dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

166,67 zł/m²15 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy - Bielsko-Biała, ul. Olszówki 10a Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 15 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku Centrum Medycznego. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

129,17 zł/m²77,42 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego do wynajęcia o powierzchni 77,42 mkw w budynku położonym w nowo powstałym budynku bezpośrednio przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie z wyposażeniem , świeżo po remoncie w Centrum Pszczyny. W pobliżu 400m rynek, park książęcy, sklepy, ośrodki zdrowia , szkoły. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane w Otwocku przy ulicy Lecha. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Hale przemysłowe i magazynowe do wynajęcia Czechowice-Dziedzice teren dawnej Zapałkowni ul. Łukasiewicza 5 Opis nieruchomości Na wynajem oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Gromskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35,60 m² 47,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tatarczanej 10, dostępne od maja. Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrzę czeropiętowego bloku (bez windy). Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia wolnostojący magazyn z chłodnią oraz pomieszczeniami biurowymi. Budynek o powierzchni 280m , znajduje się w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

8 240 zł125 m² 65,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kolonia Lubeckiego jest historyczną częścią starej Ochoty powstałą na początku XX wieku. Charakteryzuje się niską, kameralną zabudową oraz czytelnym, regularnym układem urbanistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

14,42 zł/m²208 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Urszulańska - Krakowska - do wynajęcia lokal usługowo - biurowy , z możliwością prowadzenia cateringu - zajęć młodzieżowych - artystycznych - parter budynku, o pow. 208 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł54,60 m² 62,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Piaseczyńskiej. Lokal składa się z pokoju dziennego z jadalnią, sypialni, gabinetu, jasnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca dwupokojowy apartament z klimatyzacja położony na 7 piętrze przy ul. Rakowickiej w inwestycji Novum IV. Lokalizacja: przystanek autobusowy i tramwajowy kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przy ulicy Mirowskiej ,pomieszczenie główne ok 55 m , duże witryny , wejście od frontu , zejście do użytkowego pomieszczenia , z którego jest niezależne wyjście. Lokal nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł66 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w samym sercu Rzeszowa tj. przy ulicy pck. Do ulicy 3 maja jest dosłownie minuta drogi. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²138 m² 8 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 138 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Oddzielny moduł 4 pokojowy. Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²151,03 m² 6 041 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe o łącznej powierzchni 151,03 m2, znajdujące się na parterze oraz pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze na zamkniętym osiedlu przy ul. Albatrosów 1 w Piaseczno. Mieszkanie idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł44 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny i komfortowy apartament na Woli english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu piękny apartament na Woli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Nory,warmińsko-mazurskie

1 300 zł53,50 m² 24,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nory | powiat olecki | gmina Wieliczki | do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,5 m2 położone na 1 piętrze bloku w spokojnej mazurskiej wsi. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call:   Do wynajęcia ekskluzywny apartament, z ogromnym tarasem zlokalizowany w nowoczesnym budynku na przeciwko Manufaktury! Wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł240 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Dominika Tądel Specjalista ds. nieruchomości Tel:   ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie na ostatnim piętrze o pow. 240m2, 6pokoi, 3 łazienki, 2 garderoby, 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

17 979 zł599,30 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 599,3 m2 z małym pomieszczeniem biurowym. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko metra.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wiktoria Włodarska - Nieruchomości Apartament Numer Telefonu:   Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal handlowo-użytkowy o powierzchni 25 m , położony w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 043,49 m² 37,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²78,27 m² 6 888 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 78,27 m2. Nieruchomość mieści się na parterze w nowym Apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

16 400 zł178 m² 92,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z antresolą i designerskim wnętrzem na Mokotowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł800 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu grunt o pow. 800 m2 przy ul Kanale Parnickim w Szczecinie. Stawka czynszu 2 000 zł netto/miesięcznie. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

650 zł32 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie na III pietrze 2 pokoje w Zduńskiej Woli przy ul: omolińska 24/28 o powierzchni 32 m 2 Bardzo dobra lokalizacja blisko wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²57 m² 2 451 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. 3 pokoje. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za 1m2 - 43 pln Do powyższej.

Szczegóły ogłoszenia

24,21 zł/m²57 m² 1 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokalu usługowo-handlowy o łącznej pow. 57,48 m2 usytuowany na I piętrze budynku Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²281,99 m² 12 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Adres: ul. Dworcowa 12, knurów Powierzchnia użytkowa: 281,99 m2 Liczba pomieszczeń: 9 Grunt: dz. ewid. nr 2140/2 o pow. 740 m2 Cena: 45 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²42,70 m² 6 832 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu lokalu U31, biurowo - handlowo-usługowego o powierzchni 38,33 m wraz z komórką lokatorską.