dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

009 mw N. Sącz, nowoczesna kawalerka 35 m po remoncie | Centrum ul. Matejki, cena: 1600 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 300 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Do wynajęcia hala magzynowa w okolicy Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 950 m2 powierzchni magazynowej oraz 300 mkw powierzchni biurowej. Obiekt usytuowany jest 8 km od węzła na autostradzie.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²111,43 m² 5 014 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 96,90 m2 z częściami wspólnymi 14,53 m2 -111,43 m2 w biurowcu nowoczesnym na 3 piętrze. Wszystkie lokale 45zł netto za m2 , koszty części wspólnych 15 % plus prąd.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w pięknej kamienicy przy ulicy Rycerskiej na Starym Mieście. Nowoczesne wnętrze urzeka elegancją i przytulnym charakterem. Osoby szukające spokojnego miejsca z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

65,57 zł/m²61 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o powierzchi 61 m2 znajdujący się w budynku wolnostojącym na Białołęce, w pobliżu ulicy Modlińskiej. Do dyspozycji Najemcy 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

219 zł/m²50 m² 10 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Już od września dostępne są nowoczesne biura w jednym z najbardziej cenionych biurowców w centrum Warszawy. 1. Topowa lokalizacja - doskonała komunikacja i prestiżowy adres przy.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł400 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu ogrzewaną halę magazynową o powierzchni 400 m2. Hala posiada bramy rozładunkowe. Na całej powierzchni znajduje się gładka posadzka bezpyłowa. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł65,78 m² 70,69 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu długoterminowego oferujemy przestronne mieszkanie 3 pokojowe, o pow. ok 66 m2 z fenomenalnym widokiem na Zatokę Gdańską! Mieszkanie z dwoma dużymi balkonami typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł51,91 m² 21,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Takiej oferty jeszcze nie było, po prostu bomba! Oferuję wynajem mieszkania o powierzchni 51,91m2 składającego się z salonu z balkonem typu loggia (od południa), sypialni, kuchni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²200 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal O powierzchni 200 M2 na ulicy floriańskiej na poziomie -1 Lokal spełnia wymogi do prowadzenia klubu muzycznego. Składa się z kilku sal ( jedna z barem), zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²40 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Jasny, klimatyzowany lokal 40 m w kamienicy z windą english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł450 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Luksusowa rezydencja pod Lasem Kabackim Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową rezydencję na wynajem, położoną w prestiżowej okolicy Kierszka, gmina Konstancin,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Słupsk,pomorskie

33,33 zł/m²72 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - lokal biurowo-usługowy W centrum słupska Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 72 m , położony na parterze odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Bytom. Powierzchnia na głównej hali produkcyjnej o powierzchni około 1500mkw. Nawa o wymiarach (szer. x dł x wys) 17m x 110m x 11,5m W skrajnej części powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²158,56 m² 4 757 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu kompleksu pomieszczeń gastronomicznych w budynku dworca pkp w miejscowości Iława o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 z osobną jasną kuchnią, balkonem i piwnicą. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z 1994 r.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu 2 pokojowego, rozkładowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 49m2, składającego się z salonu, osobnej, widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

36 900 zł1 673 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno magazynowa na wynajem 1673 m (możliwość wynajęcia dodatkowej hali magazynowej o pow.660 m2) Lokalizacja Wodzisław Śląski , zaledwie ~2,5 km od centrum miasta Około 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł121,61 m² 38,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 4-pokojowy apartament w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Łodzi - blisko ul. Piotrkowskiej, z 2 miejscami parkingowymi w garażu w przyziemiu budynku, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²25,27 m² 1 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa Powiśle powierzchnie biurowe i usługowe do wynajęcia. Budynek monitorowany z całodobowa ochroną, kontrolą dostępu, recepcją ,światłowodem ,klimatyzowany z windą. Części.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł270 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa murowana, z zapleczem socjalnym, brana wjazdowa wysokości 4,20 m, w Obiekcie instalacja elektryczna i oświetlenie. przy hali rampa rozładunkowa. Na terenie plac manewrowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy salon beauty na wynajem - wchodzisz I zarabiasz od pierwszego dnia Szukasz miejsca pod własny biznes beauty bez inwestowania dużych środków? Ten lokal jest kompletnie wyposażony i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²50 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. 3 maja 3, kościerzyna Powierzchnia uż.: 50 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: działka ewid. nr 517/2, 517/5 o pow. 903 m2 Cena: 45,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

47,83 zł/m²46 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu ofertę najmu lokalu komercyjnego znajdującego się w wielolokalowym budynku o całkowitej powierzchni ok. 46 m 2 , położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Gryfino, ul. Wodnika Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w nowym budynku w Gryfinie przy ul. Wodnika. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson przedstawia dwupoziomowe jasne mieszkanie przy Zakrzówku do wynajęcia od już. Idealne dla pary, psiolubne. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów - na dole salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wystawienia przez Wynajmującego Faktury Vat za wynajem! Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze w niskiej zabudowie w miejscowości Jasionka/ Tajęcina.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku wielorodzinnym - "nowa Starówka " przy ul. Gierczak w Kołobrzegu. Lokal umeblowany i wyposażony we wszystko co potrzebne. Wynajem tylko długoterminowy - minimum rok.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²30 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro lub studio w sercu Starego Miasta ul. Piekary Szukasz klimatycznej przestrzeni dla swojej firmy w prestiżowej lokalizacji? Na wynajem dwa lokale użytkowe położone na 1 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal klimatyzowany z ogrzewaniem podłogowym na parterze pod działalność np kancelaria, gabinet lekarski , fizjoterapia itp (nie kosmetyka , już tam jest) do wynajęcia w Hotelu Piramida.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 000 zł41,18 m² 72,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy idealny pod działalność handlowo-usługową, biurową zlokalizowany przy ul. 11 Listopada 7. Lokal na parterze z witrynami okiennymi. Lokalizacja: ulica 11 Listopada biegnie od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł81 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 81m2 - Lublin, ścisłe Centrum Położone na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy, świeżo malowane, mieszkanie składa się z: - oddzielnej łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł72 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

dostępne od 1 kwietniamint Property oferuje na wynajem w pełni wykończony apartament o powierzchni 72 m2 położony na 6 piętrze budynku w kompleksie Wiślane Tarasy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²134 m² 5 092 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Układ dwa sąsiednie lokale , pokoje różnej wielkości , aneks , korytarz ,odświeżone ,ładne,dobrze naświetlone, funkcjonalny układ. Oddzielne wejścia z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70,20 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,20 m , położone na 2. piętrze budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja! W pełni wyposażony lokal, leszno - rynek 3500 zł netto marzysz O własnym klubie fitness? Masz gotowy biznes - bez inwestycji, bez czekania! W samym sercu Leszna - na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł108,60 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w otoczeniu zieleni | Łazienki Królewskie | cisza i prywatność w sercu Mokotowa Wyjątkowy apartament zlokalizowany przy ul. Podchorążych, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej! Przedstawiam Państwu na sprzedaż obiekt - halę na pierwszym piętrze nieruchomości o powierzchni użytkowej 300 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m z ogrodem o powierzchni ok. 40 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy przy ul. Dąbrówki.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²200 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy lokal handlowo-usługowy na wynajem na osiedlu Futura Park, gdańsk Maćkowy, lokal z witrynami, na każdą działalność, do tej pory prowadzony był sklep z akcesoriami dla dzieci.,.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²60 m² 2 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! biuro: 3 pomieszczenia / 60 m2 na końcu korytarza/ 2 760 zł netto opłata administracyjna 25 zł/m2 - 1560 zł netto opłaty: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij