dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Raciborska

Gliwice,śląskie

3 999 000 zł676 m² 5 919,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu do sprzedania obiekt z przeznaczeniem na hostel z restauracją w Centrum Gliwic. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa i rozbudowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

5 900 000 zł1 280 m² 4 609,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 539 m²

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, położoną bardzo blisko centrum Dzierżoniowa, obręb Przedmieście, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rynek

Jarosław,podkarpackie

1 800 000 zł354 m² 5 084,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 50% udziałów w wyjątkowej kamienicy położonej w sercu Jarosławia, bezpośrednio na Rynku, w otoczeniu historycznej zabudowy miasta. Kamienica objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 000 zł703 m² 3 556,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż powierzchnie komercyjne w ścisłym centrum Wałbrzycha! Nieruchomość o powierzchni 707 m2 zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta Wałbrzych, posiada 400 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Garaż, ul. Warowna

Kraków,małopolskie

96 000 zł27 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:27 m²

Garaż z udziałem w działkach (plac manewrowy i działki zielone) Kraków, ul. Warowna | Kliny Borkowskie Nowe Centrum Administracyjne sp. z o.o. zaprasza do udziału w przetargu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Garaż, ul. Warowna

Kraków,małopolskie

101 000 zł27 m² 3 740,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:27 m²

Garaż z udziałem w działkach (plac manewrowy i zieleń) Kraków, ul. Warowna | Kliny Borkowskie Szukasz miejsca dla swojego auta lub inwestycji w dobrze skomunikowanej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Garaż, ul. Warowna

Kraków,małopolskie

96 000 zł27 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:27 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Garaż, ul. Warowna

Kraków,małopolskie

105 000 zł29 m² 3 620,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:29 m²

Garaż 29 m z udziałem w działkach Kraków, ul. Warowna | Kliny Borkowskie Szukasz wygodnego miejsca do parkowania albo bezpiecznej inwestycji? Nowe Centrum Administracyjne sp. z o.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

3 000 000 zł2 627 m² 1 141,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 627 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną, w Gliwicach, województwo śląskie. Do sprzedania jest hala produkcyjna murowana o powierzchni użytkowej ok 800 m kw znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Cieszyn,śląskie

1 490 000 zł400 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:844 m²

Zabytek Z historią sięgającą czasów międzywojennych! urokliwa willa Z dużym potencjałem W malowniczym cieszynie A dokładnie W obrębie jego centrum, idealna na inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 999 000 zł820 m² 3 657,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Wyjątkowy obiekt inwestycyjny w malowniczym Zagórzu Śląskim! Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży obiektu o dużym potencjale, idealnego do prowadzenia hotelu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Cholerzyn

Cholerzyn,małopolskie

4 880 000 zł3 604 m² 1 354,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 604 m²

Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość gruntowa, składająca się z działki o powierzchni 3604m2 (użytkowanie wieczyste) wraz z budynkiem hali magazynowo-produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Okoniowa

Łódź,łódzkie

5 500 000 zł3 212 m² 1 712,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 657 m²

Kompleks budynków w Łodzi, na osiedlu Radogoszcz, około 5 km od centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 4 657 m2. Na ogrodzonym terenie znajdują się dwa budynki biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kruszyna

Kruszyna,pomorskie

2 040 000 zł2 377 m² 858,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt VI gup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Konstytucji 3 Maja

Wadowice,małopolskie

10 850 000 zł4 318 m² 2 512,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 832 m²

Inwestycja w toku - Budynek przeznaczony jest na cele handlu, usług i gastronomii w trakcie realizacji. Obiekt podzielony jest na trzy części A, b i C z czego A i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zielona

Tuchów,małopolskie

3 600 000 zł1 250 m² 2 880 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 640 m²

Sprzedam nieruchomość-budynek handlowo-usługowo-mieszkalny o łącznej pow.1250m2 na działce 3664m2 w dobrej lokalizacji przy głównej drodze na ul.Zielona 20 w całości wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Marcinów

Marcinów,dolnośląskie

1 250 000 zł322 m² 3 881,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Wyjątkowa inwestycja biznesowa Pensjonat w sercu Kotliny Kłodzkiej! Marcinów Twój biznes w otoczeniu natury Marcinów to urokliwa miejscowość położona u stóp Wzgórz Rogówki, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 900 000 zł1 900 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:760 m²

Tylko W makler nieruchomości! wyłączność! Kamienica na sprzedaż hostel - Śródmieście Bydgoszcz Makler nieruchomości oferuje wyjątkową kamienicę w sercu Bydgoszczy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

10 500 000 zł1 884 m² 5 573,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:650 m²

