dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Jantar

Opole,opolskie

40 000 zł22 m² 1 818 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca parkingowego w garażu podziemnym zlokalizowanym w dzielnicy Półwieś - ul. Anny Jantar. Ze względu na brak "sąsiadów" nie ma obaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Działdowo,warmińsko-mazurskie

430 000 zł211 m² 2 037,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 768 m²

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa z budynkiem biurowo-magazynowym Działdowo ul. Grunwaldzka Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1768 m , zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

69 000 zł16 m² 4 394,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży proponuję garaż murowany (spółdzielcze własnościowe prawo do garażu). Garaż znajduje się bezpośrednio przy blokach przy ul. Kolejowej w Bytomiu. Powierzchnia ok. 16m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

16 950 000 zł2 350 m² 7 212,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 444 m²

1. O inwestycji: nieruchomość w Kuklicach to nowo wyremontowany obiekt i doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących nowoczesnej, funkcjonalnej i reprezentacyjnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Rejtana

Opole,opolskie

49 000 zł16 m² 3 052,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż garaż położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Rejtana w Opolu. Garaż o powierzchni 16,05 m jest gotowy do użytkowania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wyrobki

Wyrobki,kujawsko-pomorskie

1 370 000 zł460 m² 2 978,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Na sprzedaż atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Wyrobki Wyjątkowy dom z dużą przestrzenią komfort, styl i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

699 000 zł3 588 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 875 m²

Polecam wyjątkową perełkę w województwie Zachodniopomorskim! Ofertę stanowi wyjątkowy zespół budynków z przeznaczeniem hotelowo-sanatoryjnym i uzdrowiskowym. Okoliczne tereny słyną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Pęcice Małe

Pęcice Małe,mazowieckie

7 800 000 zł1 100 m² 7 090,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English | bliskość warszawy | trasa S7 | ogrzewanie | samodzielny magazyn | dostępny od zaraz | regały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem Opole

Opole,opolskie

1 733 000 zł350 m² 4 951 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży biurowca na opolskiej Malince. Obiekt o powierzchni około 350m2 składa się z kilku biur, pomieszczenia socjalnego i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Kraków

Kraków,małopolskie

125 000 zł12 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż miejsca postojowe w garażu podziemnym w centralnej części Krakowa. Lokalizacja: kraków - Grzegórzki - Ul. Grzegórzecka 69D nieopodal Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

1 999 000 zł5 710 m² 348,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 556 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

950 000 zł257 m² 3 701 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku wolnostojącego z lat 80 w Dąbrowie w strefie ekonomicznej. budynek o powierzchni 256m, posadowiony na 17 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybno

Rybno,mazowieckie

2 500 000 zł2 100 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 150 m²

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu umówienia wizyty i osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przytyk

Przytyk,mazowieckie

3 500 000 zł1 140 m² 3 070,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Do sprzedania zabytkowy zespół dworsko-parkowy mieszczący się .w miejscowości Zameczek k/Przytyka, 16 km od Radomia, 80 km od Warszawy. Całość ogrodzona, powierzchnia parku 4ha, granica południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ciernie

Świebodzice,dolnośląskie

9 500 000 zł8 459 m² 1 123,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 797 m²

Oferta dla osób poszukujących powierzchni produkcyjnej oraz deweloperów 1 123 zł/m2 (do negocjacji) Nieruchomość położona jest w województwie dolnośląskim, w miejscowości Świebodzice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

4 500 000 zł1 740 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży halę produkcyjno - magazynowa w Sosnowcu o powierzchni 1740 m, zlokalizowanej na działce 9026 m kw, w dobrej lokalizacji. Opis nieruchomości: obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Polnych Kwiatów

Sarbinowo,zachodniopomorskie

1 599 000 zł372 m² 4 298,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Atrakcyjna cena od 05-09-2024r. Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy z domkami nad morzem w spokojnej, nadmorskiej miejscowości Sarbinowo.Ośrodek Havana z powodzeniem obsłuży jednorazowo 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dolnych Wałów

Gliwice,śląskie

16 687 125 zł1 907 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:680 m²

Obiekt komercyjny ( inwestycyjny ). Gliwice, ścisłe centrum miasta. Ul. Dolnych Wałów 1. Obiekt działający, pow. netto 1907,10m2, pow. użytkowa 1544,07m2, działka 680m2 (zabudowana w całości).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Częstochowska

Kalisz,wielkopolskie

880 000 zł960 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Sprzedam budynek magazynowo-produkcynjno-biurowy w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 93a. Nieruchomość stanowi budynek o funkcji magazynowo- biurowo/handlowej lub noclegowej. Budynek o dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 900 000 zł2 498 m² 1 160,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Dzierżoniowie, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym i znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jabłonowo

Jabłonowo,mazowieckie

4 990 000 zł1 000 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English | hala magazynowo - produkcyjna | dogodna komunikacja | siła | Szukasz przestrzeni, magazynowej/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Orneta,warmińsko-mazurskie

2 899 000 zł740 m² 3 919,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 546 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o funkcji produkcyjno - handlowo - ulugowej z zapleczem socjialno - biurowym i częścią mieszkalną tj. dwa mieszkania, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przerwy-Tetmajera

Częstochowa,śląskie

2 890 000 zł960 m² 3 010,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Obiekt:wielofunkcyjny Idealny pod Centrum medyczne/fitness klub/siłownię - Bliski Dojazd z dk1. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Kraków,małopolskie

4 999 000 zł933 m² 5 358 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu budynek mieszkalno-użytkowy (kamienica) usytuowany przy ul. Pod Fortem w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały. Najbliższe otoczenie to nowoczesne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Prószków,opolskie

675 000 zł200 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu gastronomiczno-mieszkalnego zlokalizowanego na prószkowskim rynku. Wolnostojący budynek o powierzchni około 200m2 posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krynica Morska

Krynica Morska,pomorskie

4 250 000 zł450 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 057 m²

Pensjonat w topowej lokalizacji Krynicy Morskiej Twój biznes nad morzem! Na sprzedaż dochodowy pensjonat w Krynicy Morskiej, zaledwie 600 m od plaży i 50 m od Zalewu Wiślanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł235 m² 5 106 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek z dwiema kondygnacjami, w którym niegdyś prowadzona była produkcja. Obiekt znajduje się w Łomiankach, blisko drogi ekspresowej co sprawia, że ma idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

2 450 000 zł2 242 m² 1 092,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość Polecam Państwu wyjątkowy obiekt o funkcji magazynowo-produkcyjnej, zlokalizowany w poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobiesławice

Dobiesławice,świętokrzyskie

199 000 zł450 m² 442,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek wolnostojący, 2 piętra; rok budowy: 1980; stan: do odświeżenia, technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacho-dachówka instalacje: stan dobry; okna: wymienione.