dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*dostępne również 3 inne mieszkania W tym samym budynku O różnych metrażach I rozkładach - po więcej informacji zapraszam do kontaktu. W wirtualnym spacerze można zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe komfortowo wykończone mieszkanie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Usytuowane na 4 piętrze z widokiem na rzeszowską Żwirownie. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

15 000 zł506 m² 29,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Prezentuję do wynajęcia budynek mieszkalno usługowy wolno stojący o pow.506 m2 w tym 80 m2 pow. mieszkalnej. Obiekt położony w Brwinowie na działce o,pow 1445m2. W lokalu prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł35,60 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania znajdującego się na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Dużym atutem jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Gliwice,śląskie

32 000 zł800 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyn na parterze o powierzchni 800m2 w Gliwicach Dostępne media: -prąd -woda -kanalizacja Rampa do rozładunku. Parking utwardzony. Magazyn działa niezależnie. Umowa.

Szczegóły ogłoszenia

35,83 zł/m²89,30 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuję lokal wolny od zaraz W samym centrum miasta lokal: na wynajem lokal użytkowy o powierzchni: 89,30 mkw , po remoncie , czysty, zadbany, gotowy na nowego najemcę. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²300 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem - Świdnik, ul. Wyspiańskiego Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 300 m , zlokalizowany w centrum Świdnika, przy ul. Wyspiańskiego. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3'pok. mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2 na osiedlu Złote Łąki - Kościelna Wieś pod Kaliszem. Mieszkanie częściowo wykończone, rozkładowe - ekspozycje okien po obu stronach.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących, bez zwierząt! Wymagane.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Strumiennej 26 w dzielnicy Podgórze Duchackie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

87,22 zł/m²55 m² 4 797 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowy o pow. 55 m2 zlokalizowany w 1-piętrowym budynku z 2008 roku, w dzielnicy ursus/skorosze. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy (180m), stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dobre Nieruchomości mają przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne biuro o powierzchni 22,57m2 w nowoczesnym biurowcu położonym w Bydgoszczy. Idealna lokalizacja, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska | 48 m | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²32 m² 2 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy 17,38 m.kw. w Centrum Warszawy. Budynek to zadbana, przedwojenna kamienica , wraz z całodobową ochroną. Winda. Możliwe do wynajęcia także : 1. moduł 19,35 m2 , (składający.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł41 m² 72,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie z miejscem postojowym i balkonem, położone przy ul. Herbu Oksza na warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²130 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową zlokalizowaną w budynku biurowo-usługowym z dobrym dojazdem do centrum Gliwic oraz przy zjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52,70 m² 62,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 52,70 m 5 piętro ul. Krawiecka z widokiem na plac Dominikański - ścisłe centrum Wrocławia. Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²56 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz lokal biurowo-usługowy znajdujący się w budynku przy ul. Przemysłowej z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi przed budynkiem w Chełmku, tuż przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł64,98 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje- 64,98 m2 - niski czynsz! Bez prowizji od najemcy! W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym! Rzeszów Wilkowyja/okolice Drabinianki/, ul. Jana Olbrachta. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł122 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże rozkładowe 122 m kw. mieszkanie ze 100 m kw ogródkiem na Sadybie W skład mieszkania wchodzą: salon 25,5 m kw. 3 sypialnie(18/19/26 m kw.) kuchnia 10 m kw.Urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,90 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 34,90 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 4 -piętrowym bloku przy ul. Pocieszka, na osiedlu Sady. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²394,07 m² 5 517 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta wynajmu biura przy ul. Belgijskiej 11, warszawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego biura o powierzchni 394,07 m , zlokalizowanego na drugim poziomie budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²1 000 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala o powierzchni 1000 m2, lokal usytuowany w okolicy Andrychowa z możliwością przeznaczenia na produkcję nieuciążliwą, magazyn, sklep internetowy przed nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,32 m , położone przy ul. Gagarina 168 w Toruniu. Lokal gotowy do wprowadzenia, idealny dla rodziny z dzieckiem, pary, osób samotnych.

Szczegóły ogłoszenia

26,33 zł/m²797,60 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia obiekt handlowo - usługowy w centrum Gniezna. Powierzchnia obiektu 800m2, powierzchnia działki 1336m2 Obiekt w zabudowie parterowej w skład którego aktualnie wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

79,94 zł/m²100,08 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Cesja najmu - luksusowego lokalu - 4 gabinetów! Mam przyjemność zaoferować cesję najmu niezwykle eleganckiego lokalu użytkowego w którym mieszczą się 4 niezależne gabinety, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

53,57 zł/m²84 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Nieruchomości prezentuje szeregówkę do wynajęcia o łącznej powierzchni 266,21 m zlokalizowany przy al. prof. Adama Krzyżanowskiego 4a w Rzeszowie w bezpośrednich okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²189,13 m² 7 565 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o łącznej pow. 189,13 m2 usytuowany na parterze w budynku frontowym dworca Opole Główne przy ul. Krakowskiej 48. Preferowany rodzaj działalności:.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²34 m² 1 190 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajmu komfortowych lokali usługowych w nowoczesnym budynku z windą. Wszystkie lokale charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, posiadają klimatyzację oraz dostęp 24.

Szczegóły ogłoszenia

61 440 zł900 m² 68,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu komercyjnego o powierzchni 900 m , zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Jadwigi 112.

Szczegóły ogłoszenia

17 100 zł570 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia ofertę wynajmu hali produkcyjno magazynowej zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Witolda 6. Obiekt idealnie nadaje się pod działalność produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²1 092 m² 27 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal W ścisłym centrum Z parkingiem. Lokal Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1092 m 2 ,w którym na obecna chwilę sala sprzedaży jest na całej powierzchni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²91,41 m² 10 512 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta na wyłączność - lokal o funkcji usług zdrowia Lokal użytkowy w stanie deweloperskim położony na parterze nowo wzniesionego budynku wielorodzinnego nowa Pabianicka Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bytom,śląskie

95,24 zł/m²105 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal W ścisłym centrum bytomia! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 105 m2. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²94,11 m² 4 235 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku Dworca pkp w Rzeszowie, przy ul. Plac Dworcowy 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł50 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 50 m to propozycja dla osób ceniących spokój, światło i dobrze zaprojektowaną przestrzeń. Układ wnętrza jest prosty i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²167,27 m² 5 018 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Warszawska 34a, międzyrzec Podlaski Powierzchnia najmu.: 167,27 m2 Liczba pomieszczeń: 18 Grunt: dz. ewid. nr 807/2 o pow. 4 778 m2 Cena: 30 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł/m²55,20 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** Gotowy na Twój biznes *** Szukasz punktu na biznes, w którym wszyscy Cię zobaczą? To tutaj! Lokal znajduje się tuż przy głównej drodze, z wejściem bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł48 m² 17,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia polecamy niewielki, bezczynszowy domek o powierzchni 48 m , położony w spokojnej miejscowości Świniary, nad urokliwym Jeziorem Świniary. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

5 pokoi/260 mkw z tarasem, 2 garaże. Wolnostojący dom do zamieszkania po kompleksowym remoncie. Piwnica : garaż 2 stanowiska, siłownia (wyposażona), spiżarnia, magazynek, kotłownia/pralnia. Sauna.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²17 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnika Lokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z : - 1.