dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

80,39 zł/m²153 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia biurowy lokal o pow. 153 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł16 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Zagórzu w powiecie sanockim. Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

54,95 zł/m²27,30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedstawiam propozycję wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 27,30 m , usytuowanego na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Łukasiewicza w Stargardzie. To doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

29,50 zł/m²23 m² 679 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal 23m2 położony w budynku na pierwszym piętrze Jedno pomieszczenie, na korytarzu toaleta i kuchnia. Lokal położony na osiedlu domów jednorodzinnych. W cenie najmu prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²190 m² 12 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu biurowego - stary rynek W bydgoszczy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 190 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²4 410 m² 127 890 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Łatwa komunikacja północ-południe oraz do centrum Warszawy Aleją Krakowską. Obwodnica Warszawy S8 poprzez węzeł komunikacyjny jest połączona z ul. Sokołowską. Teren ogrodzony monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bibice (gmina Zielonki) - do wynajęcia lokal użytkowy na cicha działalność gospodarczą. Do dyspozycji najemcy 2 miejsca parkingowe ( w cenie najmu). Do wynajęcia na nieuciążliwą działalność.

Szczegóły ogłoszenia

64,89 zł/m²131 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro 131 m - zabytkowa kamienica + polna corner | metro 1 min Czynsz: 9 000 pln netto/mc + 1 100 pln admin | Kaucja 2-miesięczna lokalizacja elitarna Ul. Polna 42 - zabytkowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona we Wrocławiu na ul .Będkowska dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność. Nowoczesny, w pełni wyposażony dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł94 m² 44,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z ogrodem dla wymagających Do wynajęcia nie tylko nowy ale również nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni 94m2. Parter pokój dzienny z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł96 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I speak English, so please dont hesitate to get in touch with me. Na wynajem elegancki apartament o podwyższonym standardzie, zlokalizowany przy ul. Bagno 2 w samym sercu miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł90 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ptak nieruchomości 30 lat doświadczenia Bezpieczny wynajem, sprawdzony standard i podejście, które naprawdę działa. 90 m | Górny Łazarz | 3 niezależne pokoje + odrębna kuchnia Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

92,31 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferta bez prowizji Lokal biurowo-usługowy na parterze obiektu apartamentowego Quattro Towers w Gdańsku Wrzeszczu. Lokal o powierzchni 65m2 bardzo dobrze doświetlony- witryny z trzech stron.

Szczegóły ogłoszenia

59,17 zł/m²60 m² 3 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy do wynajęcia niezależne lokale biurowe zlokalizowane na bliskiej Woli. Lokale usytuowane są w kompleksie budynków handlowo-usługowych przy Al. Prymasa Tysiąclecia. Dostępne powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł520 m² 9,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ofertą wynajmu jest bardzo atrakcyjna hala/budynek magazynowo-usługowy położona w Stargardzie w rejonie ul. Usługowej. Budynek o powierzchni użytkowej około 520 m.kw składający się.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł72 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - ul. Drwęcka Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Drwęckiej, na 1. piętrze kameralnego, nowego budynku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł25 m² 112 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka w sercu Starówki - ul. Piwna Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, cichego mieszkania położonego w zadbanej kamienicy tuż przy Placu Zamkowym. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopoziomowy apartament zlokalizowany w pobliżu centrum miasta na osiedlu ksm, przy ulicy Romualda. Apartament - studio po kapitalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,90 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - 2 pokoje, centrum rybnika Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Rybnika, usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł46,48 m² 36,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na ulicy Nowa Kolonia w Brodnicy. Brodnica woj. kujawsko-pomorskie. Mieszkanie położone w bloku trzypiętrowym na ostatnim piętrze. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł104 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament świeżo po remoncie. Lokal nigdy wcześniej niezamieszkany, wykończony z dbałością o każdy detal, przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

8 743 zł250 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa z domem i garażem Konstancin, ul. Zaleśna Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny obiekt obejmujący: magazyn powierzchnia ok. 250 m (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Wierzbowej w Częstochowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²100 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro w sercu miasta zaprojektuj przestrzeń pod swój biznes Szukasz biura, które będzie wspierać rozwój Twojej firmy od pierwszego dnia? Wybierz nowoczesną przestrzeń w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w pobliżu Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej (dawnego up) oraz agh, w sąsiedztwie biprostalu. Mieszkanie Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 zł60 m² 74,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w przyjaznej i spokojnej okolicy na Krowodrzy przy ulicy Warmijskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²168 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o łącznym metrażu 168 m2 zlokalizowaną na drugim piętrze zadbanej kamienicy w doskonałej części Jarocina przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²238 m² 3 451 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Kompleks biurowy u zbiegu ul. Domaniewskiej i ul. Wołoskiej. Składa się z pięciu budynków klasy A. Pośrodku kompleksu znajduje się park z jeziorkiem. Przeszklone elewacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Kopernika, w pobliżu Rynku. Lokal po generalnym remoncie. Układ mieszkania: -przedpokój z aneksem kuchennym -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²37 m² 1 295 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości przedstawiamy Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 37 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Beskidzkiej 74. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

213,33 zł/m²45 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni na Woli. To idealne rozwiązanie dla firm, które cenią nowoczesne środowisko pracy, elastyczność oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

46,36 zł/m²11 m² 510 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia mały pokój biurowy o powierzchni 11,34 m2 położony na pierwszym piętrze w budynku biurowym. Dostęp 24 h. Teren ogrodzony, monitorowany, ochrona. Koszt wynajmu 45 zł /m2 + koszty.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł30 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz przestrzeni magazynowej najwyższej klasy w strategicznym miejscu? Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia! Do wynajęcia prezentujemy imponującą halę magazynową klasy A,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł58,99 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie Z balkonem I widokiem na góry | złote łany | bielsko-biała Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie? Ta oferta łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne nowe mieszkanie w Żyrardowie Mieszkanie 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Dwa odrębne pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł151,07 m² 58,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Do wynajęcia atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Zielonkach - w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 137,01m2 , pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł3 000 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowa do wynajęcia w Katowicach. Specyfikacja: - ok 3000m2 - Bramy wjazdowe z poziomu rampy dla tir oraz poziom "0" - Plac manewrowy - Hala doświetlona świetlikami - Woda - Prąd Teren.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł1 510 m² 3,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren usytuowany na działce nr 3420/90 oraz 3418/86 położony w Tarnowskich Górach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75,60 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, wysokie mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie gazowe. Funkcjonalny układ mieszkania: - pokój dzienny 28,05.

Szczegóły ogłoszenia

47,50 zł/m²792,07 m² 37 623 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia przemysłowa w dzielnicy Czyżyny. Powierzchnia położona jest na czterech kondygnacjach. Każda kondygnacja ma powierzchnie 792m2. Możliwość wynajmu kilku kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

47,37 zł/m²38 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w ścisłym centrum. Idealna lokalizacja pod dochodową działalność. Lokal: - 38 mkw. - wejście z ulicy - 1 piętro Lokalizacja: - os. Centrum - w pobliżu lokale.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij