dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

30 000 zł1 307 m² 22,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z częścią socjalno-biurową w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Batalionów Chłopskich Lokalizacja: doskonały dojazd do obwodnicy Trójmiasta i głównych tras komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł57,62 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Chełmońskiego w Krakowie w inwestycji Bronowice Residence. Dla kogo: oferta skierowana zarówno do rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

86 zł/m²185 m² 15 908 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam atrakcyjną ofertę wynajmu powierzchni biurowej w prestiżowej lokalizacji Centrum Biurowym Krucza przy ul. Kruczej w Warszawie. Szczegóły oferty: lokalizacja: ul. Krucza, warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne 2 Pokoje z Tarasem, garażem i Garderobą Katowice Tysiąclecia 20 Zacznij żyć komfortowo! Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo piękne i w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 49 m2, położone na IV piętrze bloku na Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²196 m² 18 620 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal dwukondygnacyjny przy ul. Szlak w Krakowie w nowoczesnym budynku z 2017 roku. Świetna lokalizacja w pobliżu Politechniki Krakowskiej w odległości 300.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia lokal na parterze o pow. 35 m2 na nowym osiedlu przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne lub biurowe. Do wynajęcia od listopada lokal.

Szczegóły ogłoszenia

50,28 zł/m²171,23 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

| lokal usługowy 171,23 m - centrum Kielc, ul. Warszawska Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m , usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu do wynajmu plac utwardzony o pow. 1000 mkw przeznaczony na dowolna nieuciążliwą działalność. Teren utwardzony do dowolnej aranżacji znajdujący się przy trasie 94 Wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,13 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament do wynajęcia od zaraz! Atuty nieruchomości : nowe w pełni wyposażone mieszkanie- będziesz pierwszym użytkownikiem dobra komunikacja miejska do 25min -centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

74,41 zł/m²34,94 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - xs Apartments, wrocław, ul. Na Grobli 36 Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 34,94 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł53 m² 122,64 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia nowe klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul. Marcina Kasprzaka 29. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²335 m² 11 725 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Gdańska 81, krynica Morska Powierzchnia uż.: 335 m2 Grunt: dz. ewid. nr 415/9, powierzchnia 779 m2 Cena: 35zł/m2 Poczta Polska S.A. w ramach projektu specjalnego prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m2 na osiedlu Wzgórza Kalisza. Mieszkanie mieści się na I szym piętrze w VII piętrowym bloku z tarasem widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Komfortowe i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z dwoma balkonami oraz klimatyzacją, położone w świetnej lokalizacji przy ul. Henryka Pobożnego we Wrocławiu. Lokal został urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 lipca możliwość obejżenia lokalu od 1 lipca Oferujemy na wynajem wyjątkowy, bezczynszowy apartament o powierzchni 88 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł900 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren zlokalizowany w Myszkowie przy ulicy Kopernika, położony na działce o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

13 689 €3 510 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna magazyn o powierzchni 3 510 mkw położona przy drodze S8 w Radzyminie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz komfortowego domu, w którym nowoczesna technologia łączy się ze spokojem natury? Do wynajęcia oferujemy przestronny, nowo wybudowany dom (rok budowy 2025) w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowym bloku z 2024 roku i będzie idealnym wyborem dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,80 m2 z balkonem na 4 piętrze, blisko centrum miasta Lubliniec, na osiedlu 3 Maja. Pomieszczenia : salon sypialnia przedpokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²77 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia od zaraz magazyn 77m2 - okolice Stabłowic Magazyn nieogrzewany, składa się z 1 dużego pomieszczenia dobrze doświetlonego. Wysokość pomieszczenia waha się od 4m do 5,8m.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²1 201 m² 48 040 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia cały budynek o powierzchni 1200 m , o szerokim potencjale aranżacyjnym, idealny pod działalność edukacyjną, biurową lub siedzibę większej firmy. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania pracowniczego dostępne od 1 czerwca! Szukasz komfortowego miejsca dla pracowników w świetnej lokalizacji? Mam idealną ofertę! Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

42,60 zł/m²900 m² 38 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy mieszczący się na I piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Gdyni. Powierzchnia lokalu około 900 m2 w typie open-space stwarza wiele możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²150 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal. Lokal użytkowy o powierzchni 150m , usytuowany w nowym budynku w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł34,50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Lwowska 100 Na wynajem oferujemy świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m, zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej przy wałach Cieplickich, na willowym osiedlu Dom o pow. użytkowej. 135m2 składa się z garażu, holu, łazienki z wc, gabinetu, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł26 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Lokal został stylowo wykończony z dbałością o każdy detal i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2024 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na wynajem: hala przemysłowa o powierzchni wynoszącej około 1.000 m2, położona przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nowe mieszkanie o powierzchni 28m2 na ogrodzonym osiedlu Helio z ogródkiem. Umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd. Wszystko nowe. W skład wchodzi: - przestrzenny salon.

Szczegóły ogłoszenia

68,86 €/m²112,22 m² 7 727 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilson' S nieruchomości komercyjne Do wynajęcia powierzchnia biurowa 112 m2 w nowoczesnym budynku biurowym w samym warszawskiego Śródmieścia, ale pośród zieleni. Rozkład: - pokój typu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56,49 m² 31,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje mieszkanie na wynajem o powierzchni 56,49 m2, zlokalizowane na II piętrze w domu jednorodzinnym przy ulicy Suwalskiej 41 w Ełku na zasadach najmu.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia, powierzchnia około 39m2, lublin, konstantynów Dwa pomieszczenia biurowo-usługowe (przechodnie). Toalety + pokój socjalny - w częściach wspólnych, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

142 700 zł5 708 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Brynów. Hala magazynowa do wynajęcia. Specyfikacja: - posadzka niepylna. - regały wysokiego składowania (mogą być usunięte). - dostęp do hali z poziomu "0". - doki załadunkowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 90 m , położony w dzielnicy Cieplice Śląskie-Zdrój w Jeleniej Górze. Lokal: lokal posiada duże witryny, które zapewniają bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²204,30 m² 10 011 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do najmu lokal - open space- o powierzchni 204,3 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

45 zł/m²182 m² 8 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo usługowy w super lokalizacji Lokal: - 3 piętro - Powierzchnia 182 m2 - Pod kancelarię, biuro, szkołę - Taras na wyłączność - Wentylacja - Aneks kuchenny - 2 łazienki Koszt najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²