r! Cena 3 200 000 zł.- , Restauracja Europejska " w Koszalinie Obiekt zlokalizowany w Koszalinie na dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

1 600 000 zł889 m² 1 799,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 833 m²

| ruda Śląska - nieruchomość znajduje się około 1km od autostrady A4 Kraków - Katowice - Wrocław. Przystanki komunikacji miejskiej w odległości około 200m. Do sprzedaży : Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Jaworzno

Jaworzno,śląskie

15 000 000 zł8 838 m² 1 697,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:24 740 m²

| lokalizacja: jaworzno, dogodny dojazd do głównych tras: dk nr 79, trasa S1 i inne. DO sprzedaży: działki o łącznej powierzchni 24740m 2 , zabudowane budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

710 000 zł542 m² 1 309,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:973 m²

| bielsko-Biała - w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 942 Szczyrk - Katowice. Do sprzedaży: działka o powierzchni 973m 2 zabudowana: dwukondygnacyjnym budynkiem o powierzchni użytkowej 541,7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

999 999 zł365 m² 2 739,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:892 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom o ciekawej architekturze, znajdujący się w Łodzi na Widzewie z bliskim dostępem do ulicy Pomorskiej. Wykonany według indywidualnego projektu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piastów

Piastów,mazowieckie

1 200 000 zł794 m² 1 510,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:745 m²

Budynek zbudowany jako siedziba firmy, łączący funkcję produkcyjną , biurową oraz mieszkalną. Obiekt postawiony na działce o pow. 745 m2 w wygodnej lokalizacji , blisko traktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Makowiec

Makowiec,kujawsko-pomorskie

280 000 zł7 023 m² 39,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego położonego w Chrostkowie w powiecie lipnowskim. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,7023 ha zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łeba

Łeba,pomorskie

829 000 zł188 m² 4 410 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! oferta godna polecenia! tylko U nas! inwestycja W zasięgu ręki! Biuro nie pobiera prowizji od klienta Kupującego. Atuty nieruchomości: dom wypoczynkowy, pod inwestycję, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

30 000 zł20 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Podwójne miejsce parkingowe w hali garażowej na osiedlu Albatross Towers, w samym centrum dzielnicy Gdańsk Przymorze. Miejsce parkingowe znajduje się w podziemnej hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Brzezinka

Mysłowice,śląskie

849 000 zł550 m² 1 544 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam/ wynajmę klimatyczną restaurację w Mysłowicach Brzezince! idealny obiekt pod wszelką działalność gospodarczą - bardzo dobra lokalizacja! Oferuję do sprzedaży restaurację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Gosławice

Opole,opolskie

2 250 000 zł709 m² 3 173,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Do sprzedania Obiekt Handlowo - Usługowo - Biurowy składający się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej 709 m2, usytuowany na działce 1926 m 2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 400 000 zł1 356 m² 1 032,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 033 m²

| jaworzno - odległość ok. 1km od drogi krajowej nr 79 oraz ok. 6km od autostrady A4 Kraków - Wrocław. Do sprzedaży: działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 3033m 2 , zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

1 199 000 zł7 300 m² 164,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt usługowo-biurowo-mieszkalny z dużą działką budowlaną. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Mikołowie, przy ul. Staropodleskiej. Działka dobrze widoczna jest z drogi nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Letnica

Letnica,lubuskie

1 800 000 zł500 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:21 953 m²

Nieruchomości oferuje świetnie prosperujące gospodarstwo agroturystyczne o powierzchni 2,2 ha w Letnicy koło Zielonej Góry. Idealna oferta dla osób chcących prowadzić pensjonat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

7 200 000 zł1 100 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 350 m²

Przyjdź, zobacz i zaproponuj swoją cenę! Na sprzedaż cała kamienica, wynajęta na umowy na czas nieoznaczony! lokalizacja Ciężko o lepszą lokalizację centrum Gdyni ul. Świętojańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Mikołów

Mikołów,śląskie

3 500 000 zł1 400 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biurowiec z halą magazynową na sprzedaż. Mikołów przy drodze krajowej. Do sprzedaży reprezentacyjny obiekt przy głównej trasie w Mikołowie. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

8 500 000 zł1 287 m² 6 604,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:416 m²

My Place Home poleca : kamienica W centrum krakowa W bardzo bliskiej odległości od starego miasta Budynek po generalnym i kompleksowym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

20 900 000 zł3 600 m² 5 805,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:21 300 m²

Cena: 20 900 000 pln Cena za m2: 5 900 pln Powierzchnia użytkowa 3 316 m2 Powierzchnia działek: 21 300 m2 Do sprzedaży jest nieruchomość w Czechowicach Dziedzicach, położona na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jedności

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł110 m² 5 445 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wyjątkowy lokal użytkowy w ścisłym centrum Zielonej Góry o pow 110m2, usytuowany na 1 piętrze pięknej, zabytkowej kamienicy. Wysokie pomieszczenia (3,70m), z ozdobnymi.