dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - ul. 3 maja | 75 m Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 75 m , położony przy ul. 3 maja - w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy głównym.

Szczegóły ogłoszenia

51,42 zł/m²141 m² 7 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Lokal handlowo-usługowy w Jaworzu świetna widoczność! W pierwszej linii przy głównej drodze. Na wynajem lokal o powierzchni 141.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł69,27 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m , położone na Osiedlu Mieszczańskim przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się na wysokim parterze w kamienicy. Lokal składa się z sypialni, salonu, dużej jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

229 zł/m²135 m² 30 915 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (sisha) /klub! Wejście do lokalu jest z poziomu chodnika Brak wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł1 322 m² 13,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia wielkogabarytowy magazyn z możliwością przystosowania go do różnego rodzaju działalności (zgodnie z preferencjami najemcy). Lokalizacja: gmina Zduńska Wola.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²75 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 75m2, zlokalizowany na nowym osiedlu w rejonie Górki Narodowej. Lokal obejmuje jedno duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²15 m² 855 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale pod biura, kancelarie, gabinety psychoterapii, kosmetologię itp. Aktualnie dostępne powierzchnie: nr 117 o pow. 14,70 m2 x 57,00 zł Nr 129 o pow. 15,90 m2 x 57,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, eleganckie mieszkanie 65 m z balkonem 10m2. Lokal i budynek: - powierzchnia: 65 m - Układ: 3 pokoje + duży balkon (10 m ) - Kameralny, niski blok z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

29,50 zł/m²16,95 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 16,95 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca pkp Ząbkowice.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, w pełni umeblowane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Malborskiej 16 na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Pszczyna, ul. Korfantego oferta tylko W naszym biurze Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,50 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

##### kontakt agata mrożek   ##### lokalizacja krzyki ul. Konduktorska budynek z 2016r, 2 pokoje, aneks kuchenny, balkon szanowni państwo biuro pobiera wynagrodzenie od najemcy. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł933 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:478 m²

Hotel "stach" w Ustce do wynajęcia 100 metrów od morza Obiekt dostępny od 1 grudnia 2026 r. Oferuję do wynajęcia działający, w pełni wyposażony, całoroczny obiekt hotelowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł41,60 m² 37,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w Starogardzie Gdańskim. Lokal położony jest w budynku nr 27 przy ul. Alei Wojska Polskiego - na 3 piętrze, z orientacją stron.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30,75 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia, wysoce funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami oraz dużym miejscem postojowym w garażu podziemnym - dostępne od zaraz! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,40 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem: 2-pokojowe (z możliwością 3 pokoi) przy Parku Górczewska - Bemowo, ul. Czumy Czyste, zadbane i świeżo malowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,40 m , loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na parterze w budynku z windą na osiedlu Mazurskim. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,73 m² 67,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, zlokalizowane na osiedlu Port Popowice. Mieszkanie: lokal o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

71,13 zł/m²239 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy 239 mkw, parter z witryną, stary Mokotów , metro 5 min Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 239 mkw położony na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł6 106 m² 1,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu nieruchomość położoną na terenie inwestycyjnym w Gryficach. Nieruchomość gruntowa składająca się z jednej działki o powierzchni 6106 m2 z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł105 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do wynajmu nowy segment skrajny usytuowany w Sulejówku Ratajewie. Składa się z: parter-pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka z pomieszczeniem gospodarczym, wyjście do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

6 250 zł70 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 70 m w nowej inwestycji Riva Verona. Lokalizacja Ul. Madalińskiego to idealna lokalizacja dla osób, które nie chcą iść na kompromisy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Gdynia Kamienna Góra al. Marszałka Józefa Piłsudskiego - do wynajęcia oferujemy przytulne 2 pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość. Dom położony jest w cichej, zielonej okolicy - tuż przy lesie , z dala od zgiełku, w otoczeniu natury. To bezpieczne i inspirujące miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta! wolne od zaraz! Polecam na wynajem 2pok. z tarasem piękne w pełni wyposażone mieszkanie położone przy ul. Balzaka, oporów - osiedle nowej kameralnej zabudowy! Stan idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł10 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokoje na wynajem - Sopot, al. Niepodległości 793 Do wynajęcia pokoje w przestronnym mieszkaniu o powierzchni 120 m w Sopocie, w świetnej lokalizacji przy Alei Niepodległości 793.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²111 m² 4 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokale biurowe o łącznej powierzchni 111 m2. Nieruchomość mieści się na piętrze w budynku wolnostojącym w miejscowości Rudna.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,33 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Katowice ul. Meteorologów - prestiżowe, ciche, kameralne osiedle - z prywatnym tarasem i ogrodem - z klimatyzacją - Nowe Ptasie Osiedle. Mieszkanie o powierzchni 45,33m2.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł127 m² 133,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pow.127 m | 3 pokoje | 2 balkony | frontowa klatka | parkiety | eleganckie, klasyczne wnętrza| funkcja mieszkalna lub biznesowa | prestiżowy adres : O nieruchomości Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego w dzielnicy Centrum. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

20,54 zł/m²56 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal o pow 56,90 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w miejscowości Trzcianka. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie wynajmu pół bliźniaka w Raculi. Na powierzchni 140 mkw rozmieszczono - parter aneks kuchenny wraz salonem i wc oraz tarasem. piętro - 3 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł41,37 m² 90,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej zabudowie z 2017 roku, w dobrze skomunikowanej części miasta z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²190 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal magazynowo-biurowy o powierzchni 1989 m2 .Lokal znajduje się na poziomie rampy, posiada dużą bramę bezpośrednio z rampy , biuro, ekspozycję ,węzeł sanitarny, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,30 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| rezerwacja Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,3 m2, zlokalizowane przy ul. Wielkopolskiej , na osiedlu ksm. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z ok. 1970 r.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie, w doskonałej, cichej lokalizacji przy stacji metra Wierzbno, przy Skwerze Granat, parku Królikarnia i Komendzie Głównej Policji.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01/06br. Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem, położone na Os. Górczyn ul. Perłowa. Powierzchnia 58m2, składa się na salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, katowice, os. Paderewskiego, ul. Pułaskiego. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, o pow. 32 mkw., na której znajduje przedpokój, łazienka z WC, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla singla lub pary. W zadbanej kamienicy na 3 piętrze przy ul. Grunwaldzkiej 17. Blisko Uniwersytet Medyczny i Przyrodniczy. Mieszkanie gustownie i nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²220 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa z parkingiem - w obrębie strefy ekonomicznej w Gliwicach. Oferujemy na wynajem funkcjonalną powierzchnię biurową zlokalizowaną na terenie strefy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij