dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo dobrze zlokalizowane i posiada doskonałe połączenie komunikacyjne z całą Warszawą: - 200m do najbliższej stacji metra Kondratowicza, - 200m do najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

26,43 zł/m²140 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości ok. 140 m , idealna dla firmy poszukującej komfortowego i dobrze zorganizowanego miejsca pracy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezpieczeństwo, wygoda i spokój na co dzień To przytulne mieszkanie będzie doskonałe dla osób mieszkających w pojedynkę. Jego kompaktową przestrzeń z wygodną loggią szybko.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²50,41 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 50,41 m2 zlokalizowany na I p. budynku dworca. Oddany zostanie najemcy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Certus oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 47 m . Znajduje się na 3. piętrze w bloku z cegły z 1960 roku. Mieszkanie jest w dobrym stanie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł45 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko na krótko 2-pkojowe, rozkładowe mieszkanie na wynajem. Krzyki, ul. Klasztorna. Standard: * 45m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, * salon umeblowany w: komodę, witrynkę i szafkę rtv.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł8 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Mieszkanie 3-pokojowe (każdy pokój 1-osobowy) zlokalizowane na wysokim parterze w ścisłym Centrum, po kapitalnym remoncie w 2018r. Budynek po termoizolacji (ocieplenie budynku + elewacja) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²280 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Budynek i plac który pracuje na Twój biznes ekspozycja, widoczność i lokalizacja, której nie trzeba reklamować Są nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44,22 m² 79,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem, na 2 piętrze w kamienicy z windą. Powierzchnia 44,22 m2. Lokal położony w pięknej lokalizacji przy skrzyżowaniu ul. Grobla.

Szczegóły ogłoszenia

137,93 zł/m²58 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Narożny lokal o powierzchni 58m znajdujący się w ścisłym centrum. Lokal przystosowany do działalności gastronomicznej. Do tej pory w lokalu prowadzona była pizzeria. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3,79 zł/m²660 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię prowadzenie działającej sali bankietowej w miejscowości Konary, 10 km od Warki. Lokal o powierzchni 660 m , działka 3200 m , pełne wyposażenie gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

18 616 €3 351,83 m² 5,55 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 3.326 m2 wraz z powierzchnią biurową-socjalną 25,81 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

93,75 zł/m²32 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo/handlowy na Ochocie - wejście od podwórka. Powierzchnia 32 m2, podzielona na 2 pomieszczenia i toaletę. Koszty dodatkowe to: czynsz dla administracji (około 1.300 PLN).

Szczegóły ogłoszenia

13 922 €2 003,04 m² 6,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 1779 m2 wraz z powierzchnią biurową i socjalną 225 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

16 625 zł475 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn / chłodnia / mroźnia o powierzchni 475 m2 Gdańsk Nowy Port. Doskonała lokalizacja blisko Portu Gdańsk w Kompleksie Oliwska w Gdańsku, nowym Porcie. Posiadamy powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

3 250 zł51 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krakowskiej 35 we Wrocławiu. 3- pokojowy, lokal o powierzchni 51 m2, położony jest na 2 piętrze w 6 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 80 m położony na 1 piętrze budynku przy ul. Wojska Polskiego 23a w Bełchatowie. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, klimatyzacją i blisko parku Port Popowice Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bezpośrednia! Polecamy 70 metrowe biuro we Wrocławiu ul Karkonoska 59, nieopodal wylotu z miasta. Biuro po remoncie, do wynajęcia od 10 kwietnia Biuro składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krakowskiej 35 we Wrocławiu. Apartament z wydzieloną częścią sypialnianą o powierzchni 31 m2, położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł68 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle! obok doliny 3 stawów! pierwsza linia zabudowy! + taras 40m2! Zamieszkaj w najlepszym mieście pod względem warunków życia na Śląsku! - mieszkanie o powierzchni 67m2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł24 m² 97,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną kawalerkę na wynajem znajdującą się na 1-piętrze z balkonem zlokalizowaną w inwestycji Bunscha Park,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od 01.07! Do wynajęcia nowoczesna i bardzo przestronna kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji - ul. Żegiestowska (skrzyżowanie ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł16,63 m² 99,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kompaktowy lokal z funkcją mieszkalną - doskonała lokalizacja - ul. Leszka Czarnego 15 (boczna ul. Lwowskiej). Dostępny od zaraz! opis: - lokal o powierzchni 16,63 m2 - piętro: parter - 1.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²880 m² 48 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - zabłocie! do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa/ produkcyjna/ usługowa/ gastronomiczna/ W stylowym budynku/ parking. Powierzchnia lokalu - 200 m2 lub więcej! dostępne powierzchnie :.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł2 253 m² 3,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 2253 m z dostępem do torów na działce o numerze ewidencyjnym 29/10.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł53 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 53m2, piętro 1/11 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Cybernetyki, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²280 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł31 m² 85,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nowo wykończonym apartamencie. Jasne przestronne mieszkanie położone w w bardzo dobrej lokalizacji w sąsiedztwie lasu. Z okien rozpościera się piękny widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krakowskiej 35 we Wrocławiu. Studio o powierzchni 26 m2, położony jest na 3 piętrze w 6 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,74 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem przytulne mieszkanie zlokalizowane na Os. Europejskim przy ul. Lubostroń w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 32,74 m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł96 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal z przeznaczeniem pod biuro , kancelarię notarialną, gabinet , centrum szkoleniowe itp. Świetna , prestiżowa lokalizacja! Lokal położony jest na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

27,63 zł/m²38 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam. Oferujemy Państwu lokal użytkowy przy Złotym Rogu w Chorzowie Centrum (ul. Strzelców Bytomskich) w zadbanej kamienicy. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 38 m2. Piętro: parter. Okna:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,31 m² 54,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

012mw Chełmiec, 2- pokojowe mieszkanie na wynajem, pow. 40,31 m2, ip, miejsce postojowe, komórka lokatorska. Cena: 2200 zł Szukasz nowoczesnego, mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał?.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł149,50 m² 32,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowy apartament. Apartament położony w ścisłym centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu ,ludwik". Budynek "ludwik" " wybudowany w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament z tarasem w budynku Hilton ovo Wrocław przy placu Dominikańskim. W pełni umeblowany i wyposażony. Cena 2500 zł miesięcznie. Dodatkowo czynsz około 690 zł, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²458 m² 22 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia reprezentacyjna powierzchnia biurowa o metrażu 458 m , usytuowana na 4. piętrze, w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum miasta oraz dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

35,06 zł/m²84,15 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 84,15 m2. Lokal mieści się w budynku dworca pkp w Pile,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bielany wrocławskie Do wynajęcia od zaraz dom jednorodzinny wolno stojący po remoncie kapitalnym. Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 800 mkw. Powierzchnia użytkowa budynku 180 mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcie przytulny parter domu , do dyspozycji: - 2 pokoje (jeden duży drugi mniejszy ) -łazienka z prysznicem -kuchnia -pomieszczenie gospodarcze -zaledwie kilkanaście metrów od domu szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37,50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone przy ulicy Bełdan 3 w dzielnicy Mokotów. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 10 piętrowym budynku.