dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

650 000 zł639 m² 1 017,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nowa super cena! Budynek komercyjny w gminie Frysztak 650 000 zł! Biuro Nieruchomości mój dom zaprasza do zapoznania się z ofertą budynku komercyjnego położonego w malowniczej gminie.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł3 052 m² 1 769,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 928 m²

Oferta sprzedaży : hala produkcyjno-magazynowa w Pile Szukasz przestrzeni idealnej dla rozwijającej się działalności produkcyjnej lub magazynowej? Oto dobra propozycja zakupu hali.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł881,90 m² 623,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 863 m²

oferujemy do sprzedaży budynek przemysłowo-magazynowy położony w Lipnie koło Leszna powierzchnia: grunt 3.863 m2, budynki 881,90 m2 powierzchni zabudowy i 788,55 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł185 m² 21 621,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 271 m²

Do sprzedania czynny skład paliw płynnych położony w województwie lubelskim w pobliżu drogi krajowej. Nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 1,0271 ha wraz z urządzeniami oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł11 444 m² 393,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:270 000 m²

Promocja - nowa cena inwestycja zwrot z inwestycji 5 lat Kompleks dwóch niezależnych hal produkcyjnych o powierzchni 6.658,39 m2 i 4,785,64 m2 (połączonych łącznikiem) znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł731,40 m² 2 720,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 766 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie obiekt w idealnej lokalizacji do prowadzenia działalności w zakresie usług.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł164 m² 4 878,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:946 m²

Oferujemy na sprzedaż zabytkową, kolejową wieżę wodną położoną w sercu Szczecina przy ul. Potulickiej. To unikalne miejsce, które łączy w sobie historyczny charakter z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł423 m² 2 104,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Oferta bezpośrednia kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami magazynowo - usługowymi w m. Dębno przy ulicy Droga Zielona 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł472,97 m² 9 514,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny budynek komercyjny - Banino, ul. Lotnicza Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł399,02 m² 6 516 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w Opolu przy ul. Józefa Walecki zaledwie 5 min od ścisłego centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł9 600 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

DO sprzedania 2 działki o łącznej powierzchni 96 arów wraz z murami pałacu piętrowego oraz budynki gospodarcze. Mury pałacu neogotyckiego z 1905 roku otoczone rozległym XVI wiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł845 m² 6 745,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:12 366 m²

Więcej zdjęć na naszej stronie internetowej nwi tt.pl Dworek w Ględach - elegancja w sercu natury W sercu Warmii i Mazur, pośród zieleni i ciszy, zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 332,23 m² 3 378 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompletnie wyposażony zakład rybny lub nowa działalność W porcie W kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonujący zakład rybny, idealny zarówno dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł270 m² 1 477,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Idealna nieruchomość pod inwestycję co jest ofertą sprzedaży ? budynek Z dużym potencjałem. Budynek gospodarczy / magazyn / hala działka przy strefie ekonomicznej. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50,80 m² 6 673,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego - w centrum Ostródy, ul. Czarnieckiego 45 , jeden z głównych ciągów komunikacyjnych miasta. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł2 000 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:7 844 m²

Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej okazji inwestycyjnej - obiektu hotelowo-gastronomicznego "zajazd Saga" w urokliwej miejscowości Pniewo koło Gryfina. To miejsce, które kusi swoim położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł12,50 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce parkingowe na sprzedaż w Capital Tower wygoda i świetna lokalizacja Na sprzedaż miejsce parkingowe nr 006 w garażu podziemnym w budynku Capital Tower. Miejsce znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł727,20 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł627 m² 716,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej zabudowanej budynkami gospodarczymi i budynkiem mieszkalnym - siedliska rolnego. Lokalizacja - Borówno, gm.

Szczegóły ogłoszenia

430 500 zł180 m² 2 391,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:600 m²

Warsztat samochodowy Z pewna stopą zwrotu! Oferujemy na sprzedaż teren usługowy z warsztatem samochodowym zlokalizowany przy drodze krajowej 78 w Gorzycach niedaleko zjazdu z autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł320 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:908 m²

Zapraszamy do zakupu zabytkowego budynku "hubertus", położonego w samym sercu Dąbrowy Górniczej, przy ul. Chopina 1. Ten historyczny obiekt, wpisany do rejestru zabytków, to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł154 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 171 m²

Nowa super cena : duża działka + hala przy S5-dk10 Dobre nieruchomości polecają doskonale położoną nieruchomość pod działalność gospodarczą na obrzeżach Bydgoszczy tuż przy węźle Stryszek (s5.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł202 m² 2 470,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:219 m²

Biuro Lokalne Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży kamienicy o ogromnym potencjale inwestycyjnym zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta przy ulicy Wolności w Kosowie Lackim. Kosów.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 217,90 m² 1 970,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 997 m²

Budynki produkcyjno-usługowy oraz handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 1.217,90 m2 położone w Karninie, powiat Deszczno, tuż przy byłej drodze krajowej Poznań - Gorzów Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł257,60 m² 5 435 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż kamienica, położona w centrum Wrześni przy ul. Fabrycznej 6. Budynek wybudowany w ścisłej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

8 690 000 zł1 506,80 m² 5 767,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 947 m²

Na sprzedaż obiekt przemysłowo-usługowy wybudowany w roku 2020. Położony na działce o powierzchni 2967 m , zlokalizowany w strefie przemysłowej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 894 zł880 m² 2 762,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje hale magazynową o powierzchni 880m2 Przeznaczenie: magazynowo - biuro W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe o powierzchni ok 100m2, dwie łazianki, szatnia, jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł171 m² 1 754,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż: budynek handlowo-magazynowy w centrum Europy Suchowola Jeśli szukasz miejsca pod działalność gospodarczą, magazyn, lokal usługowy lub produkcyjny poznaj nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł9 568 m² 365,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 568 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Waleńczowie, przy ul. Częstochowskiej 6. Działki nr 948/1, 948/2, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł2 174 m² 4 599,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:881 m²

Kamienica / obiekt użyteczności publicznej położona jest w centrum miasta, w otoczeniu historycznej zabudowy i jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych w Opolu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 494 m² 937,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego na rzecz operatora gsm dla infrastruktury technicznej dotyczącej: powierzchni 532,48 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

9 925 000 zł6 467 m² 1 534,71 zł/m²