dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

54 770 zł1 610,88 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu nowo budowany budynek magazynowo-produkcyjno-biurowy o powierzchni całkowitej 2 173,33 m2 w trakcie budowy z datą.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²15 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w Krośnie przy ul. Tysiąclecia 14. Powierzchnia: 15 m Czynsz wynajmu: 450 zł (30 zł/m ) netto Opłaty uzupełniające: kaucja: 900 zł / 2-krotność czynszu Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł55,85 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 55,85 m , w nowoczesnej inwestycji Zajezdnia na Jeżycach, przy ul. Zwierzynieckiej 30. Świetna lokalizacja- serce jednej.

Szczegóły ogłoszenia

41,68 zł/m²137 m² 5 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu magazyn na parterze w Zielonce, przy głównej ulicy Wyszyńskiego. Wysokość lokalu 3,70 m. Parter: magazyn - pow. 123 m2 + pokój - pow. 9 m2 + łazienka - razem 137 m2 po 35,- zł/m2 netto.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia lokal komercyjny do wynajęcia położony w Mielcu w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej i obiektów o przeznaczeniu handlowo usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł3 000 m² 1,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działkę o nr 1/6 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e z wyłącznie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 zł/m²200 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu usługowego w budynku położonym w Mielcu przy ulicy Wojska Polskiego.Oferta dotyczy nowoczesnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w budynku z windą, w samym centrum Gdyni. Atuty lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 €1 000 m² 7,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1000m2 w Jankach standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie manewr tir bramy z poziomu 0 możliwość wynajęcia biura.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²210 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Informacje o lokalu Lokal składa się z powierzchni 80 m2 + 80 m2 + 50 m2 Położony na piętrze w budynku z windą. Wejście do budynku od ulicy Zachodniej Miejsca parkingowe Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

0,26 zł/m²47 930 m² 12 657 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie. przy ul. Rudy Młyny i Przemysłowej (nr działek.

Szczegóły ogłoszenia

64,94 zł/m²385 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do najmu lokalu handlowo-usługowego na Pradze Południe przy ul. Grochowskiej 243/245. Idealnie nada się na sklep z biurem i magazynem- łącznie 6 witryn po 2 stronach budynku. Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł90 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,82 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca! Mieszkanie po generalnym remoncie w bloku przy ulicy Gdańska 121! Zostań pierwszym najemcą! Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, przestronne mieszkanie idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

13 800 zł140 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:11/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*apartament*klimatyzacja*basen*sauna*jacuzzi Do wynajęcia komfortowy apartament na Mokotowie, przy Al. Jana III Sobieskiego. Apartament znajduje się na 11 piętrze w apartamentowcu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Kopisto w Rzeszowie. Umeblowane i wyposażone. Kuchnia z zabudową, na wyposażeniu: zmywarka, okap,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Konkurencyjna cena. Negocjacje! Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 63m2, ze słonecznym balkonem oraz dużą piwnicą (8m2) w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

11,21 zł/m²116 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 116,00 m2 położonego na I piętrze budynku dworca pkp w Głogowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lubań

Lubań,dolnośląskie

14,29 zł/m²35 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu oferuje do najmu lokal w budynku dworca Lubań Śląski. Lokal składający się z jednego pomieszczenia o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53,90 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | pierwszy najem | ul. Czysta | centrum Wrocławia Z przyjemnością prezentuję nowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem , dostępne w pierwszym najmie , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 40m2. Nowe budownictwo, dobrze ocieplone, opomiarowanie według zużycia (woda,gaz,prąd). Brak czynszu. Wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty agd,.

Szczegóły ogłoszenia

48,89 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy ul. Długa, możliwość dowolnej adaptacji, cena netto, możliwość wynajmu większej powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²20 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia garaż w budynku. Powierzchnia: około 20m Cena: 300zł netto + media Lokalizacja: miejsce Piastowe, ul. Krośnieńska 5b tel.  

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²537 m² 8 324 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy przestronne, nowoczesne biuro o powierzchni 537 m , położone w reprezentacyjnym biurowcu bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich. To idealna propozycja dla firm, które nie uznają.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²196 m² 12 740 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy przestronny lokal biurowo-usługowy do wynajęcia, w doskonałej lokalizacji przy ul. Seminaryjskiej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

15,87 zł/m²63 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia budynek byłych warsztatów kolejowych o pow. 63,00 m2 usytuowany przy ul. Dworcowej 6 w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt nowo wybudowany w bardzo wysokim standardzie wysokość hali 6 m.Wjazd do hali z 2 stron. Posiada plac manewrowy wybrukowany. Możliwość dowolnej aranżacji hali. Hala nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

44,66 zł/m²515 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjny budynek biurowo-usługowy / po remoncie / w pełni wykończony/z wyposażeniem/ z parkingiem. - do wynajęcia w pełni wykończony budynek o powierzchni 514 m . -.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł531 m² 13,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Łukowie przy ul. Okrzei 51a. Przedmiotem najmu są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

16 500 zł663 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 003 m²

! tylko W prestige location! Nowoczesny budynek produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną pod Toruniem. Wydane zgody sanepidu na produkcję spożywczą. Na sprzedaż lub wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo- usługowy o powierzchni 38 m2 położony na parterze, w nowo wyremontowanym budynku przy jednej z głównych ulic w Białych Błotach.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54,08 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego przytulnego oraz jasnego mieszkanie położonego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 54,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł150 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:585 m²

Do wynajęcia Wolnostojący budynek biurowy z 9 miejsca mi parkingowymi dla klientów - położony w Centrum Lubina przy ulicy Odrodzenia - jednej z głównych i ruchliwych ulic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²388 m² 19 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralne biuro w sercu biznesowego Mokotowa Collins Tower, taśmowa 3 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu całej powierzchni biurowej na pierwszym piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

61,35 zł/m²171,16 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 171,16 m2, dwupoziomowy. Powierzchnia parteru stanowi 103,40 m2, powierzchnia ,-1' stanowi 67,76 m2, w pięknej XVIII wiecznej,.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²90 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| komfortowe lokale Z parkingiem Oferta tylko w naszym biurze Do wynajęcia powierzchnie biurowe w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. 1. Lokal na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 €8 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim, w miejscowości Chlebnia,.

Szczegóły ogłoszenia

110,67 zł/m²150 m² 16 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal Handlowo -usługowy-Biurowy na Starym Mieście do wynajęcia topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Polecamy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy-biurowy na Starym Mieście we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

14,29 zł/m²280 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Dawna agroma przy ul. Spółdzielczej 8 w Leżajsku to miejsce z potencjałem dla wielu rodzajów działalności. Funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni ok. 280 m sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

20 €/m²116,10 m² 2 322 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni całkowitej brutto 116,1 m2. Biuro znajduje się na dwóch poziomach w zabytkowej kamienicy z 1898 roku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal 156 m na parterze - Stary Wilanów, ul. Wiertnicza 5 miejsc parkingowych w garażu podziemnym w cenie. Do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal o powierzchni 156 m ,.