dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

50,19 zł/m²119,54 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta wynajmu przestronnego lokalu użytkowego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Akceptacja zwierząt. Zapraszamy rodziny 2+1 Kaucja 2000 pln dla osób z pozytywną weryfikacją. Kaucja 4000 pln dla osób z dziećmi i zwierzętami. Na wynajem przytulne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego mieszkania w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Gołonóg, przy ul. Piłsudskiego. Ten w pełni umeblowany lokal to idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową, w pełni funkcjonalną kawalerkę tuż przy Bulwarach Wiślanych przy Alei Krasińskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

43,21 zł/m²24 m² 1 037 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony przy ulicy Szafrańskiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł270 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom jednorodzinny z rozbudowaną częścią magazynowo-biurową, zlokalizowany w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska - dzielnicy Osowa. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł115 m² 68,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Nowe, nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod okiem architekta o pow. 115m2 w Gdyni na Małym Kacku. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 120 m2 w Ostródzie, przy ul. Olsztyńskiej. Doskonała lokalizacja, lokal położony na parterze, z dużą i widoczną witryną okienną.

Szczegóły ogłoszenia

56,35 zł/m²62,11 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy idealnie nadający się pod biuro, sklep, cukiernię albo małą gastronomię. Lokal położony jest na parterze, w ciągu innych lokali usługowy, na osiedlu nowych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy przy ul. Małej, kraków. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w parterze budynku mieszkalnego, w rejonie ulicy Zwierzynieckiej, ulicy Felicjanek, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia M-5 na Os. Janów. Mieszkanie 4-pokojowe w cichej i spokojnej okolicy, w dzielnicy Widzew, na Os. Janów. Lokal jest zadbany i czysty. Znajduje się na 2p.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł570 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do wynajęcia hala z częścią biurową | 570 m | Centrum Piaskówki | Tarnów Prezentujemy ofertę wynajmu funkcjonalnej hali magazynowo-produkcyjnej o łącznej powierzchni 570 m w tym.

Szczegóły ogłoszenia

33 060 zł1 140 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala/magazyn do wynajęcia w lokalizacji Lesznowola ok.1 km od węzła Lesznowola. Powierzchnia 1140 m2, wysokość w kalenicy 14 m hala nie jest wyposażona w regały wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł47 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , idealne dla studentów, osób pracujących. Lokal znajduje się przy ul. Okólnej, okolice Wielickiej. Ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²115 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow 115 mkw, w cenie 5000 zł/mies + media wg zużycia (ogrzewanie, woda miejskie z sieci). Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²82,60 m² 2 643 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal wielofunkcyjny, posiada prysznice | 82,6 m | Żory, kleszczówka Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia powierzchnię biurową z zapleczem socjalnym 82,6 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 76 m przy ul. Pawiej. Lokal jest świeżo wykończony, wnętrze jest jasne, nowoczesne i bardzo funkcjonalne, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²160 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu pomieszczenie biurowe 160m2 Gdańsk-Orunia. Biuro po kapitalnym remoncie w roku 2023. Ogrzewanie i klimatyzacja Pompy ciepła. Wentylacja z rekuperacją. Alarm podłączony do.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²180 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

0% prowizji prowizję agencji pokrywa właściciel nieruchomości Lokal handlowy z witryną 180 m , zachodnie Śródmieście Łodzi Proponujemy do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,30 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mapa Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie na osiedlu Zagajewskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,3 m , które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²85 m² 2 295 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy przeznaczony pod dowolną działalność w miejscowości Białystok osiedle Centrum. Lokal położony na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym. Na powierzchni 85 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Zielonym Targówku ul. Turmoncka 15a Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Świeżo odmalowane ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowy lokal mieszkalny Z komórką lokatorską W ekskluzywnej kamienicy na rynku W osiecznej. W ofercie najmu nowy lokal mieszkalny na I piętrze z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy z przeznaczeniem na prowadzenie działalności biurowej, kosmetycznej, usługowej, handlowej, medycznej mieszczący się w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament w wysokim standardzie - ul. Ciesielska - Łężyca, zielona Góra Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Gotowy lokal Z wyposażeniem - salon fryzjerski - chałupki Prezentujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 40 m 2 , zlokalizowany w Chałupkach , u sytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe położone w nowej inwestycji przy ul. Podmiejskiej 39a na osiedlu Dobrzec w Kaliszu. Mieszkanie słoneczne i przestronne duże.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł500 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala na wynajem : parter: -powierzchnia biurowa 30 +5,7 m2 -wc 1,3 m2 -powierzchnia magazynowa 341,20m2 Piętro : -powierzchnia biurowa 23,12+23,12+37,18+13,6+8,52m2 -wc 1,16+1,3 m2 Cena 16500 netto plus.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 zł/m²57,50 m² 834 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie na wynajem dwa pomieszczenia usytuowane w piwnicy Dworca w miejscowości Korsze o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²250 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis: szukasz idealnego miejsca na swoje biuro, gabinet.? Ważny jest dla Ciebie wygodny rozkład pomieszczeń, cisza, dogodna lokalizacja, ale też zielony ogródek pozwalający miło spędzać przerwę?.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł74 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na biuro 74m2 3 pokoje, łazienka, pomieszczenie gospodarcze z oknem które może pełnić rolę serwerowni lub archiwum. Dwa pokoje wychodzą na Aleje Jerozolimskie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

68,43 zł/m²338,99 m² 23 199 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na wynajem | 326 m | Gastronomia, usługi | Parter biurowca klasy A Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni użytkowej 326,58 m (powierzchnia rozliczeniowa: 338,99 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł13 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Oferujemy pokoje do wynajęcia! Studio nr 1 powierzchnia: 10 m , cena najmu: 1400 zł brutto - 1 osoba (bez dodatkowych opłat). - zajęte Studio nr 2 z klimatyzacją, powierzchnia: 13 m , cena.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²145 m² 5 510 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia powierzchnię biurową w prestiżowej lokalizacji - ścisłe centrum Wrocławia. Dostępne są dwa biura 183,5 mkw oraz 145 mkw. Ściany zostały pomalowane na kolor biały,.

Szczegóły ogłoszenia

40,40 zł/m²99 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Oferujemy na wynajem lokal w nowoczesnym budynku przy ul. Sienkiewicza w Mielcu. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł125 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Kwatery pracownicze 5 km od Bolesławca! * Miejsca noclegowe na wynajem długoterminowy (minimum 2-3 miesiące) dla 19-21 osób w budynku wolnostojącym, w miejscowości Nowe Jaroszowice.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na Woli Justowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje mieszkanie o powierzchni 50 m2 z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²51,01 m² 510 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na piętrze w nieczynnym Dworcu w miejscowości Ruciane Nida (dz. 709, obr. Ruciane Nida). Budynek jest w części podpiwniczony. Powierzchnia pomieszczenia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

73,69 zł/m²107,20 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty prestiżowa lokalizacja w centrum Gdańska - Osiedle River.

Szczegóły ogłoszenia

63,51 zł/m²74 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem nowoczesny 3- pokojowy lokal W centrum redy mieszkanie: lokal użytkowy o powierzchni 73,56 m2 składa się z: 3 pokoi, przedpokoju, łazienki, wc, schowka. Znakomite usytuowanie.