dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Motorowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - 2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,65 m² 28,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie (48 m ) Gliwice, ul. Kolejarzy 8 | 1. piętro Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²240 m² 11 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli poszukujesz biura na Bronowicach o powierzchni ponad 200 m2, z układem open space i trzema pokojami - to tutaj! Kameralny budynek z recepcją, dużym parkingiem i smaczną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od polowy lipca. Przestronne mieszkanie z balkonem i garażem Górzyskowo, ul. Strzelecka 59 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem przy ulicy Parkowej o powierzchni 53 m to świeżo wyremontowana przestrzeń, która daje dużą swobodę aranżacji według własnych potrzeb. Lokal jest nieumeblowany, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowy apartament o wysokim standardzie przy ul. Jaktorowskiej 5 obok Ronda Daszyńskiego. Apartamentowiec oddany do użytku w 2018 roku, zrealizowany w wysokim standardzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

44,64 zł/m²56 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 56 m2 do wynajęcia w Krakowie Do wynajęcia lokal biurowy 56m2 w dynamicznie rozwijającej się północnej części Krakowa. Dogodna lokalizacja w odległości ok.1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję wynajęcia funkcjonalny pawilon użytkowy o powierzchni około 65 m , położony w dzielnicy Podzamcze przy ul. Hetmańskiej. Lokal ten zapewnia doskonałą widoczność i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem Powierzchni Biurowych w Żarach Poszukujesz nowoczesnego, komfortowego miejsca do pracy? Oferujemy w pełni wyposażone biura o powierzchni od 8 m2, idealne dla małych firm,.

Szczegóły ogłoszenia

37,97 zł/m²13,80 m² 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

19 999 zł539 m² 37,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 769 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 539 m , położony na działce 3769 m w spokojnej, zielonej części Krakowa Swoszowicach, przy ul. Myślenickiej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy/biuro Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem od strony frontowej budynku w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej 47.

Szczegóły ogłoszenia

37,09 zł/m²159,61 m² 5 920 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Pocztowa 14, racibórz Powierzchnia uż.: 159,61 m2 Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: dz. ewid. nr 5049/99 o pow. 1 491 m2 Cena: 37 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne nowe słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto Gen. Józefa Sowińskiego. Wokół mieszkania liczne miejsca parkingowe. Ekspozycja okien południowy wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²158,30 m² 6 332 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** prowizja 0%! *** Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Tychach w pobliżu Gemini Park, o powierzchni 158,30 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym biurowcu. Opłata za.

Szczegóły ogłoszenia

60,13 zł/m²474 m² 28 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal na parterze o powierzchni 474 m2; w galerii handlowej w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Otwocka. Ekspozycja marki na główną ulicę w Otwocku. Możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy - Czułów | Kameralna przestrzeń premium Są miejsca, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju i komfortu. To mieszkanie zostało stworzone właśnie z myślą o takich.

Szczegóły ogłoszenia

32 406 zł982 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Opis nieruchomości Nowoczesna Hala Handlowo-Usługowa w Boguchwale, ul. Przemysłowa Lokalizacja: obiekt znajduje się w Boguchwale strategicznej lokalizacji pod Rzeszowem, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

91,62 zł/m²26,80 m² 2 456 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem - ekskluzywne przestrzenie biurowe w prestiżowej kamienicy Młyńska 12, poznań Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej przestrzeni biurowej o powierzchni 26,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

28,10 zł/m²427 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek produkcyjno-handlowo-usługowy , zlokalizowany na terenie miasta Świdnica, świetna lokalizacja- teren przemysłowy, blisko do Centrum, dobry dojazd na trasy wylotowe(wrocław, dzierżoniów,.

Szczegóły ogłoszenia

36,11 zł/m²360 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia 360 m2 powierzchni magazynowo-biurowej we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 18 , będącej częścią hali przemysłowej. Teren Wrocławskiego Parku Przemysłowego na którym wg Miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²150 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilson' S nieruchomości komercyjne - bez prowizji - Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 150m2 w budynku komercyjnym na Starym Mokotowie. Powierzchnia zlokalizowana blisko ul. Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 zł76 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m 2 po kapitalnym remoncie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 zł49 m² 27,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Księżnej Kingi 1 w dzielnicy Olechów. Nieruchomość: powierzchnia mieszkania łącząca funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 498 m²

Do wynajęcia lokal biurowy na 1 piętrze w modernistycznym obiekcie magazynowo - biurowym. Jest to nowoczesny, dwupoziomowy, monitorowany obiekt magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 453 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,20 m² 63,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu zamkniętym na Warszawskim Bemowie ul.Kocjana. W cenie miejsce w garażu podziemnym. Przedpokój z szafami wnękowymi, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²807,19 m² 20 180 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Adama Mickiewicza 2/4, skierniewice Powierzchnia uż.: 807,19 m2 Grunt: dz. ewid. Nr 38/1, 38/2, 39/1,39/2 o łącznej pow.3716,00m Cena: 25 zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

23 600 zł1 180 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferuję do wynajmu hala w Zawierciu o powierzchni 500 mkw całkowita powierzchnia hali 1180mkw. Można wynająć większą powierzchnię niż 500 mkw w uzgodnieniu z Wynajmującym.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł275 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa 275m 2 bez filarów w Piasecznie, z wjazdem z poziomu 0. Hala murowana, ogrzewana, ocieplona wełną mineralną, o wysokości 9m, widna, ze świetlikami w dachu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²86 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalny lokal usługowy W sercu sopotu - zaprojektuj swój biznes Witryny od ulicy | Open Space | Wakacje czynszowe | Prestiżowa lokalizacja | Stan do aranżacji ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł78,08 m² 87,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament z dużym tarasem przy parku | Wysoki standard lokalizacja: apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji przy al. Ludomira Różyckiego we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,32 m² 39,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m przy ul. Zamkowej w Katowicach. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku, jest po odświeżeniu, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²280 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu lokal użytkowy o powierchni 280 m usytuowane na parterze niskiego bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Macieja Rataja na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²40,29 m² 1 934 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: powierzchnia rozliczeniowa brutto 18,38 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²22,93 m² 229 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na Dworcu w Czerwonce o łącznej pow. 22,93 m2, w skład którego wchodzi pom. o pow. 11,22 m2 oraz 11,71 m2. Miesięczna stawka czynszu za m2 10,00 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²45 m² 2 205 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 45 m , zlokalizowanego na drugim piętrze eleganckiego biurowca w doskonałej lokalizacji - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,48 m² 49,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 m 2 dobrze skomunikowane- w pobliżu pętli tramwajowej i sklepów. Mieszkanie składa się z: umeblowanej, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45,74 m² 76,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym | Mokotów - Służewiec | garaż | balkon | osiedle z recepcją Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,74.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł80,06 m² 39,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja ścisłe centrum ul. Ofiar oświęcimskich rynek stare miasto 3 pokoje 2 łazienki garderoba piętro 5/5 bez windy media miejskie Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,45 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie z balkonem i garażem Górzyskowo, ul. Strzelecka 59 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

36 087 €6 331 m² 5,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy nowoczesną powierzchnię magazynową klasy A o łącznej powierzchni ponad 29 000 m, zlokalizowaną.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij