dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 526 ogłoszeń

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie przy alei Majora Wacława Kopisto w Rzeszowie inwestycja Apartamenty Zamkowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²22 m² 1 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań, górczyn krauthofera, dmowskiego Na wynajem powierzchnia biurowa w obiekcie zlokalizowanym na Górczynie. I piętro: 2 pokoje o powierzchni 22 m2 , 15 m2; od 01.03.2025r. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł140 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na wynajem dla firmy, pracowników lub dla rodziny w Pyrzycach. Na parterze domu znajdują się 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²182,54 m² 9 127 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Adres: ul. Jagiellońska 55, wysokie Mazowieckie Powierzchnia najmu.: 144,74 m2 (I piętro), 37,80 m2 (garaż) Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: dz. ewid. nr 1575 o pow. 1 751 m2 Cena: 50 zł/m2 dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł578 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   na wynajem pokoje W domu wolnostojącym W spokojnej okolicy sulechowa W ofercie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Szczucin,małopolskie

50 700 zł3 900 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa leżąca w małopolsce w powiecie dąbrowskim w miejscowości Szczucin. Centrum Logistyczne.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²21 m² 1 407 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Warszawy - 21 m2 (śródmieście - metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety. Cena najmu 67 zł /m2.

Szczegóły ogłoszenia

55,79 zł/m²242 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy w budynku biurowym zlokalizowanym w Mysłowicach przy ul. Obrzeżna Zachodnia. Budynek powstał w 2014 roku. Jest to obiekt czterokondygnacyjny z windą.

Szczegóły ogłoszenia

17,42 zł/m²120 m² 2 091 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 120 m2 usytuowany w Morawicy. Dobre miejsce pod działalność biurową. Nieruchomość znajduje się na piętrze, w budynku przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

50 zł/m²136 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Biurowy Omega znajduje się na poznańskich Jeżycach w pobliżu Rynku Jeżyckiego. Budynek posiada 3 windy oraz szerokie klatki schodowe ewakuacyjne. Jest to tzw. budynek inteligentny.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł852 m² 55,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek komercyjny o wysokim standardzie na wynajem Obiekt został zaprojektowany tak, aby doskonale odpowiadać na potrzeby nowoczesnych firm zwłaszcza jako siedziba firmy dystrybucyjnej, importera,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m w Dzierżoniowie na osiedlu Jasnym 1 Znajduje się na piętrze w bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²48 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 48m2 na ulicy Ciepłowniczej 28 w dzielnicy Łęg: podstawowe informacje: cena za m2: 70 zł/m2 Koszty eksploatacyjne : 17,50.

Szczegóły ogłoszenia

14 875 €3 500 m² 4,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni ok. 3 500 lub 5 300 mkw. Do magazynu przynależy biuro wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²260 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Polecam na wynajem lokal o dużym potencjale. Możliwość wynajęcia całej powierzchni - 260 m2 lub każdego pomieszczenia oddzielnie: x Pierwsze pomieszczenie ok. 100 m2 powierzchni po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł30 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane przy ul. Kotlarskiej na Grzegórzkach. Mieszkanie znajduje się na parterze (od strony podwórka),.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł29,72 m² 89,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w dwunastopiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych. Powierzchnia około 30m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł30,50 m² 65,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław Nadodrze ul. Jedności Narodowej nieruchomość: na wynajem mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej o łącznej powierzchni 30,5 m2. Znajduje się na 2. piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²36,70 m² 1 101 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Obwieszczenie O przetargu na najem nieruchomości W filipowie przy ul. 1 maja 1 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł12,50 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postoje w garażu podziemnym w budynku przy ul. Braniborskiej 70/80/ Umowa terminowa 1 rok. kontakt: sylwia tel.   Agata tel.   Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

50 zł/m²27 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal z osobną łazienką o powierzchni 27 m2 w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Kazimierz. Lokal: - na 3 piętrze z osobną łazienką - jasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku z lat 80 tych. Mieszkanie 3 pok. ok. 60m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni (pełne.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł73 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany, designerski apartament 73m2 z dużym balkonem z widokiem na Wisłę - Wiślane Tarasy. Inwestycja: wiślane Tarasy posiadają całodobowy monitoring wizyjny, obejmujący wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowa Rezydencja "na Mariensztacie" jest zlokalizowana przy ul. Bednarskiej w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia. Urokliwe miejsce z bardzo dobrą komunikacją oraz prestiżowym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł60,20 m² 14,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokoje w 3-pokojowym mieszkaniu Czechów, blisko Uniwersytetu Medycznego Szukasz pokoju do wynajęcia w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem na uczelnię? Ta oferta może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

31,53 zł/m²66,60 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetna lokalizacja! przestrzenny, wygodny lokal na usługi, biuro, gabiety. Lokal o powierzchni 66,6m, 3 pomieszczenia, na parterze, z wejściem z podwórka. Parking pod lokalem. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

23 400 zł1 800 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o powierzchni około 1800 m2 - Lublin, zadębie Hala nieogrzewana. Istnieje możliwość podziału hali! Wysokość składowania - 6m. Utwardzony plac manewrowy (kostka), możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

72,58 zł/m²62 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 62 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończenia pod własne potrzeby - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z taraso-ogródkiem - Zaborze Oferuję do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

33,80 zł/m²72,49 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Legnica

Legnica,dolnośląskie

17 000 zł600 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia willa na cele mieszkaniowe blisko centrum Legnicy Oferujemy do wynajmu przestronny obiekt o powierzchni 600 m , doskonale zlokalizowany w pobliżu centrum Legnicy, idealny na cele.

Szczegóły ogłoszenia

71,11 zł/m²45 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

do wynajecia lokal handlowo usługowy o pow. 45 mkw , na parterze budynku wielorodzinnego. Wejscie od ulicy, przeszklone drzwi i duże okno wystawowe. Miejsca parkingowe bezpłatne na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Kraków,małopolskie

9 500 zł475 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa w Krakowie. Powierzchnia hali około 475 m2 z możliwością podziału tej powierzchni / hala 200 m2 i hala 275.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²150 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany pod prestiżowym adresem w Warszawie przy ul. Żurawiej 22. Budynek położony w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka minut spacerem od stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

21,20 zł/m²283 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nieruchomość w doskonałej lokalizacji w Lubiczu Górnym znajdującą się 400 m od trasy nr 10 i 5 km od granic Torunia. Dom / Biuro 283,41 m2 m2 budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

26,79 zł/m²280 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| do wynajęcia atrakcyjny, frontowy lokal gastronomiczny, o pow. użytkowej ok. 240 m2 (pow. całkowitej ok. 280m2 - wraz z antresolą) zlokalizowany w kamienicy, w centrum Kielc, przy.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! nieruchomość: przedmiotem wynajmu są pomieszczenia biurowe w budynku zlokalizowanym przy ul. Elbląskiej w Gdańsku. Lokal stanowi jedno klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Wyjątkowy, wolnostojący segment o powierzchni 200 m2, położony w najbardziej prestiżowej części Starego Żoliborza. Nieruchomość łączy w sobie historyczną elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, śródmieście przy ulicy Wyszyńskiego. To centralna i bardzo dobrze skomunikowana część miasta, zapewniająca stały przepływ.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 zł114 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam na wynajem magazyn w super lokalizacji na ulicy Strzeszyńskiej. Szybki wyjazd na drogę w kierunku zachodnim, wschodnim oraz północnym. Obiekt chroniony i monitorowany 114m2.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²75,50 m² 4 153 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem najmu są lokale handlowo - usługowe nr: 1.22 o pow. ok. 60,50 m2 oraz 1.23 o pow. ok. 15,00 m2 w modernizowanym dworcu klasy premium - Częstochowa. Lokale znajdują się na.