dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 551 ogłoszeń

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rzeszów, nowe Miasto, ul. Podwisłocze, do wynajęcia jeden pokój w mieszkaniu dwupokojowym, umeblowany o powierzchni około 15,00 mkw, mieszkanie blisko Politechniki Rzeszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje przestronne, stylowe mieszkanie na wynajem położone w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, przy ul. św. Tomasza jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58,30 m² 60,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw. Świetnie położony budynek zlokalizowany na zielonej Białołęce przy ul. Berensona. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

56,55 zł/m²33,60 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 33 m2 położony przy ul. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł60 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy prestiżowy apartament o pow. 60m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Moderna, "bank Polski 1929".

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²495 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w kamienicy scisłe centrum miasta. Lokale znajdują się na 1 i 2 piętrze, powierzchnia 495 m2, 19 pokoi i toalety, pomieszczenia klimatyzowane, teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 zł34 m² 46,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem, znajdującego się przy ul. Berylowej w Starym Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 34 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

155,56 zł/m²9 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyspa usługowo-handlowa na wynajem - gliwice Na wynajem wyspa usługowo-handlową o łącznej powierzchni do 90 m2, z możliwością podziału na moduły o wymiarach 3 m x 3 m (9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

62,67 zł/m²217 m² 13 599 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 217 m, mieszczący się na drugim piętrze nowoczesnego budynku biurowego. To propozycja dla firm poszukujących wygodnej, reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2 położone na II piętrze w niskiej kamienicy. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Artyleryjskiej - w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł285 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km do morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Kielce,świętokrzyskie

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy z parkingiem. Powierzchnia lokalu wynosi 60 m2. Lokal zlokalizowany jest na I piętrze (klatka schodowa tylko do tego lokalu) w dzielnicy ksm w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²61,66 m² 4 316 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Lokal użytkowy na wynajem w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja pod wynajem. Ofertujemy na wynajem lokal.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o pow 10.000 m2. Pow działki 3,9 ha. Prąd (2 transformatory 600 kv będące własnością pge), ogrzewanie w części pomieszczeń socjalnych, woda na cele socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 300 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa położona w miejscowości Prusice (woj. dolnośląskie), przy ul. Żmigrodzkiej 44, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45,50 m² 50,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią - ul. Olszewskiego, biskupin Idealne miejsce dla studenta! Dostępne od zaraz. Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

16 840 zł842 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o pow. 842 m2. Lublin dzielnica Bursaki. wysokość 6.5 m posadzka niepylna rampa ogrzewanie plac manewrowy możliwość wynajmu biur w biurowcu obok zaplecze socjalne CENA 20.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! - mieszkanie na osiedlu grunwaldzkim Przy ulicy Królowej Jadwigi. Do wynajęcia słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m2 , w budynku trzypiętrowym usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, dwupokojowego mieszkania na ul. Powstańców w Krakowie nigdy wcześniej niezamieszkałego. Lokalizacja Doskonały balans między miejską.

Szczegóły ogłoszenia

12,90 €/m²111 m² 1 432 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-handlowy 111 m.kw.na Ursynowie. Do wynajęcia moduł usługowo/handlowo/biurowy 111 m2 w Warszawie (ursynów) na parterze. 2 wejścia z ulicy (jedno szerokie). 5 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

28 000 zł1 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 1000 m2 w tym pomieszczenia biurowo-socjalne około 130m2. Hala posiada działającą suwnice 3 T. + 2 T. Wysokość hali 7 m. Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

60,73 zł/m²34,81 m² 2 114 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 35m2 zlokalizowany na jednym z zielonogórskich osiedli. Sala główna ma powierzchnię 32m2, a pomieszczenie sanitarne 2,81m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł18 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę podziemne miejsce parkingowe w bloku 56 przy ulicy Okulickiego na Parkitce Oferujemy Państwu wynajem podziemnego miejsca parkingowego w bloku 56 przy ulicy Okulickiego na Parkitce pod.

Szczegóły ogłoszenia

38,13 zł/m²125,90 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 125,9 m.kw. Piętro: 1 z 2 Przeznaczenie: biurowe, usługowe Media: prąd, woda, kanalizacja Czynsz: 4 800 zł netto Opis: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²85 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal biurowo-usługowy 85 m | parter | klimatyzacja | Józefów, okolice ul. Nadwiślańskiej Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 85 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

112 100 zł4 484 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurową we wschodniej części Krakowa, w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 47 m | balkon | 1 piętro | nowe budownictwo | Złote Łany Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47m , położone na 1 piętrze w nowym budownictwie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe, bądź mieszkalne, warszawa, ochota, stara Ochota, 80m2, 3pokoje, usytuowane na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy z roku 1932. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal od zaraz! Do wynajęcia cześć lokalu biurowego, idealnego na kancelarię prawną, notarialną, konsultingową lub ubezpieczeniową. Do wynajęcia: - 3 pokoje o pow.: 11,13,13 m.kw. - recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

61,25 zł/m²80 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal. Cena 4.900zł.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²151,03 m² 6 041 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr 12+13 o powierzchni 151,03 m2. Opcjonalnie istnieje możliwość najmu pomieszczenia socjalnego w budynku administracyjnym ok 30 m2. Lokal przekazywany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, przytulne dwupokojowe mieszkanie | 30 m | ul. Produkcyjna, fordon Oferuję na wynajem nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²628 m² 12 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealny lokal na działalność handlowo-magazynową Lokal o powierzchni około 628 m2 położony na parterze w pawilonie przy ul. Stodólnej 13b we Włocławku. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²86 m² 3 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 86m2 do wynajęcia - idealny na sklep / usługi / biuro Plac Nowary / ul. Paprocańska, tychy Paprocany Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 86 m , położony przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 60 m2 w budynku handlowo- usługowym w Bytomiu, dzielnicy Rozbark. Miejsce mieści się na wysokim parterze. Pawilon jest jedynym obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Lokale galeria handlowa. 1 600 m2 / 128 m2 / 57 m2 poznań/skórzewo Przedmiotem Oferty jest Galeria Mallwowa, będąca nowoczesnym obiektem handlowo usługowym, znakomicie wpisanym w krajobraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 41m , położone na drugim piętrze kamienicy przy ul. Cyruliczej na Starym Mieście w Lublinie Układ i wyposażenie: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

27 900 zł154 m² 181,17 zł/m²

 

Piętro:25

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*Description in English below* Luksusowy apartament w ikonie luksusu Stolicy - budynku Złota 44. Agencja Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 4 pokojowy apartament urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł41,25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, elegancko urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią Modena, ul. Jackowskiego Na wynajem wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²133 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 133,38 m2. Lokal położony jest na drugim pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł96 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.