Atrakcyjna lokalizacja w samym sercu miasta. Na sprzedaż oferujemy godny uwagi budynek biuro-handlowy położony przy Pl. Żołnierza Polskiego. Biurowiec w bardzo dobrym stanie, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

10 500 000 zł3 020 m² 3 476,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:767 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą obiektu biurowego zlokalizowanego w samym centrum Szczecina przy pałacu pod Globusem. Budynek w dobrym stanie, wybudowany w 1936r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świętajno

Świętajno,warmińsko-mazurskie

350 000 zł295 m² 1 186,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 595 m²

Do sprzedaży stacja demontażu pojazdów - Auto Złom. Działka o powierzchni 2595 m2., położona w miejscowości Świętajno, powiat Olecki, zabudowana budynkiem murowanym o powierzchni 293.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

3 900 000 zł1 126 m² 3 463,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 733 m²

Oferujemy Państwu obiekt na sprzedaż, który położony jest w strefie zabudowy usługowo-komercyjnej ( mpzp - 21u) miasta Koszalin. Obiekt znakomicie skomunikowany z miastem, bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Pułaskiego

Suwałki,podlaskie

60 000 zł16 m² 3 821,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż garaż znajdujący się w bloku przy ul. Pułaskiego 76. Nieruchomość znajduje się pod mieszkaniami. Garaż ma powierzchnię 15,7 m2, posiada solidne metalowe drzwi, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Konecznego

Kraków,małopolskie

159 900 zł32 m² 4 996,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:32 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy, wielki, podziemny garaż, który może pełnić różnorodne funkcję użytkowania ze względu na dużą powierzchnię użytkową, który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 599 000 zł467 m² 5 567,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:777 m²

Do sprzedania budynek usługowo-biurowo-magazynowy. Budynek wybudowany w latach 70-tych, murowany, składa się z 3 kondygnacji. Piwnica z pomieszczeniami magazynowymi i gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Pyskowice,śląskie

13 300 000 zł4 100 m² 3 243,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Prezentujemy halę produkcyjną o pow. 4100 m2. Wysokiej jakości posadzka przemysłowa, 5 bram wjazdowych, ogrzewanie, monitoring, alarm i pełne zaplecze administracyjno-socjalne a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

5 000 000 zł1 870 m² 2 673,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Hotel Promenada położony jest w centrum miasta Ostróda z widokiem na jezioro Drwęckie przy głównym deptaku Bulwarze Europejskim. Ostróda Perła Mazur jest jedną z najczęściej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jesionowa

Gdańsk,pomorskie

3 900 000 zł480 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu kamienicę przy ul. Jesionowej w Górnym Wrzeszczu w Gdańsku Cena do negocjacji Dodatkowe informacje: - nr działki: 124 - Powierzchnia działki: 164 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jesienna

Gliwice,śląskie

59 000 zł15 m² 3 973,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! szybka sprzedaż! Atuty nieruchomości: dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki i bliski dojazd do dtś, a1 W bliskiej odległości od osiedla(ul. Przyszłości, ul. Jedności) Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sprzymierzonych

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

10 500 000 zł2 633 m² 3 987,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Wgn Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową obejmującą 3 działki o powierzchni 1,25ha zabudowane halą produkcyjną z zapleczem biurowo socjalnym i magazynami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

14 000 000 zł1 385 m² 1 155,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 644 m²

*** wyłącznie W naszym biurze*** Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym, zlokalizowana w Siechnicach koło Wrocławia. . Budynek składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żędowo

Żędowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł1 000 m² 599 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Sprzedam budynek gospodarczy, z mieszkaniem, o całkowitej powierzchni 1000 m2. Mieszkanie po wysprzątaniu jest gotowe do zamieszkania. Jest to budynek o dużej powierzchni 500 m2, każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Otyń

Otyń,lubuskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 200 m2wraz z budynkiem handlowo - produkcyjnym usytuowanymi na działce o pow. 1211m2 w miejscowości Otyń, gm. Otyń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Topolany

Topolany,podlaskie

1 743 000 zł1 025 m² 1 700,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż duży magazyn/chłodnia, na dużej działce 9956 m2 z utwardzonym placem manewrowym dla tir-ów. Powierzchnia całkowita budynku to 1025m2 ( ponad 800 m 2 powierzchni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

3 000 000 zł1 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania 50 % udziałów w kamienicy przy ulicy Kunickiego w Lublinie. Obecnie cała kamienica jest wynajmowana. W suterenie znajduje się lokal użytkowy. Całą powierzchnię parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Sajzy,warmińsko-mazurskie

4 200 000 zł700 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Łaśmiady w Sajzach - Idealne Miejsce na Inwestycję Lokalizacja: nasz pensjonat położony jest w malowniczej miejscowości Sajzy, bezpośrednio nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²