dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

4 700 zł44 m² 106,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament klasy premium z tarasem o powierzchni 40 m , zlokalizowany na Mokotowie Sielcach. Lokalizacja Mokotów Sielce to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament w wyjątkowej lokalizacji w Dolnym Sopocie w terminie 01.11.25 r. - 31.06.26 r. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, bliskość morza oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Na wynajem tania kawalerka znajdująca się w Rybniku- niewiadomiu, metraż idealny dla singla lub pary. Odstępne 800zł+ czynsz 640zł+ media, jednorazowo pobierana jest kaucja 2000zł.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, cichy apartament 63 m | 2 sypialnie | loggia | garaż | Rezydencja Warecka centrum Warszawy Do wynajęcia komfortowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²74 m² 5 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 74m Lokal handlowo-usługowy z parkingiem przed budynkiem wyłożonym kostką brukową. Lokal w stanie deweloperskim położony blisko pkp , w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na terenie Siemianowic Śląskich do Państwa dyspozycji oddajemy magazyn o powierzchni 5000 m 2. Magazyn znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - jest niespełna 3km od centrum Katowic oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł49,20 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność i doskonałą lokalizację-ta oferta może Ciebie zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

17,19 zł/m²32 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu komercyjnego z wejściem z poczekalni dworca pkp w Gryfowie Śląskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

28,89 zł/m²450 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowy na wynajem przy ulicy Pleszowskiej. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze biurowca i składa się z :części otwartej - open.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²72 m² 3 456 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy 4 pomieszczenia, monitoring, klimatyzacja, dostęp 24/7, spełniające warunki dla branży beauty, typ budynku - nowoczesny biurowiec Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,30 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dużą i przestronną kawalerkę do wynajęcia przy ulicy Dominikańskiej! To zadbane, wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2 na ul. Teligi w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze zamkniętego, kameralnego osiedla, w budynku z 2010 roku. Pięć.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł176,50 m² 33,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu obiekt gastronomiczny z ogrodem i parkingiem Do wynajęcia dwupoziomowy obiekt gastronomiczny o łącznej powierzchni 176,5 m, zlokalizowany na działce o powierzchni 1 748.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł143 m² 153,85 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 143 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy 3-go Maja w Rzeszowie w samym centrum Rynku. Mieszkanie o powierzchni około 53 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

69,89 zł/m²93 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z witrynami - Zgierz, ul. Śniechowskiego | przy Rondzie Sybiraków Parter | duży parking | sąsiedztwo Żabki | intensywny ruch Wizualizacje na zdjęciach pełnią jedynie funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

29 000 zł965 m² 30,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem kompleks budynków biurowo - magazynowych składających się : -główny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 767,64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50,22 m2. Lokal położony jest w Chorzowie przy ul.Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

45 600 zł2 280 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow 2280 m2, duża działka łacznie 6 ha, utwardzona w połowie, możwliośc wynajęcia obiektów biurowo socjalnych o pow 363 oraz 371 m2. Cena netto wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34,48 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 09.00 do 17.00; - Przeznaczone dla singla lub pary; - Całkowity koszt wynajmu: 3.485,72 zł + miejsce postojowe + prąd; -.

Szczegóły ogłoszenia

57,56 zł/m²102,50 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem od zaraz bez odstępnego. Lokalizacja: prądnik Biały, ok. ul. Powstańców. Duża witryna, lokal znajduje się w centrum dużego osiedla mieszkalnego. Opłaty ok. 800 zł (z.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 750 zł550 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 550m2 z suwnicą i z przynależnym placem utwardzonym o pow. 300 m2. Hala podzielona na dwie większe części 1. 182m2 i wymiarach 700cm.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

222,75 zł/m²52,30 m² 11 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od zaraz lokal na parterze z witryną o pow. 52.33 m2 przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne lub biurowe. Do wynajęcia od listopada lokal.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł16 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż, o powierzchni 16 m2, położony w bloku przy Pułku Piechoty 74 E. Brama wjazdowa do budynku otwierana pilotem. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²109 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro 109 m | Ścisłe centrum | Reprezentacyjny biurowiec | Parking | Winda Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu 109 m , zlokalizowana w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł53 m² 98,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Browary Warszawskie | 53m2 | klimatyzacja | ochrona | blisko Warsaw Spire Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny apartament o powierzchni 53 m , położony na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą wynajmu lokalu. DO wynajmu lokal O powierzchni ok. 80 m2 (dodatkowo łazienki i kuchnia). Lokal stanowi powierzchnię typu open-space, do wygospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezntuje na wynajem wyjątkowy, stylowy apartament o pow ok 120 m2 położony na pierwszym piętrze budynku bez windy. Niesamowitym atutem nieruchomości jest lokalizacja tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²15 m² 585 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²700 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:-

Do wynajęcia dobrze prosperujący Hostel, w centrum Rzeszowa przy stacjach pkp i pks. Struktura budynku trzy piętra (ip. do iiip.) z wejściem od parteru. Kilkadziesiąt pokoi, część.

Szczegóły ogłoszenia

23 zł/m²27,50 m² 633 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia pomieszczenia na parterze w budynku administracyjno - biurowym w Ełku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

430 zł172 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wydzierżawienia rampę czołowo-boczną w Ryjewie o pow. 172 m2. (dz. 496/7, obr. Ryjewo).

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł203 m² 73,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

| budynek mieszkalny alternatywnie do wynajęcia na cele biurowe. Powierzchnia całkowita 203 m2, działka 322 m2. Do dyspozycji Najemcy dwa miejsca postojowe pod wiatą. Wyposażenie - meble i agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 zł25 m² 55,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 4. Ścisłe centrum w pobliżu ch Kaskada. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni i łazienki. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł144,06 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Słoneczny bliźniak z pięcioma pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku! Garaż w bryle budynku 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

34,19 zł/m²70,60 m² 2 414 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polkowice, biuro 70,6 m2, wynajem, 34 zł netto/m2. Do wynajęcia powierzchnia biurowa, usytuowana na I piętrze w budynku biurowo-usługowym na ul. Krzywej. Buro składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

14 700 zł1 225 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, ścisłe centrum Proponuje do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 1225m 2 położoną na pierwszym pietrze nieopodal Centrum. Hala składa się hali głównej z magazynem.

Szczegóły ogłoszenia

49,57 zł/m²103,90 m² 5 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: zacharzyce 1km od Wschodniej Obwodnicy Wrocławia oraz 2,5 km od stacji kolejowej Wrocław-Brochów Powierzchnia: 103,9 m Cena: 5150 zł netto miesięcznie Parking: ogólnodostępny tuż.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł50 m² 79,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukałeś komfortowego mieszkania standardzie Premium? Ten 50-cio metrowy apartament w nowoczesnym budynku spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które pozwoli Ci wygodnie mieszkać i oszczędzać czas każdego dnia? Ta oferta została przygotowana właśnie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

83,03 zł/m²165 m² 13 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - 165 m - Tychy centrum - duże witryny - parter - idealny pod gastronomię, spożywkę, handel lub usługi To miejsce idealne dla restauracji, kawiarni, sklepu.