dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

18 000 zł482 m² 37,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Przestronny dom na wynajem na cele biurowe. Dom przystosowany na potrzeby firmy it lub biuro Pełne okablowanie Ethernet we wszystkich pomieszczeniach. Zamykana serwerownia z szafami rack.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²1 000 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronne lokale handlowo-usługowe oraz magazyn W nowym sączu przy ul. Zielonej - idealne na twoją działalność! Oferujemy wynajem wyjątkowych powierzchni handlowo-usługowych w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

24,19 zł/m²62 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia samodzielny budynek gospodarczy usytuowany w Zbrosławicach przy ul. Dworcowej 2, tuż przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

13 €/m²1 075 m² 13 975 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nie ulega wątpliwości, że jedną z głównych zalet budynku Malta House jest jego lokalizacja. Budynek jest umiejscowiony przy pięknym jeziorze Malta, w pobliżu głównych arterii miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 zł38,23 m² 28,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący postępowanie: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury Południe II, ul.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł210 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny, luksusowo wykończony dom z dużym, pięknie zaaranżowanym ogrodem do wynajęcia na prestiżowym osiedlu Konstancja w Konstancinie-Jeziornie. Unikalna lokalizacja w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

46,17 zł/m²37,90 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł2 200 m² 1,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Na wynajem działka o powierzchni 2200 m2 położony w Kiekrzu na narożniku ul. Poznańskiej i Starzyńskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja przy rzece 10 minut spacerem do rynku sąsiedzctwo restauracji, terenów zielonych I rekreacyjnych Apartament w samym sercu miasta z widokiem na panoramę Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²32 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zarządzanie lub Własna Działalność? Zdecyduj! Kompaktowy lokal 32 m2 w nowszej kamienicy (1998 r.) przy ul. Barlickiego w Koszalinie to idealny punkt dla Twojej firmy lub gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka Z dużym balkonem wrocław gaj / krzyki Przyjazna zwierzętom Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²184,40 m² 20 284 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

piękny lokal z witrynami, położony przy dużej, ruchliwej ulicy, ruch pieszy i kołowy. Budynek z 2025 roku, z opcją wykonczenia przez właściciela przy rozliczeniu remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,62 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piła os. Zielona Dolina ul. Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia - 1 pokoje - powierzchnia 31,62 m.kw. - i piętro - balkon - winda - nowe budownictwo wyposażenie I umeblowanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²128,69 m² 7 721 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,56 m² 61,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świetne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Przybyszewskiego (kompleks nowoczesnych budynków Małe Błonia). Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1 pietrze, a jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł34,92 m² 70,16 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajmowane bez prowizji dla biura!biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 €1 000 m² 1,50 €/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia oferuję utwardzone i świetnie skomunikowane place zlokalizowane na Pradze Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S8. Dostępne powierzchnie: 500 38 978 m . Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł126 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Cena do negocjacji! Oferta dostosowana dla pracowników firm oraz prywatnym osobom, dużej rodzinie! W ofercie również dostępna opcja Wynajmu Lokalu dostosowanego do zakwaterowania mniejszej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

40,82 zł/m²101 m² 4 123 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Szanowni Państwo, oferujemy atrakcyjny lokal usługowo-biurowy usytuowany na pierwszym piętrze od strony galerii/balkonu naszego budynku przy ulicy Jagiellońskiej w Gliwicach Czynsz najmu 4.123,94 zł.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²125,30 m² 3 884 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 125,30 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się na 3 piętrze naszego.

Szczegóły ogłoszenia

43,85 zł/m²130 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO wynajęcia cały poziom W stylowej willi we wrzeszczu: lokal 130 mkw. Suchy ciepły bez wilgoci przystosowany min. pod nfz ale może pełnić inną funkcję np. biurową, na co składają się 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny apartament typu studio o pow. ok. 30 m3, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Będzinko, zaledwie 1,8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

51,27 zł/m²394 m² 20 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Belgijska 11 to kameralny budynek biurowy położony na Górnym Mokotowie blisko Parku Morskie Oko. Lokalizacja zapewnia bardzo dobry dojazd środkami komunikacji miejskiej. Nowoczesna powierzchnia biurowa,.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²69 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Prezentujemy lokal do wynajęcia usytuowany w eleganckiej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal z witryną usytuowany na parterze budynku. Lokal jest przygotowany pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²169,43 m² 15 249 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu handlowo-usługowego nr 0.008 o powierzchni 169,43 m , który mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe umeblowane mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Katowicach (dzielnica Piotrowice) przy ul. ul. Generała Zygmunta Waltera - Jankego. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia niezwykle atrakcyjny lokal z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej w centrum Sulejowa. Lokal znajduje się przy jednej z trzech głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²21 m² 987 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z witryną (pow. około 21 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

69,15 zł/m²94 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia wygodny lokal położony w dzielnicy Zwierzyniec przy ul. Olszanickiej. Lokal przestronny o powierzchni 94 m, wyposażony w wyższym standardzie. Lokal to : -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Oferta wynajmu mieszkania - Wałbrzych, podzamcze, ul. Basztowa 48 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²42 m² 1 470 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Oferta: na wynajem pomieszczenie biurowe, handlowe lub usługowe o powierzchni 42 m w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Królewieckiej w Elblągu. To idealna przestrzeń na biuro, gabinet, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²34 m² 544 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sky Office Center to nowoczesny biurowiec klasy A położony w strategicznej części warszawskiego Mokotowa, bezpośrednio przy ulicy Rzymowskiego. Lokalizacja w sercu Służewca zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

21,50 €/m²289 m² 6 214 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Nowoczesny budynek biurowy klasy A, idealnie skomunikowany. Wejście do budynku znajduje się bezpośrednio przy wyjściu ze stacji metra Politechnika. W okolicy liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

21 €/m²870 m² 18 270 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

870 m2 Biuro | Śródmieście | Metro Dw. Gdański | Standard Premium Oferujemy do wynajęcia prestiżową powierzchnię biurową w nowoczesnym 25-piętrowym biurowcu w sąsiedztwie Parku Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

29,20 zł/m²125 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu lokalu o imponującej powierzchni 125 m , idealnego dla Twojej działalności! Ten przestronny lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39,41 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,41 m , położone na 7. piętrze budynku z windą przy ul. Marcelińskiej 94b w Poznaniu. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7199/4186/omw budynek I osiedle - ul. Williama Lindleya Piętro 4 z 5, winda, ogrzewanie miejskie, klimatyzacja układ pomieszczeń - 30 m2 Mieszkanie: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

21,99 €/m²227,34 m² 5 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal biurowy na nowym świecie 1 - kamienica strońskiego Duże okna | Prestiżowy adres | Doskonała lokalizacja | Pod biuro, showroom, kancelarię Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł52,59 m²

 

Piętro:6/16

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament podzielony na pokoje w sercu miasta przy ulicy Fordońskiej 4a. Nieruchomość posiada trzy nie zależne pokoje z wspólną łazienką oraz kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem atrakcyjny dom na Woli Justowskiej - w prestiżowej dzielnicy Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

89,39 zł/m²145 m² 12 962 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 145 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space do własnej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij