dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala 500 m2: ogrzewana, 2 bramy wjazdowe, posadzka przemysłowa, bardzo dobrze doświetlona, z biurem, kuchnią, pomieszczeniami socjalnymi, 2 łazienkami. Zlokalizowana w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

26 800 €6 700 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Możliwy najem na krótki termin Do wynajęcia powierzchnia ok. 6 700 m2 dla magazynu lub produkcji klasy A na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł77,50 m² 73,55 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem świetny apartament na Warszawskiej Woli, na pograniczu Śródmieścia. 8 piętro. Doskonała lokalizacja - 3 przystanki tramwajowe do Pl. Bankowego i mniej niż 1 km do Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,50 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z 1 sypialnią, loggią I miejscem parkingowym Spokojna okolica | Pełna infrastruktura | Idealna dla pary lub singla | 1 sypialnia | Loggia | Garaż wielopoziomowy *****.

Szczegóły ogłoszenia

52,39 zł/m²27,16 m² 1 423 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo/usługowy o powierzchni 27 m2. Doskonały pod usługi fryzjersko-kosmetyczne, bądź na biuro/gabinet. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń - pokoju oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą na wynajmem przytulnej kawalerki w samym sercu Poznania na ul. Ogrodowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 9 piętrze w budynku z windą przy ul. Rydla 27 w Krakowie. Lokal dostępny od zaraz idealny dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł111 m² 69,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже / eng description below Na wynajem przestronne, 2-poziomowe mieszkanie 111 m - 4 pokoje, 2 łazienki, położone na Mokotowie, w rejonie Warszawianki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł35,59 m² 71,65 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajmowane bez prowizji dla biura!biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w apartamentowcu st55 przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł60 m² 33,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niecodzienne mieszkanie w Śródmieściu Katowic usytuowane na III piętrze dobrze utrzymanej kamienicy przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²321,05 m² 19 263 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal w budynku biurowym położony w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy typu "open space" o powierzchni 321,05 m2, 3 gabinety, salka.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²28 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy pod wynajem powierzchnię biurową - 28 m2 - 2 pokoje w tym jeden przechodni. Piętro po odświeżeniu - nowa wykładzina, pomalowane ściany. Aneks kuchenny. Ogrzewanie z klimatyzatorów.

Szczegóły ogłoszenia

3 956 zł50 m² 79,12 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Rakowickiej, dzielnica Stare Miasto. W ofercie posiadamy takie same mieszkania o różnych metrażach. Podstawowe informacje: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²135 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 135m2 położone w Chwaszczynie. Biuro wykończone, obecnie w formie open space z możliwością podziału na mniejsze gabinety. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Gliwice Jagiellońska - umeblowane, gotowe do zamieszkania Na wynajem nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33 m , położone blisko centrum Gliwic ,.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²115,54 m² 9 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnej przestrzeni biurowej w Warszawie? To biuro oferuje prestiż, nowoczesność i doskonałą dostępność komunikacyjną. Lokalizacja na Woli, dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

15 050 €5 000 m² 3,01 €/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy na wynajem roku halę produkcyjną, budynek klasy A, o powierzchni 5000m2. Obiekt umiejscowiony na terenie specjalnej strefy ekonomicznej na obrzeżach miasta Kożuchów, koło Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Parking | Winda | Wojnów Numer oferty w biurze: 7068/4186/omw przeznaczenie mieszkania: 1 lub 2 osoby. Preferowany najem okazjonalny. Budynek I osiedle - ul. Bagienna |.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²72 m² 1 116 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 72 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca przy ul. Gęsiej w Lublinie (budynek z 2021 roku, wysoki standard). Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M3 w nowym budownictwie Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego i słonecznego mieszkania na wynajem zlokalizowanego w Dolinie Cisów przy ulicy Dereniowej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na parterze z wejściem z ulicy 1 maja przy skrzyżowaniu z Gdańską w sąsiedztwie Akademia Muzyczna. Lokal jest dwupoziomowy. Poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27,50 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Do wynajęcia całkowicie wyposażone mieszkanie o podwyższonym standardzie, przy ul. Strzałowej w samym centrum Poznania. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł174 m² 26,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Dobry Adres prezentuje do wynajęcia dom z garażem położony blisko centrum Rzeszowa - na os.Kmity. Nieruchomość z 2009r. o pow. 174m2 składa się z: - parter: hol, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulna kawalerka zaraz obok Placu Bohaterów Getta, w nowym, 3 piętrowym bloku z 2020r. W dzielnicy Stare Podgórze. Budynek I lokalizacja: budynek: niski blok.

Szczegóły ogłoszenia

15,65 zł/m²31,94 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. oferuje do najmu lokal użytkowy w budynku dworca pkp Brodnica, zlokalizowany przy ul. Dworcowej o powierzchni 31,94 m . Wywoławcza stawka czynszu netto wynosi 350 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni urządzony apartament na prestiżowym Osiedlu Atal Francuska Park w Katowicach zaprojektowany przez właścicieli architektów.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²33,30 m² 999 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o łącznej pow. 33,30 m2 usytuowany na II piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowy apartament w kamienicy w samym centrum miasta, tuż przy rynku. Bardzo ładny apartament z przestronnym,jasnym salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²183 m² 9 150 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na wynajem lokal użytkowy z ogromnym potencjałem pod działalność gastronomiczną, biurową, medyczną, beauty czy usługową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

48,45 zł/m²97 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 97 m , położony na 7 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Anielewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Kielce

Kielce,świętokrzyskie

32 374 zł1 645 m² 19,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni 1645 m2 wraz z powierzchnią biurową około 500m2 zlokalizowana w przemysłowej części Kielc. Istnieje możliwość ogrzewania hali. Rozprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²160 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 160 m2 usytuowany na 1 piętrze budynku biurowego w Poznaniu! Dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Pomorzany | Umeblowane | Winda | Dostępne od zaraz. Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,5 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane komfortowe, umeblowane w nowoczesnym stylu M-3 zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie mieści się na parterze w nowym bloku z cegły. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł66 m² 110,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 66 m2, ul. Grzybowska Śródmieście Warszawa, cena: 4499 pln. Piękne, jasne i ciche (okna wychodzą na skwer z drzewami, strona wschodnia) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł18 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Zagórzu przy ul. Plac Obrońców Węzła Zagórskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Krosno

Krosno,podkarpackie

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu lokalu komercyjnego o całkowitej powierzchni 120 m 2 znajdującego się w wielolokalowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45,56 m² 48,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | 45,56 m | balkon | klimatyzacja | blisko jeziora | Człuchów Do wynajęcia komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Człuchów przy al.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą w Krakowie w dzielnicy Łobzów. To.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²250 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia - banino, ul. Lotnicza Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni około 250 m , usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

101,74 zł/m²172 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 172 m2, który mieści się na pierwszym piętrze, frontowej odrestaurowanej kamienicy z windą. Opis lokalu: - 5 gabinetów, w tym jeden.