dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

80 zł/m²45 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu usługowego, ulica Litewska 6 Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego w prestiżowym budynku Top Center, blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 zł38 m² 114,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 38 metrowe mieszkanie w budynku na osiedlu zamkniętym, trzy minuty od Metra Płocka, nowocześnie umeblowane przez architekta, na 2 kondygnacji 5 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²70 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal. Lokal użytkowy o powierzchni 70m , usytuowany w Częstochowie, w dzielnicy Śródmieście. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł95 m² 33,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 95 m , położone na parterze budynku w malowniczej miejscowości Ostre gmina Lipowa przy ul. Beskidzkiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

25,16 zł/m²735,22 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko-biała klimatyzowany obiekt handlowo-usługowy dwie rampy rozładowcze Proponuje do wynajęcia wolnostojący, częściowo podpiwniczony, pawilon usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 735,22m.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 100 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Avenue Estate prezentuje unikalną rezydencję z pięknym ogrodem, położoną w prestiżowej części Królewskiego Wilanowa. Oferta skierowana do ambasad z możliwością wynajmu na inne.

Szczegóły ogłoszenia

22,50 zł/m²200 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem funkcjonalny budynek handlowo-usługowy zlokalizowany w doskonałej części Lubaczowa w otoczeniu prężnie działających obiektów handlowych i usługowych. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni około 30 m2 położony na I piętrze znajdujący się w budynku przy ul. Świętopełka. Nieruchomość posiada własny parking, przypadający dla wynajmującego jedno.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | 34 m | ul. Kaszubska | Jastrzębie-Zdrój Prezentujemy Państwu ofertę najmu mieszkania o powierzchni 34 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

43,20 zł/m²27,78 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy przy ul. Wojska Polskiego Do wynajęcia duży pokój na biuro w stylowym lokalu 4-pokojowym w kamienicy obok Kurii Biskupiej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w najpiękniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²48 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok.48 m kw w Łaziskach Górnych. Opis obiektu: pomieszczenia biurowe w samodzielnym budynku na parterze. Lokal składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²300 m² 19 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany na granicy Wilanowa i dolnego Mokotowa w bezpośredniej okolicy ul. Belwederskiej i Łazienek Królewskich. W pełni przeszklona fasada.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 zł18 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal o pow. 18 m2 na I piętrze w nowoczesnym biurowcu wybudowanym w 2010 roku w pobliżu centrum Inowrocławia. Budynek posiada wszystkie media.Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

773 zł46,54 m² 16,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obwieszczenie O postępowaniu na najem nieruchomości W zbójnej przy ul. Łomżyńskiej 21 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł27,80 m² 43,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o pow. 27,80 m2 zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2002 roku na os. Barwinek przy ul. Emilii Plater. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Rzeszowa o powierzchni 100 m2 przy ul. Jagiellońskiej. Apartament wykończony w wyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł77,85 m² 36,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem o korzystnym rozkładzie w Bierzglinku przy ul. Goździkowej! Idealna lokalizacja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł34,37 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 39 m , usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Poligonowej w Rybniku-Kłokocin. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

42,51 zł/m²23,29 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum Limanowej. Lokal po remoncie, składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 23,29 m 2 Usytuowany na 1 piętrze, posiada wspólne pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

40,59 zł/m²13 m² 528 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 13 m2 usytuowany na wysokim parterze w biurowcu przy ulicy Batalionów Chłopskich, w dzielnicy Niewachlów. Na podłodze wykładzina. Okna pcv. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²237 m² 29 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem - 237 m , parter, centrum Wrocławia ul. Piotra Skargi Na wynajem powierzchnia użytkowa o metrażu 237 m , zlokalizowana na parterze nowoczesnego budynku w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną przy ulicy Centralnej. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na drugim parterze, jego powierzchnia wynosi 25 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²109 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

44,96 zł/m²144,56 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Kraków Prądnik Biały okolice ul. Opolskiej/pachońskiego przestronny lokal usługowo-biurowy Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 144,56m , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł50,35 m² 30,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Rudzie Śląskiej Halemba I. Najem okazjonalny, obowiązkowe oc Najemcy. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w miejscowości Piasek przy ul. Leśnej 1. Lokal znajduje się na 1 piętrze w prywatnym domu, co zapewnia spokojną, kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł66 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w historycznej Willi Moniuszki, nowe Centrum Łodzi! Oferuję do wynajęcia elegancki, nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji "willa Moniuszki" wyjątkowym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²1 706 m² 110 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

W ofercie wynajmu lokal biurowy o pow. 1706m2 zlokalizowany w nowo wybudowanym budynku biurowym - Nowe Żerniki, al. Architektów we Wrocławiu. Budynek biurowy posiada certyfikat breeam na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-magazynowy 60 m2 - Toruń, szosa Chełmińska Biuro Nieruchomości blue-home prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu o powierzchni 60 m2, idealnego na cele usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie do wynajmu obiekt usługowo- biurowy przy ul. Magazynowej. Hala o pow ok 300 m2 , składająca się z głównej sali o pow ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28,36 m² 88,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 28,36 m (powierzchnia całkowita ok. 33 m ). Osiedle Dolne spokojna okolica, jednocześnie tylko 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal do wynajęcia Brzeszcze, ul. Dworcowa Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność? Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 25 m , położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 32 m , Śródmieście, okolice Askany, gorzów Wielkopolski Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 32 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²45,96 m² 3 217 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne