dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

1 200 zł10 m²

 

Piętro:suterena

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Wynajem pokoju 2-osobowego (możliwość dostosowania do 1 osoby) w spokojnej okolicy stadionu Syrena Oferujemy do wynajęcia przestronny pokój 2-osobowy w cichej i spokojnej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

12,09 zł/m²76 m² 919 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kęty przy ul. Sienkiewicza 2. Przedmiotem oferty są.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²1 800 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta. Oferujemy na wynajem atrakcyjną halę przemysłowo- produkcyjno- usługową wraz z pełnym zapleczem socjalnym. Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym i monitorowanym (kamery.

Szczegóły ogłoszenia

59,92 zł/m²41,72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu: góra z witryną (cześć sprzedażowa/ biurowa)+ łazienka - 20,1 m2, piwnica (zaplecze/magazyn) - 21,6m2 Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 €7 500 m² 6 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 7500m2 powierzchni magazynowej + powierzchnia biurowo-socjalna, warszawa Białołęka Żerań. Standard: dostępność miejsc parkingowych dla aut osobowych oraz ciężarowych wysokość 10m.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł73,33 m² 94,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Brief: jasny, dwustronny apartament 3-pokojowy o powierzchni 73.33 m w Warszawie, w Śródmieściu, Plac Trzech Krzyży. Mieszkanie jest po generalnym remoncie w 2024 roku, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

95,51 zł/m²135,27 m² 12 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetna okazja na własny biznes - parter z potencjałem na Woli! Powierzchnia: 135 m brutto/116 m netto Lokalizacja:ul. Erazma Ciołka zalety: parter z witryną do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na parterze przy ul. Celarowskiej 30 w Krakowie! budynek I lokalizacja: winda: nie, budynek: 5-piętrowy blok przy.

Szczegóły ogłoszenia

19,97 zł/m²31,99 m² 639 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal usługowo handlowy w wyremontowanym budynku dworca w Prabutach. Stacja Prabuty obsługuje pociągi regionalne (regio) oraz krajowe (intercity, tlk) co zapewnia przepływ pasażerów.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Cieszkowskiego. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z jadalnią, pokoju dziennego i dwóch sypialni. Opłaty: 5000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²17,64 m² 706 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 17,64 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w świetnej lokalizacji Siedlec - Szaloma Asza 2 (ścisłe centrum!). Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 32 m2. Lokal bardzo dobrze doświetlony, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł26,60 m² 169,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Na wynajem nieruchomość, która idealnie sprawdzi się pod wynajem krótkoterminowy lub na potrzeby działalność gospodarczej (np. gabinet lekarski, biuro, kancelaria, etc.).

Szczegóły ogłoszenia

71,75 zł/m²302 m² 21 667 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal pod placówkę medyczną - 302 m Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 302 m (powierzchnia użytkowa 262,5 m + 15% części wspólnych), idealnie przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

63,85 zł/m²193,84 m² 12 376 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa w Sky Tower - ul. Powstańców Śląskich, wrocław Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową zlokalizowaną w prestiżowym kompleksie Sky Tower przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł29 m² 110,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna ładna kawalerka, znakomita lokalizacja. Bardzo ładna, nowocześnie zaprojektowana kawalerka w kamienicy, na pograniczu Śródmieścia i Woli do wynajmu. Kawalerka po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²145 m² 5 075 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do najmu sala serwisowa, magazynowa, usługowa etc. o powierzchni 132 m 2. W hali można wydzielić dowolne pomieszczenia w tym socjalne czy inne. Dojazd drogą asfaltową. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Warszawa,mazowieckie

15 900 zł240 m² 66,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prestiżowa willa na cele biurowe - Serce Saskiej Kępy | 240 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wolnostojącego domu o powierzchni 240 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 €3 000 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia świeżo oddany do użytkowania miejski magazyn 3 000 mkw w Warszawie w dzielnicy Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Drabinianka, przy ulicy Strażackiej, na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu z dużą ilością miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł10 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji bez dodatkowych opłat Łatwa komunikacja północ-południe oraz do centrum Warszawy Aleją Krakowską. Obwodnica Warszawy S8 poprzez węzeł komunikacyjny jest połączona z ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł52,98 m² 74,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, na Wyspie Spichrzów nad Motławą. Znajduje się na Starówce Gdańskiej w wyjątkowym jej miejscu, jakim jest Wyspa Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł19,60 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, przedzielonych ogólnodostępnym korytarzem klatki.

Szczegóły ogłoszenia

20 323 zł20 323 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-biała, obrzeża centrum Proponuję do wynajęcia nieruchomość gruntową o powierzchni 2,0323ha przy jednej z dróg wylotowych z miasta. Idealne miejsce pod bazę transportową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje Na wynajem nowoczesną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną przy ul. Legnickiej we Wrocławiu (stare Miasto), w inwestycji Legnicka Street II.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł250 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok. 250 m , zlokalizowany na Bezrzeczu w cichej, zielonej i spokojnej części Szczecina, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowo handlowy pow. 105 m2 możliwość powiększenia powierzchni do 300 m2, cena netto + vat, idealny pod biuro, gabinety, usługi

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,20 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - Ruczaj - dostępne od zaraz! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w doskonałej lokalizacji osiedla Lubostroń Park. Ustronna od miejskiego zgiełku lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł133 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 133 m2 apartament z tarasem i balkonami o pow. 40 m2 english description below - please do not hesitate to contact us Apartament na 5. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł62,29 m² 80,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (62,29 m2) na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł35 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Wallisa 17 w Bytomiu, zaledwie 2 km odległości od centrum miasta, nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Krosno

Krosno,podkarpackie

4 480 zł320 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia halę produkcyjno-usługowo-magazynową o powierzchni 320 m 2 , usytuowaną na parterze. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²101,50 m² 3 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ładny lokal biurowy, klimatyzowany, atrakcyjnie położony w okolicy ul. Bór i Niepodległości. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do Centrum i trasy dk-1 Warszawa-Katowice. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie na osiedlu Jasnym, położone w niskim 4 piętrowym bloku na 1 piętrze, mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

84,34 zł/m²83 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 83 m2. Lokal obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Krzyżanowskiego na drugim piętrze. Rozkład mieszkania : Dodatkowo do dyspozycji najemców będzie dostępna również piwnica. - 2 pokoje - kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

8 965 €2 085 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania wraz z powierzchnią biurową. Bezpośrednie wejście z biura na magazyn. Dane techniczne: wysokość 12m [10m do dolnego pasa kratownicy] Nośność.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia w domu jednorodzinnym mieszkanie o pow. 80m2. Mieszkanie znajduje się na dolnej kondygnacji i składa się z: - kuchni - 3 pokoi, - łazienki z wc - przedpokoju Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na Targówku, bródno przy ul. Żuromińskiej 16. Znajduje się ono na drugim piętrze w cztero-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Jasna, duża kawalerka z miejskim co w miejscowości Dzierżoniów. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle bloków , miejskie co, przy budynku miejsca parkingowe. Mieszkanie na 3 piętrze. Stan :.