dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

95,27 zł/m²97 m² 9 241 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Odstąpie w pełni funkcjonujący salon kosmetologii aparaturowej oraz masażu,.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²27,50 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 27,5 m , położony w samym sercu Lublina - przy ul. Krakowskie Przedmieście 41. Lokalizacja: prestiżowa i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²95 m² 6 175 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 95 m2, zlokalizowany w Tajęcinie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Idealny na działalność biurową, usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²38 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy o bardzo dobrym standardzie, położony w kamienicy z 1920 roku przy ul. Pijarskiej w Nowym Sączu o powierzchni 38 m . Lokal dostępny od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²67 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcie pomieszczenie biurowe na Sołtysowicach o pow.67m2 Pomieszczenie bardzo jasne,duże,dodatkowo do dyspozycji kuchnia i łazienka. Wolne od zaraz. Polecam i zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

5,96 zł/m²83,95 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń w budynku dworcowym Skórcz o łącznej powierzchni 83,95 m2. Przeznaczenie pomieszczeń pod biuro bądź handel i usługi. Wywoławcza stawka czynszu netto.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł79 m² 20,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja 2026 duże mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Żubrów k. Sulęcina. Mieszkanie na 1 piętrze, niedawno gruntownie wyremontowane. Kuchnia umeblowana kuchenka gazowa, zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

31,23 zł/m²83,25 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy idealny na biuro księgowe, biuro firm it, znajdujące się na wysokim parterze kamienicy w Gliwicach przy ulicy Zawiszy Czarnego 18/4,za 2600,00zł bez mebli,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 646 m²

Oferujemy do wynajmu powierzchnię w obiekcie stanowiącym przetwórnię owocowo-warzywną w miejscowości Konary, gmina Warka - zlokalizowany ok 10 km na południe od Góry Kalwarii (dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu, niestandardowe mieszkanie w niestandardowym miejscu położone. Mieszkanie znajduje się na styku Ursynowa i Natolina. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł164 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament do wynajęcia w prestiżowej części Mokotowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²38,88 m² 2 916 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia biuro nr 3 o powierzchni 38,88 m2. Biuro mieści się na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalno-biurowym na.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²16 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokale komercyjne zlokalizowane w rejonie Burku o powierzchni od 12 m2 - 42 m2. * lokal 12 m2 z oknem, jedno pomieszczenie z dostępem do wspólnego wc i poczekalni -.

Szczegóły ogłoszenia

25,20 zł/m²162,69 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na II piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki, w klatce schodowej przy ul. Tęczowej 3. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²44 m² 2 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biurowiec przy Placu Wolności. Dwa pomieszczenia, z czego jedno przechodnie. Budynek z windą i całodobowym dostępem, duża ilość miejsc postojowych. Koszt najmu 55 pln/m2 + 28 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

65,83 zł/m²120 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o pow. około 120 m2 przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą nowoczesnego mieszkania na wynajem w centrum Częstochowy - ul. Dąbrowskiego 9 Do wynajęcia przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

337,50 zł/m²20 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni przy Ul. Jana z Kolna 11. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących nowoczesnego, elastycznego biura, które.

Szczegóły ogłoszenia

60,45 zł/m²42 m² 2 539 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal biurowy o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym przy ul. Modrzewiowej w Bydgoszczy. Wyposażenie: mieszkanie na parterze w niskim bloku, składa się z dwóch pokoi: umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²108 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal - możliwość przygotowania lokalu według preferencji Najemcy! Lokal handlowo - usługowy, położony na parterze w bliskich okolicach Centrum. W chwili obecnej na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²470 m² 25 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy Gardeja, ul. Kwidzyńska 31 Lokalizacja: oferujemy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 470 m , położony w miejscowości Gardeja (woj. pomorskie) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²201,90 m² 13 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej. Składa się z 3 osobnych, umeblowanych pokoi, zabudowanej i wyposażonej kuchni (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

24 149 zł965,97 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 646 m²

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie wynajmu halę magazynową , która w ciąg 6 miesięcy zostanie wybudowana zgodnie z wytycznymi i potrzebami klienta. Obiekt będzie budowany.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł1 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac ładunkowy: działka 765/7 - plac ładunkowy o pow. 1600 m2 - nawierzchnia z płyt betonowych.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²330 m² 18 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 330m2 w Centrum Lublina, bardzo dobra lokalizacja, budynek w głównym ciągu komunikacyjnym, biura znajdują się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²28,60 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowe do wynajęcia Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zacząć, rozwinąć lub przenieść swoją działalność gospodarczą, ponieważ w swojej ofercie posiadamy kilka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,44 m² 48,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Homfi ma przyjemność zaprezentować przestronne, klimatyzowane mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł115 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 115-metrowy apartament na wynajem, położony w nowej inwestycji Dom Development, w centralnej części warszawskiej Woli. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł75 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestige 2-pokojowe mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy | Idealne na cele mieszkalne lub reprezentacyjną siedzibę firmy Wyjątkowe mieszkanie na wynajem, położone w kamienicy przechodzącej.

Szczegóły ogłoszenia

70,30 zł/m²20 m² 1 406 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 20m2 w biurowcu na Pradze Południe z przeznaczeniem na biuro, sklep internetowy kancelarię itp Budynek wyposażony jest w podstawowe media oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn/hala/produkcyjna o powierzchni 300 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, doświetlenie świetlikiem ,niewielkie zaplecze socjalno-biurowe, wysokość ok. 6 m, dojazd samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

53,14 zł/m²382 m² 20 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro reprezentacyjne 400 m | 9. Piętro | pgk centrum pgk centrum Poznań, ul. Marcelińska / Bułgarska Powierzchnia: ok. 400 m Piętro: 9 Widok: panoramiczny, dominujący nad linią miasta adres,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 64 m z dużym balkonem 8 m - komfort i przestrzeń Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 9.00 a 17.00; - Przeznaczone pary lub rodziny; - adres: Grochowska 207 - Całkowity koszt wynajmu: 4.012,91 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę powierzchnię biurową 55m2 w centrum miasta. Lokal z przeznaczeniem na biuro, gabinet lub punkt handlowo-usługowy. Biuro znajduje się w budynku dwupoziomowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,11 m² 45,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 46,11 m , położonego w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40,26 m² 32,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej w Sosnowcu przy ulicy 3 Maja 28a w Centrum. Niski blok, dwa wejścia do klatki z domofonem. Parking za budynkiem ze szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy usytuowany na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy posadowionej w ścisłym Centrum Lublina na Krakowskim Przedmiesciu. Lokal z przeznaczeniem biurowym do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł118,58 m² 54,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118,58 m , położony na działce o pow. 166,67 m , w Kiełczówku na wyjątkowym osiedlu Parkowe Zacisze Układ lokalu:.