dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

95 zł/m²71,51 m² 6 793 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Twój biznes rozkwitnie tutaj! Wynajmij nowy lokal 71,51 m przy ul. Zagłoby w Ursusie. Oto Twoja szansa na idealną przestrzeń dla Twojej firmy/działalności! Funkcjonalny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²120 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 4 pokojowy lokal biurowy 120 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,10 m² 29,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 w Pile z ogrodem. Umowa najmu wyłącznie w formie najmu okazjonalnego. Opłata dla właścicieli 1500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

147,73 zł/m²44 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni, przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta 10 lutego i Władysława IV. Oddalony jest zaledwie o ok 500 m od dworca głównego pkp.

Szczegóły ogłoszenia

26,49 zł/m²302 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia o powierzchni łącznej 209,30 m2. Pmieszczenia usytuowane są w dwóch częściach.

Szczegóły ogłoszenia

65,51 zł/m²30,68 m² 2 010 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 36.68 m2, położony w centrum dużego osiedla mieszkaniowego w Połańcu. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy/usługowy 109,18 m w prestiżowej kamienicy przy ul. Wspólnej - serce Śródmieścia! Lokal może zostać wynajęty na działalność usługową (z wyłączeniem gastronomii) lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł68,40 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,4 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Krakowskiej w Poznaniu - w samym sercu miasta, z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem o powierzchni 50,40 na parterze. Idealny na biuro lub działalność usługową. Koszt wynajmu to 2200 pln. Dodatkowo czynsz administracyjny ( aktualnie ok 850zł ) + prąd (.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł34,80 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu kawalerki blisko centrum, zaledwie 15 min spacerkiem od Starego Miasta! Mieszkanie o powierzchni 34,8m znajduje się na wysokim parterze bloku z 2010 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53,50 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Każdy poranek z widokiem, który przypomina, że mieszkasz ponad miastem. Na wynajem klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie/lokal o powierzchni 53,5 m , położone na 6 piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł85 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem - centrum miasta, ul. Staszica 3a z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²18 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Poszukujesz biura dla swojej firmy? Z parkingiem dla klientów i szybkim dojazdem do dtś lub A4. To idealne biuro dla ciebie. Dostępność do obiektu 24h. Recepcja budynku. Biurowiec znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

46,51 zł/m²43 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal usługowy znajdujący się w budynku przy Płońskiej w Ciechanowie. Nieruchomość w pełni wyposażona, gotowa do prowadzenia działalności. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- nowa oferta ~- apartament dla wymagającego klienta -~~oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy nowoczesny apartament typu studio o pow. 28m2, położony na 6 piętrze przy Al. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł670 m² 58,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę działkę na sezon letni lub na dłużej. Wszystkie szczegóły do ustalenia telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł162 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu pomieszczenie biurowe 66 mkw., wraz z magazynem 96 mkw., składającego z 3 pomieszczeń, znajduje się przy obiekcie duży parking, wjazd od ul. Puławskiej. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł330 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mokotów, pod Skocznią, ul. Inspektowa | komfortowy dom o powierzchni użytkowej 245 m (powierzchnia całkowita ok. 330 m ) | 6 pokoi | 3 łazienki | garaż na 2 auta w bryle budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura. Do wynajęcia 2 pokoje 56 m2 Grunwald ul. Smardzewska. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi ( 22, 12 m2), oddzielnej kuchni (9 m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 m z balkonem, położone na 3 piętrze, przy ulicy Ptasia w Zielonej Górze. Idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł92,62 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy i przestronny penthouse położony w prestiżowej inwestycji Sobieski Residence przy ul. Łobzowskiej, zapewniającej doskonałe warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²28,08 m² 1 404 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr 02 o powierzchni 28,08 m2. Lokal przekazywany będzie w stanie do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie koszty adaptacji lokalu na cele prowadzonej działalności ponosi najemca. Pkp.

Szczegóły ogłoszenia

24,38 zł/m²160 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu lokale użytkowe zlokalizowane na parterze budynku przy ul. 3 maja 18 w Bielsku Białej w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 34 m usytuowana na 4. piętrze w al. Komisji Edukacji Narodowej 15. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko stacji metra Kabaty oraz Lasu Kabackiego (15 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biurowiec położony jest przy Al. Solidarności w dzielnicy Śródmieście. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (pkp Warszawa Centralna) o około 10 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł240 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 240 m2 z ogrodem na Wawrze english description below - please do not hesitate to contact us hamiltonmay ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia część piętra w domu wolnostojącym. Oferowana nieruchomość znajduje się na Zatorzu przy ul. Okrzei. Najem okazjonalny! Na powierzchnię około 60 m2 składają się: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

21,74 zł/m²230 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy położony na I piętrze budynku dworca w Mysłowicach, usytuowanego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Twierdza Kłodzko. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 36 m , przy ul. Stachiewicza, prądnik biały. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w inwestycji przy ul. Stachiewicza w Krakowie, w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,21 m² 62,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Toruńska

Ełk,warmińsko-mazurskie

20,89 zł/m²383 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przystosowany pod klub w Ełku ul. Toruńska 10. Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 383 m , zlokalizowany na I piętrze budynku handlowo-usługowego przy ul. Toruńskiej 10.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wombat nieruchomości oferuje do wynajmu lokal o charakterze usługowo-mieszkalnym. Prezentowany lokal to nieruchomość o powierzchni 57 m , składająca się z trzech poziomów, co.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²67,50 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu usługowego w inwestycji Osiedle Meiera. Opis inwestycji Osiedle Meiera to nowoczesna, wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa tdj Estate.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56,80 m² 40,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 4 pokojowe o pow. 56,80 m2 położone przy ul. Rzemieślniczej w Koszalinie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

26,15 zł/m²114,72 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Białej Podlaskiej przy ul. Rondo Dmowskiego 1. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

6 365 zł489,64 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku administracyjnym w Stalowej Woli przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²420 m² 23 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Komfortowe biuro 420 m - całe piętro dla Twojej firmy | Kraków, bronowice, ul. Sosnowiecka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnej powierzchni biurowej o metrażu 420.

Szczegóły ogłoszenia

37 120 zł1 856 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa Lublin, czechów 1856m2 za 37120zł netto Możliwość wynajęcia nawet 4000m2! Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię magazynową zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

90,73 zł/m²55,11 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-