dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

4 600 zł100 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament Z miejscem parkingowym W tarnowskich górach zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia komfortowy, apartament o powierzchni ok. 100 m2 z balkonem, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Bunscha w Krakowie. W cenie wynajmu zawarte jest miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł29 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bemowo / Chrzanów | ul. Szeligowska 35 | Kawalerka | 2x Balkon | Klimatyzacja | Garaż | Ochrona | Gotowe do wprowadzenia : Dla kogo? Idealne dla singla. Dla każdego, kto ceni sobie nowoczesne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²39 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę 2-pokojowy lokal o powierzchni 39m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,84 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   **dostępne od zaraz** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

43,25 zł/m²252 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 252 m.kw. w centrum Warszawy, na poziomie -1 -piwnica z przeznaczeniem np. na: studio muzyczne, magazyn. sklep internetowy, sklep rowerowy, pracownię, drukarnię, warsztaty teatralne itp.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Lubelskiej 12 w Kozienicach. W najbliższym otoczeniu punkty handlowo-usługowe, sklepy np. Biedronka, stokrotka, delikatesy. Spokojna okolica i sąsiedztwo,.

Szczegóły ogłoszenia

77,78 zł/m²27 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 26,9 m2 położony w Pasażu Królewieckim, przy ulicy Królewieckiej. Pasaż Królewiecki połozony jest tuż przy sklepie "Lidl". Pasaż Królewiecki to.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł63,51 m² 53,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić państwu gustowne 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu łężyca. Układ pomieszczeń : 1. Salon połączony z aneksem kuchennym 2. Sypialnia główna 3. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem. Lokal użytkowy 60 m2. Centrum. Rogoźno Wlkp. Przedmiotem Wynajmu jest lokal o powierzchni 60 m2, znajdujący się na parterze budynku kamienicy, z przeznaczeniem na sklep, usługi, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

100,39 zł/m²59,27 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy Zielonego Mostu / okolice ul. Celnej, szczecin Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 59,27 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem, ul. Bartkiewiczówny 94C, toruń dostępne od zaraz jwg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 zł1 000 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa Hala magazynowa o pow. 1000 m2 hala dostępna od 1 września Hala położona przy głównej drodze. Bardzo dobry dojazd do aow oraz autostrady A4. Dwa wjazdy umożliwiające łatwą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²24 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem Żabno, blisko centrum. Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w parterowym budynku, niemal w centrum miasta Żabno. Doskonałe położenie zapewnia łatwy dostęp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

36,44 zł/m²68,60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o nr. 85.

Szczegóły ogłoszenia

33 900 zł783 m² 43,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Polecam na wynajem nowoczesny obiekt biurowo magazynowy położony w Plewiskach, gmina Komorniki w odległości 3km do wjazdu na A2. Obiekt nowy [aktualnie w trakcie budowy] Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 zł42 m² 72,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Na Ostatnim Groszu 44 we Wrocławiu, z pięknym widokiem na miasto. -Nieruchomość- powierzchnia 42 m2. Pietro 10 z 10.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²430 m² 30 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestrzeń biurowa w nowoczesnym biurowcu - idealny dla firm szukających komfortowej przestrzeni. Opis: - 430 m2 - 3 piętro - klimatyzacja - balkony - 2 windy - parking - recepcja i ochrona 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

56,57 zł/m²17,50 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal użytkowy W jeleniej górze ul wolności Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 17,5 m2 położony na pierwszym piętrze budynku biurowego przy ul Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 700 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 790 m²

Nieruchomość Z dużym potencjałem W świeradowie zdroju Do wynajęcia najstarszy obiekt pensjonatowy w Świeradowie Zdroju: imponująca 250-letnia poniemiecka posiadłość wraz.

Szczegóły ogłoszenia

35,96 zł/m²47 m² 1 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 47m2. Bezpośrednio od właściciela Czynsz najmu 36zł/m2 + koszty+ media. Kompleks biurowy Opolska 22 mieszczący się w centrum Katowic, to zespół budynków.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,30 m² 41,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura nieruchomości Certus do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Gromskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze niskiego 4-piętrowego bloku, ma powierzchnię 48,30m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

55,81 zł/m²215 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia teren pod działalność gospodarczą, firmę - inne. Ponad 3600 m2 placu plus obiekty w formie pawilonów (3). Dostępny od zaraz. Widoczny z Obwodnicy! Możliwy szyld reklamowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

english bellow Podana cena dotyczy najmu na 9-12 miesięcy. Po tym okresie możesz przedłużyć wynajem na kolejny okres. Istnieje możliwość krótszego wynajmu , aby poznać cenę napisz do mnie lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, niezależne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w Starym Kisielinie ze świetnym połączeniem do centrum Zielonej Góry. Lokal w dobrym standardzie , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²36 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok 36 m2 położony na 1 piętrze nowszego budynku Lokalizacja Luboń ul. Poniatowskiego (rynek w Żabikowie) Nowe okna pcv, z widokiem na rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w nowym bloku Osiedle Zaświat o pow. 27,64m2 Położona w bloku na 4 piętrze, winda do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow.2,62m2. Mieszkanie umeblowane, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

14 €/m²238 m² 3 332 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w kompleksie Business Garden Poznań. Kompleks położony jest w zachodniej części Poznania, w pobliżu lotniska, z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł52,62 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Zamieszkaj w Mila Baltica w Gdańsku - jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta! Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (52,62.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem i miejscem postojowym w świetnej lokalizacji. Idealne dla pary lub osoby pracującej. Dostępne od zaraz. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

58,46 zł/m²65 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy w samym sercu Starego Miasta! Lokal liczy 65 m2, w którego skład wchodzi również pomieszczenie socjalne i łazienka z toaletą. Idealny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w Chorzowie, przy ul. Sobieskiego 14, w świeżo odnowionej i wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, z ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł65 m² 167,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł69 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz mieszkania pachnącego nowością i świeżością to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Niedawno zostało wyremontowane i po tym remoncie jeszcze nikt w nim nie mieszkał.

Szczegóły ogłoszenia

62,77 zł/m²615 m² 38 605 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie - 586 m . Parter. Obiekt: powierzchnia: 586 m , możliwość dostosowania układu do indywidualnych potrzeb najemcy Dobra komunikacja miejska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

132,45 zł/m²430,36 m² 57 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal w ścisłym centrum Lublina, przy głównej ulicy. W okolicy znajdują się liczne banki, urzędy, restauracje, sądy, uczelnie oraz kancelarie adwokackie i notarialne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł150 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:4 500 zł

Brief: przestronne mieszkanie do wynajmu w Płochocinie, idealne dla pracowników, którzy potrzebują wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni do codziennego życia. Na 150 m znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Żagań, pawilon handlowo usługowy, powierzchnia 20 m2, wynajmę, cena 850 zł. Lokal w atrakcyjnej i uczęszczanej lokalizacji 20 metrów od Zielonego Rynku na Osiedlu na Górce. Wynajmę pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł93,84 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego lokalu o powierzchni 93,84 m na wynajem! Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone w bardzo dobrej lokalizacji - ul. Sosabowskiego 3 w Warszawie / Praga- południe (gocław). Informacje O mieszkaniu: -.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²44,33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność Lokal biurowo-usługowy, położony na wyższym parterze przy ul. Dworcowej, o pow. 44,33 m2. Duże witryny, centrum miasta, spory ruch pieszy, to główne atuty nieruchomości.