dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 047 ogłoszeń

950 000 zł500 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

NR oferty: sbdoc9194 Na sprzedaż hala przemysłowa z rampą Złotoryja Powierzchnia działki: 26 arów | Rampa rozładunkowa (burta) | Cena: 950 000 zł brutto Idealna inwestycja pod produkcję, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł530 m² 2 264,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta Na sprzedaż działka o powierzchni około 2300 m wraz z zabudowaniami o łącznej powierzchni około 530 m , położona w miejscowości Sztutowo przy ul. Kanałowej,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż wyjątkowy garaż zlokalizowany w samym centrum Katowic, przy ul. Uniwersyteckiej idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, bezpieczeństwo i dodatkową przestrzeń. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł1 424 m² 1 678,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ostrów, gmina Przemyśl, obiekt handlowo - usługowo - magazynowy z domem mieszkalny o pow. 391 m2, urządzony i umeblowany wraz z budynkiem handlowo - usługowo - magazynowym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:430 m²

Obiekt na cele produkcyjne lub handlowo magazynowy z zapleczem biurowym z możliwością adoptowania na cele mieszkaniowe /części piętra/- układ pomieszczeń pozwala na wydzielenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dochód i nieruchomość w jednym działająca piekarnia + dom - gotowy biznes. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcjonujący biznes piekarniczy z częścią mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł16 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż murowany garaż składający się z jednego pomieszczenia, mieszczący się w Kołobrzegu przy ulicy Trzebiatowskiej. Nieruchomość mieści się w kompleksie garaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł1 557 m² 1 695,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:48 000 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w miejscowości Głęboczek, powiat mogileński, gmina Mogilno,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 637 m² 3 971 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną zlokalizowany w strategicznym miejscu m Tarnowa w bezpośrednim sąsiedztwie dworca pkp oznaczonym w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 505 000 zł905 m² 1 662,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

**atrakcyjna nieruchomość na turystycznym szlaku tatarskim w malowniczej miejscowości Krynki* Do sprzedania budynek handlowo -usługowy o powierzchni 905 m2 na dużej działce 2065m2. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł700 m² 5 998,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 308 m²

Jelenia Góra, hotel, pensjonat, dom opieki, sprzedaż. Idealna lokalizacja pod dom seniora, pensjonat, hotel lub rezydencję. Kameralny i nowoczesny obiekt z duszą i charakterem. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł15,30 m² 4 248,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Nowa cena! Na sprzedaż garaż w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Garaż o powierzchni 15,30m2, murowany z kanałem. Brama drewniana. Do garażu został podłączony prąd. Przy garażu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 069,57 m² 2 150,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 836 m²

Obiekt magazynowo-produkcyjny w przemysłowej części Koszalina. Obiekt składa się z dwóch części: 1 Większej: magazynu o powierzchni 473,25 m2 dużej sali sprzedaży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł2 660 m² 2 255,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 040 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości produkcyjno-magazynowej, łącznie o pow. użytkowej ok. 2660m2 w skład, której wchodzą: hala przemysłowa (wraz z częścią socjalno-biurową) powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł475,16 m² 4 840,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:398 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **oferta dla inwestorów** Kamienica przy ul. Stromej 3 w Toruniu to doskonała okazja dla inwestora szukającego stabilnego.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł15 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedam miejsce postojowe / projektant/ ul. Solińska / cena: 30 000 zł Oferuję na sprzedaż miejsca postojowe w garażu podziemnym na osiedlu Projektant przy ul. Solińskiej w Rzeszowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 340,37 m² 5 768,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 698 m²

Tylko U nas! obiekt biurowo-magazynowy! lokalizacja: obiekt zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 310 m² 1 525,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 846 m²

Oferujemy na sprzedaż murowaną halę magazynową o powierzchni 1310 m , położoną na przestronnej działce o powierzchni 4846 m . Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł521,99 m² 1 913,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 324 m²

Obiekt na sprzedaż, idealny pod adaptację na biura, przychodnię czy gabinety. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu obiekt, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł15,50 m² 6 645,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Północ Nieruchomości Ełk przedstawia na sprzedaż garaż pod budynkiem przy ulicy Tuwima 14 w Ełku. Położenie budynku w środkowej części osiedla, umożliwiająca łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł390 m² 3 330,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 137 m²

Atrakcyjna nieruchomość w Kurianach z potencjałem inwestycyjnym i mieszkalnym. Lokalizacja: kuriany, gmina Zabłudów (cicha i malownicza okolica) Powierzchnia działki: 3137.

Szczegóły ogłoszenia

1 910 000 zł1 008,33 m² 1 894,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek użytkowy z dużym potencjałem inwestycyjnym - 1008,33 m Nieruchomość użytkowa o powierzchni 1008,33 m , położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 744 m²

Obiekt przemysłowy - młyn wodny, położony na działce gruntu zlokalizowanej we wsi Sarbia. Odległość do Kołobrzegu wynosi 18 km, natomiast do jeziora Resko Przymorskie 7,5 km Nasze biuro: kołobrzeg.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł1 076 m² 3 429,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 425 m²

Jedyny taki obiekt blisko Gdańska - idealny pod działalność gospodarczą! Miszewo Lokalizacja: obiekt znajduje się 15km od ścisłego centum Gdańska w miejscowości Miszewo. Obok znajdziemy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł146 m² 3 143,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:759 m²

Budynek usługowy - Dąbrowa Górnicza, ul. Armii Krajowej Powierzchnia lokalu: ok. 146 m Powierzchnia działki: 759 m Plan zagospodarowania: 9 mw - zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna do 5.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł491 m² 1 608,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca działkę gruntu oznaczoną w ewidencji gruntów numerem 144 o powierzchni 1700m2 w miejscowości Gniewino powiat Wejherowski oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł750 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy biznes do przejęcia - Restauracja z Hotelem po generalnym remoncie! Marzysz o prowadzeniu własnego obiektu gastronomiczno-hotelowego z klimatem, renomą i pełnym obłożeniem?.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł935,59 m² 4 168 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica o powierzchni użytkowej 935,59 mkw położona w centrum Płocka przy ul. Królewieckiej, bezpośrednio przy Nowym Rynku. Budynek powstał w roku 1888, wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł8 535,89 m² 691,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:26 885 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość, którą stanowi kompleks produkcyjno magazynowy z zapleczem socjalno- biurowym zlokalizowany w województwie łódzkim, powiecie bełchatowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł400 m² 872,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:884 m²

Cena do negocjacji! Na sprzedaż funkcjonalna, dwukondygnacyjna hala o powierzchni w księgach wieczystych: 317,49 m , położona w miejscowości Markusy, idealna pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł884 m² 4 638,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 288 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 4288m2 z halą o powierzchni 884 m2 Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod handel, usługi lub produkcję Położona w Olsztynie na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł240,50 m² 1 205,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

***okazja - budynek mieszkalno-usługowy Z utwardzonym placem*** ***nieruchomość idealna pod bazę firmy lub mieszkanie Z warsztatem*** Budynek o powierzchni użytkowej 240,5m2 posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł1 889,20 m² 2 064 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 747 m²

Wyłączność oferty działka jako przedmiot prawa użytkowania wieczystego zabudowana budynkami magazynowymi I budynkiem biurowym, stanowiącym odrębną nieruchomość Położenie: opole, ul Ozimska.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł158,62 m² 5 989,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki lokal biurowy 158,62 m | Centrum Bydgoszczy | ul. Dworcowa Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy położony na pierwszym piętrze stylowej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł186 m² 18 817,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, zakład (hala) o pow 114m2 oraz część mieszkalna o pow. 72m2. Odra Nieruchomości, jelcz Laskowice, bożka 7, oferta tylko w naszym biurze. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

Lokal usługowy, parter, 120 m2, lubin, centrum, 450 000,00 zł, sprzedaż. Do sprzedaży lokal usytuowany w centrum miasta, położony na parterze. Pawilon posiada dwa niezależne wejścia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 487 000 zł500 m² 2 974 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 444 m²

Sprzedam obiekt usługowo-handlowy - Garnek Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość usługowa zlokalizowana w miejscowości Garnek , przy głównej drodze , w sąsiedztwie innych lokali handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:4 570 m²

Wyjątkowo urokliwe, działające i dochodowe gospodarstwo agroturystyczne na sprzedaż! Cena do rozmów! Lokalizacja: stare Monasterzysko to wieś leżąca w gminie Młynary. Należy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 949,85 m² 1 282,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 935 m²

Hale usługowo produkcyjne , sprzedaż, bolesławiec, kruszyn. Wgn Nieruchomości, ma przyjemność, przedstawić Państwu atrakcyjna ofertę sprzedaży, na sprzedaż obiekt usługowo-produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł99 m² 1 010,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:478 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:.

Szczegóły ogłoszenia