dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

12 zł/m²70 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni 70 m , zlokalizowany na terenach przemysłowo-usługowych Bielsko-Biała. To propozycja dla firm poszukujących dużej, elastycznej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   wyjątkowy dom wolnostojący na wynajem - prestiżowa lokalizacja I niepowtarzalna panorama Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

43,96 zł/m²182 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 182 m , położony na pierwszym piętrze kameralnego budynku w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²19 m² 1 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: budynek położony jest przy kameralnej ulicy Zygmunta Augusta, w samym sercu Gdyni. W pobliżu znajduje się rozbudowane zaplecze handlowo - usługowe, opieka zdrowotna, apteki, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

32 480 zł1 120 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 000 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni 1120 m2 zlokalizowana na rybitwach z przeznaczeniem na magazyn lub produkcję z zapleczem socjalnym i parkingiem. Dobry dojazd dla tira i duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Krakowa w odnowionej kamienicy. Prezentowane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 64 m na wynajem w sercu Krakowa przy ul. Napoleona Cybulskiego w dzielnicy Stare Miasto. Lokalizacja Inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł44 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować na wynajem od 1 marca przestronny, 2-pokojowy apartament przy ul. Rakowickiej w inwestycji Novum tuż obok Galerii Krakowskiej, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie dla pary! Do wynajęcia od zaraz lokal przy al. Kraśnickiej na lubelskim Konstantynowie! Zlokalizowany na czwartym piętrze, w nowoczesnym budownictwie z 2024 roku! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł335 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal magazynowo biurowo produkcyjne o powierzchni ok. 335 m , zlokalizowany w Ciechówie, gmina Środa Śląska przy ul. Średzka. To świetna propozycja dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35,24 m² 48,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu w trybie najmu okazjonalnego mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze bloku przy ul. Wyszyńskiego. To miejsce emanuje przytulnością i funkcjonalnością zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²240 m² 3 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 240 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

47,22 zł/m²18 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy w Jaworznie. Najem długoterminowy! Lokal o powierzchni 18 m2 z przeznaczeniem pod gabinet kosmetyczny, lekarski. Dodatkowo wspólna poczekalnia, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny apartament w północnej części miasta bardzo blisko centrum Milanówka. Dostępny od czerwca. Mieszkanie dla max 4 osób niepalących, bez zwierząt. Apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł72 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesna przestrzeń w sercu Gdyni! - Lokal pod Gdynia, ul. Partyzantów | 72 m | Parter | Dostępny od września 2025 Materiały wizualne zawierają propozycję aranżacji przestrzeni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2, położone na pierwszym piętrze w centrum miasta. Do mieszkania przynależy ogródek. Doskonała infrastruktura - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 584 zł52,80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Kolejowa 7/2, niemcza Powierzchnia użytkowa: 52,80 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 30 zł/m2 koszty dodatkowe najmu lokalu: - woda + ścieki ok. 40 zł na osobę miesięcznie - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²21,30 m² 767 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal w budynku Dworca pkp w Olkuszu w trakcie modernizacji przy ul. Składowej 2.

Szczegóły ogłoszenia

17,17 zł/m²233 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy w budynku dworca kolejowego o pow. 233,00 m2. Dworzec usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

23 868 zł306 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu biurowiec z zapleczem socjalnym, o pow. 306 mkw. Obiekt położony blisko centrum Wieliczki. Atuty staranna aranżacja pomieszczeń odnowionych 3 lata temu. funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stylowa kawalerka w centrum Wrocławia przy Starym Mieście. Wre Nieruchomości przedstawia Państwu eleganckie mieszkanie przy Starym Mieście we Wrocławiu, łączące komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł48 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Hot oferta W pepprhouse! atuty nieruchomości: - nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, - inwestycja Perspektywa renomowanego dewelopera Eurostyl, - wysoki standard wykończenia i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

59 500 zł5 000 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa ok. 5000m2. Nieruchomość nadająca się zarówno do produkcji (ze względu na dobre doświetlenie naturalne) jak i magazynowania. Ciepło dostarczane jest przez miasto.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, zawodzie, mieszkanie na wynajem. Oferta na wyłączność dostępna tylko W biurze wgn. Oferujemy do wynajmu atrakcyjne mieszkanie typu M2 położone na parterze w nowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje mieszkanie do wynajęcia w kamienicy na ul. Spółdzielczej. Lokal znajduję się na I piętrze, na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60,02 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (60,02 m2) na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o powierzchni 44 m , wykończony w podwyższonym standardzie, położony na 5. piętrze prestiżowego apartamentowca z 2022 roku, na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane w samym centrum Szczecina przy ul. 5 lipca. Lokal znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²45,40 m² 2 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N09 o powierzchni 45,40m2, znajduje się na Dworcu Centralnym w Warszawie w odnowionym pasażu północnym na poziomie -1. Lokal do adaptacji po poprzednim najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowo powstałego budynku przy ulicy Bunscha 14C. W bliskiej okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 685,50 m² 29,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 550 m²

Duży teren inwestycyjny w Łodzi Znajduje się w Olechów-Janów. Powierzchnia działki 6550m2. Na działce budynek po salonie samochodowym o powierzchni 1685m2. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Bilcza,świętokrzyskie

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

| do wynajęcia 6 - pokojowy, dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok. 280 m2, zlokalizowany w Bilczy, gm. Morawica. Ogrzewanie elektryczne. Elektryczny bojler do ogrzania ciepłej wody. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche, komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Międzyborskiej na odcinku między Al. Jerzego Waszyngtona , a ul. Grochowską. Pokój z osobną, widną kuchnią oraz łazienką z wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ochota dwa pokoje przy Placu Zawiszy. Lokalizacja i opis lokalu Mieszkanie po remoncie położone w budynku przy Alejach Jerozolimskich w pobliżu Placu Zawiszy. Budynek z 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47,70 m² 54,51 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w samym centrum miasta, przy ul. Oławskiej. Lokal o powierzchni 47,70 m składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest samodzielne mieszkanie W nowym murowanym domku 30 mkw. plus 7 mkw antresoli na tzw. Przymorzu małym. Domek znajduje się na tyłach posesji na której stoi dom.

Szczegóły ogłoszenia

21 625 zł865 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę magazynową zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy Bartodziejów, blisko galerii handlowej, co zapewnia doskonałą komunikację i dostępność. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł54,83 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-4 Wodzisław Śląski Os. XXX-lecia - powierzchnia: 54,83 m2 - piętro: wysoki parter/4 - balkon - piwnica - parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie - umeblowane i wyposażone -układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł26,15 m² 76,10 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w nowej, ikonicznej inwestycji w Katowicach 8 piętro z rewelacyjnym widokiem na miasto Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł1 200 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: arletta Betker tel.   Na wynajem nieruchomość gruntowa, ogrodzona z bramą wjazdową, o powierzchni 1 200 m2 w Bykowie, gmina Długołęka. Otoczenie: działka.

Szczegóły ogłoszenia

19,67 zł/m²300 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest przestronny lokal komercyjny o powierzchni 300 m , zlokalizowany w Chodzieży. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących funkcjonalnej.