dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 527 ogłoszeń

3 000 zł41,70 m² 71,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia o powierzchni ok 41,7 m2 świetnie zlokalizowanego -w samym centrum Szczecina -przy ulicy Narutowicza.! promocja! ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,82 m² 60,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m z ogrodem przy ul. Okrzei we Wrocławiu lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Stefana Okrzei na.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szukasz lokalu w doskonałej lokalizacji. Lokal do wynajmu , z dużym potencjałem, idealne na biuro, w centrum miasta. Zlokalizowany przy ul Dąbrowskiego informacje - Jedno główne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kęty

Kęty,małopolskie

53,85 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa atrakcyjna cena! Do wynajęcia fantastyczny lokal handlowo- usługowy o powierzchni 65mkw ( możliwość powiększenia do 85mkw) położony jest w centrum Kęt w Rynku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

40,11 zł/m²174,50 m² 6 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal o powierzchni 174,50 m2 położony w budynku dworca kolejowego w Grodzisku Mazowieckim. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,14 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie wolne od 01.06.2026r. Oferujemy do wynajęcia eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47.14 m , położone na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w Legnica, przy ul. Desantowej / Asnyka w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²150 m² 9 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 150 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w Piastowie przy ul. Harcerskiej, o powierzchni 27m2 z dostępem do piwnicy i miejsca postojowego przy bloku. Mieszkanie jest cztery lata po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

62 865 zł1 397 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala / magazyn klasy A w północnej części miasta Rzeszów, 4 km od centrum miasta. Zalety: - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

28,11 zł/m²266,80 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²45,75 m² 1 144 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu o pow. 45,75 m2, zlokalizowanego przy budynku dworca pkp - Brzesko Okocim, ul. Dworcowej 1.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²150 m² 14 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokali biurowo-usługowych Rocha Center. Nowoczesny biurowiec usytuowany jest przy skrzyżowaniu ul. Św. Rocha i ul. Św Krzysztofa, w bezpośrednim sąsiedztwie nowego Sądu.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofertą wynajmu jest hala typowa warsztatowa na 4 stanowiska samochodowe o powierzchni 90 m2. Lokalizacja - centrum Nowogardu. Koszt wynajmu 3500 zł + Vat + media + kaucja. Tylko u Nas wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od zaraz Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe, ciche mieszkanie na Bielanach, przy ul. Aspekt. Mieszkanie 55m2 + balkon 5m2; - pokój dzienny 20m2: okna na wschód, na podłodze panele, wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł49 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie stworzone z myślą o 1 osobie lub parze pracującej/pracująco-studiującej, która ceni sobie spokój i wygodę. Będziesz mieszkać kameralnie, bo mieszkanie jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, pogodno, przy Korpusie Nato, ul. Sosabowskiego, 3 pokoje apartament, miejsce postojowe, os. Pod Gwiazdami. Oferuję na wynajem nowy apartament 3 pokojowy o pow. 67,9 m2 w dzielnicy Pogodno.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł506 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku magazynowego o powierzchni 506,93 m2 przy ul. Dworcowej w Oleśnie. Budynek magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek do wynajęcia na działalność biurowa usługową. Przed budynkiem 5 miejsc postojowych i ogólno - dostępne miejsce. Za budynkiem teren zielony 250 m2. Lokalizacja 100 metrów od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

22 579 €7 056 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 7 056 mkw, położony w niedalekiej odległości od Warszawy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

83,90 zł/m²292 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia. Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 *lokal dostępny od zaraz* LOKALIZACJA: Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł14 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka usługowa przy drodze przelotowej - powierzchnia od 1000 m do 14 000 m Lokalizacja: bardzo dobrze skomunikowana, z gotowym zjazdem z drogi przelotowej Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²72 m² 4 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Pomieszczenia biurowe na wynajem w wysokim standardzie na Gumieńcach. Powierzchnia do wynajęcia to 4 osobne pokoje na parterze: -10m2 -9,72m2 -20m2 -32m2. Nowoczesne pomieszczenia, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na Pogodnie. Lokal o łącznej powierzchni 200 m usytuowany jest na 3. piętrze budynku. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,36 m² 52,26 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Staszica w Koszalinie! Apartament o powierzchni 36,36m2 usytuowany na I piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł600 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:350 m²

Samodzielny obiekt o pow. ok 600m2, wykończony i od lat wykorzystywany na działalność medyczną. Możliwość zmiany aranżacji i sposobu wykorzystania obiektu - warunki do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

48,94 zł/m²24,50 m² 1 199 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 24,5 m2 | Centrum | ul. Górnych Wałów | monitoring | elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24,5 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²292,91 m² 16 110 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje do wynajęcia łącznie pomieszczenia biurowe powierzchni łącznie parter 292,91m2 Walory budynku: -możliwość aranżacji wnętrza na potrzebny najemcy ( w ramach ustalonego budżetu ) -dwie.

Szczegóły ogłoszenia

28 746 zł1 597 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 211 m²

Na wynajem hala oznaczona w niniejszej ofercie numerem 1 - dostępna od marca Nieruchomość zlokalizowana w zachodniej Polsce i jest oddalona 20 km od granicy polsko-niemieckiej, oraz około.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70m2 usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca w Rzeszowie przy ul.Kwiatkowskiego. Super lokalizacja - Nowoczesne budownictwo! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

93,69 zł/m²52,30 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni 52,3m2 samym w sercu Gdyni. Lokal z witryną znajduję się na parterze przy skrzyżowaniu ulicy Z.Augusta i Starowiejskiej. Wejście główne do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł140 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikatowy, dwupoziomowy apartament z tarasem przy ulicy Łowickiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikatowy, dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Apartament | 85m2 | taras | metro | blisko Ronda Radosława Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 85 m , położony na 7. piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²130 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chełmińskie przedmieście - lokal biurowy na wynajem 130 m2 klimatyczna powierzchnia biurowa w komercyjnym budynku. Toruń, chełmińskie Przedmieście, szosa Chełmińska Zalety nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

30 475 zł1 500 m² 20,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zakrzów | Ochmanów | Niepołomice | Wieliczka Nowoczesna powierzchnia magazynowa w okolicy niepołomic i Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowo- handlowy na parterze o powierzchni około 20mkw położony w centrum w Kętach. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 €4 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 4000 m2 zlokalizowana Sochaczew standard: wysokość wnętrza 10 m nośność posadzki 5t/m2 doki ładunkowe bramy poziom "0" dostęp tir świetliki 24 godzinna.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²35 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal o powierzchni 35 m2, położony w reprezentacyjnym budynku na ul. Włodkowica, 200 metrów od budynku Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł102 400 m² 0,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia terenu o łącznej pow.102 400,00 m2 w Miłkowicach z przeznaczeniem na terminal.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł550 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna powierzchnia o funkcji produkcyjno-magazynowej z możliwością wydzielenia biur (łącznie ok.550m2.) mieszcząca się na II piętrze obiektu usytuowanego w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²188 m² 9 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w budynku przy ul. Wadowickiej 8a w Krakowie atrakcyjnej lokalizacji zapewniającej wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej oraz głównych arterii.