dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wynajmę dom dla rodziny lub firmy Strzelino, 5 pokoi, duża działka, wyposażenie - Freedom Nieruchomości oddział Słupsk - Duża działka (ok. 1300 m ) przestrzeń, prywatność i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości z przyjemnością proponuje przestronną kawalerkę (z wydzieloną kuchnią) w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji - blisko Centrum, rynku i Dworca pkp!.

Szczegóły ogłoszenia

19 090 €4 600 m² 4,15 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz magazyn wysokiego składowania w Skawinie, powierzchnia ok. 4600 mkw. z biurem 181 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł99 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 99 m na zamkniętym osiedlu przy ul. Kmicica 2 na łódzkim Janowie. -Nieruchomość- na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²35,80 m² 1 683 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro o powierzchni 35,8 m zlokalizowane w centrum Katowic, na pierwszym piętrze budynku wyposażonego w windę. Lokal składa się z dwóch funkcjonalnych części: oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

27,61 zł/m²65,20 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²170,50 m² 10 230 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt biurowo-usługowy na Zabłociu Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na terenie zamkniętym w rejonie Zabłocia. Budynek znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²56 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Krasińskiego 4, opinogóra Powierzchnia uż.: 56 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: działka ewid. nr 60/11 o pow. 1 737 m2 Cena: 25 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł37 m² 75,41 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z widokiem na panoramę miasta | balkon | 10. piętro | świeżo odświeżone! Minimalny okres najmu: 3 miesiące Na wynajem wyjątkowo przytulne i świetnie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł67 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe przy ulicy Wieniawskiego. Szczegóły: -powierzchnia 67m , -salon, -sypialnia, -łazienka z wanną, -duży korytarz, -duża sypialnia na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24,51 m² 69,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Ci przytulne, wyposażone mieszkanie do wynajęcia w nowo-powstałym budynku przy centrum miasta w cichej, kameralnej lokalizacji Gustownie urządzona w lekkim, jasnym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

47 zł/m²76 m² 3 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni około 76 m , usytuowany w prestiżowym, nowym budynku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal charakteryzuje się dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 80 m 2 na parterze. Lokal: lokal usytuowany jest na parterze, posiada powierzchnię użytkową 80 m2, składa się z części open, zaplecza socjalnego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł49,61 m² 27,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na wynajem lokal mieszkalny zlokalizowany w bloku przy ulicy Plac Bohaterów Getta. Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2 zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane w historycznej kamienicy przy ul. Biskupa Nankera w Piekarach Śląskich. Wnętrze łączące klasyczną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

35 200 €8 800 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 8800 m2, marysin Al. Krakowska. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj posadzka bezpyłowa 7,5 T/m2 wysokość 12 m bramy poziom 0 doki oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

49,70 zł/m²197,20 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia piękny i przestronny lokal usługowy o powierzchni 197 m , położony na parterze budynku w prestiżowej lokalizacji Villa Park, ul. Walczaka w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²173 m² 12 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony w budynku zlokalizowanym przy ulicy Kruczej, który nie bez powodu zwany jest urbanistyczną perłą warszawskiego Śródmieścia. Po pierwsze - to wiekowa.

Szczegóły ogłoszenia

53,69 zł/m²33,90 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, lokal, 33,6 m2, wynajem, 1820 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z własną łazienką w pomieszczeniu , o pow. 33,9 m2, usytuowany na III piętrze w Hotelu Qubus,.

Szczegóły ogłoszenia

13,75 zł/m²80 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale użytkowe o pow. około 80 m2. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł570 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:951 m²

Do wynajmu w pełni funkcjonujący obiekt inwestycyjny wolnostojący, trzykondygnacyjny budynek z podpiwniczeniem, w całości dostosowany pod kwatery pracownicze oraz najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²187 m² 2 244 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni biurowej Centrum Poznania, IV piętro Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 187 m , znajdująca się na czwartym piętrze budynku w centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł602,70 m² 41,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:654 m²

Obiekt do wynajęcia - unikatowa przestrzeń o powierzchni 602,7 m w zabytkowym dworku Gdańska "napoleonka". Dworek, w którym w 1807 roku gościł rzekomo sam Napoleon Bonaparte, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarna 26 w Chorzowie. -Nieruchomość- powierzchnia 20 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

74 zł/m²15,71 m² 1 163 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,71 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²63,93 m² 2 557 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 63,93 m2) usytuowany na drugim piętrze biurowca przy ul. Fordońskiej. Dwupiętrowy budy nek biur owo-usługowy z bezpłatnymi miejscami parkingowymi bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²24 m² 1 824 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dolny Mokotów, do wynajęcia lokal 24 m 2 na poziomie 1 o przeznaczeniu biurowym. Lokal doskonale nadaje się na sklep internetowy, biuro. Gwarantowany dostęp do światłowodu. Czynsz 76.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25,63 m² 97,54 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Studio, olimpijska | Dostępny taras na 36 piętrze tylko dla mieszkańców. Zapraszam do wynajmu wyjątkowego, przemyślanego w każdym detalu mieszkania w nowej ikonie katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł117,28 m² 46,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany lokal dwupoziomowy Oferujemy 6 pokojowy lokal dwupoziomowy idealny pod biuro, pracownię projektową lub działalność administaracyjną, która potrzebuje komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł64 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem! Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2 piętrze w bloku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowe pokoje w hostelu - 800 zł z opłatami za media za osobę na miesiąc. 30 miejsc noclegowych! Własny parking. Możliwość wynajęcia polowy obiektu, z odrębnym wejściem. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 zł41 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Grunwaldzkiej 36 w Kędzierzynie-Koźlu. -Nieruchomość- powierzchnia 41 m . Parter. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

8 765 zł250,43 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Magazyn blisko Centrum Gdańska. Komunikację miejską zapewniają przystanki, tramwajowe oraz autobusowe bezpośrednio przed obiektem. Skm i pkm.

Szczegóły ogłoszenia

129,03 zł/m²15,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu gabinet użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej 166. Lokal o powierzchni 15m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

69,11 zł/m²282,17 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferta dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości. Lokal usługowo-handlowy w świetnej lokalizacji na Bugaju w Pabianicach. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:800 m²

Reprezentacyjny dom wolnostojący z dużym ogrodem. Położony w centrum Starego Wilanowa, blisko do sklepów, przystanków autobusowych, szkól i przedszkoli. Wygodny i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na parterze przy ul. Grabskiego (os. Drabinianka, blisko bulwarów, dogodny dojazd do centrum). Mieszkanie świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²25 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[finanse] + Cena standardowa: 2 000 pln netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy (rabat przy umowie na okres 12 miesięcy) + Cena efektywna: 1 800 pln netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy. Opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²137,20 m² 2 058 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W naszej ofercie przestronny lokal położony w centrum Tarnowa. Lokal położony w piwnicy budynku. Lokal z możliwością różnorodnego przeznaczenia: handel-usługa. Do tej pory lokal był.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł168 m² 19,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy pod działalność handlową/usługową/biurową zlokalizowany przy ul. Grunwaldzkiej. Powierzchnia 168 m2. Lokalizacja Lokal mieści się w Mrągowie przy ul. Grunwaldzkiej. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

28,33 zł/m²60 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy lokal usługowy 60 m Mielec, ul. Torowa | 1700 zł brutto Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Wynajmij przestronny, jasny lokal użytkowy przy ul. Torowej w Mielcu. Przestrzeń.