dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 52 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku, w którym jest możliwość korzystania z windy. Dobra termoizolacja lokalu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

46 zł/m²11 m² 506 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 12 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Młyńskiej Bocznej w Krakowie. Lokal o powierzchni 50 m mieści się na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

62,80 zł/m²535 m² 33 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie I 510 m2. Brak prowizji. Do dyspozycji Najemców jest parking podziemny, który zapewnia 187 miejsc parkingowych. Duże przeszklenia umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

29 220 zł1 461 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 831 m²

Działka zajmuje powierzchnię ok 8000 m , zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni - 843 m/2 oraz budynkiem magazynowym o powierzchni - 2922,22 m/2 , połączone są ze sobą za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²47 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro w Jankach. Przestronne biuro o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego biurowca w Jankach. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na 4 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje z ogrodem | 65 m | garaż | klimatyzacja | widok na jezioro Biuro Nieruchomości Rzestate Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28,80 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***śliczne klimatyczne mieszkanie na wynajem *** Polecam Państwu umeblowane, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 przygotowane pod nowego najemcę, nieruchomość znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 1000 m2 w budynku wolnostojącym (z możliwością najmu aż do 4000m2 ) w miejscowości Kolonia Lesznowola. Standard: lokal 4 poziomowy parter ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas Posiadamy do wynajęcia mieszkanie typu M-2 zaaranżowane na 2 pokojowe po kapitalnym remoncie oraz z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kaszubskiej na 1.

Szczegóły ogłoszenia

133,33 zł/m²105 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy W centrum warszawy Nowoczesne wykończenie | Parter | Duże witryny | Możliwość adaptacji | Śródmieście Południowe ***** rozkład I standard: lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy, przy ulicy Wielkopolskiej w inwestycji Park Południe. Dobra lokalizacja w pobliżu przystanku komunikacji miejskiej. Liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

61 906 zł4 762 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 292 m²

Oferujemy na wynajem oraz na sprzedaż dwie hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 4 762 m2. powierzchnia działki 14.292m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w Świebodzinie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł42 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Grzybowskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie styl oraz komfort. Lokalizacja: grzybowska 37 znajduje się w prestiżowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53,54 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia nowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu będącym jednym z laureatów konkursu Piękny Wrocław 2026 przy ulicy Bacciarellego 54 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł74 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m 2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka i funkcjonalna architektura wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

18,15 zł/m²270 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny magazyn zlokalizowany w Głogowie Małopolskim, w sercu podkarpackiego regionu. Teren, na którym znajduje się nieruchomość, charakteryzuje się dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł757 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkową nieruchomość położoną w Tczewie. Od kilkudziesięciu lat , nieruchomość pełniła rolę siedziby dla Harcerskiej Orkiestry Dętej oraz Chóru echo. To tu odbywały się liczne bale,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie wykończone, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, w 4-letnim wieżowcu tuż obok centrum Lublina! Położone jest na 11 z 13 pięter budynku zrealizowanego w sąsiedztwie hotelu Hampton.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 100m2, lublin, lsm Trzy pomieszczenia biurowe + pomieszczenie socjalne z toaletą, lokal usytuowany na 6 piętrze, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł24 m² 97,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca odnowiona kawalerka, 24 m2 w centrum miasta przy ul. Friedleina. English version below lokalizacja Dzielnica: krowodrza Ulica: friedleina Przystanek: friedleina, nowy Kleparz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40,23 m² 74,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 40.23 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł85 m² 44,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia klimatyczny dom szeregowy o powierzchni 100 m . Nieruchomość jest jednopiętrowa i umeblowana. Znajdziesz tu jasne.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 maja. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 przy ulicy Tkackiej. Mieszkanie znajduje się prestiżowym apartamentowcu "black Pearl" w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia budynek handlowo-uslugowy w Goczałkowie Górnym. Lokal o powierzchni około 55m , duża sala sprzedażowo-usługowa o powierzchni około 30m , dodatkowo zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł80 m² 37 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w samym centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 247,usytuowane na 5 piętrze bloku z windą. Budynek wyróżnia się zadbaną architekturą oraz wysokim standardem części.

Szczegóły ogłoszenia

27,33 zł/m²90 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny lokal w samym centrum świecia w bardzo prestiżowej lokalizacji. Nieruchomość ma około 90 m2 i składa się z 2 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł66,08 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu mieszkalnego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Oferujemy do wynajmu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu dostępne od 01.02.2026 r. jasne i w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wyjątkowym osiedlu olimpia port. Wraz z wynajem mieszkania otrzymujemy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położne na drugim piętrze w niskim ogrodzonym bloku na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -pokoju z wyjściem na balkon -jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

44,13 zł/m²156,35 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony w górnej części Sopotu, z doskonałym dostępem do komunikacji - kilka minut do dworca pkp/skm, przystanku autobusowego. Lokal znajduje się poza strefą płatnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł15 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie - gotowe do zamieszkania od zaraz Oferujemy na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 15 m , idealną dla jednej osoby, zlokalizowaną przy ul. Kalwaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Dobre Nieruchomości polecają do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2 ( 2 niezależne pokoje +niezależna kuchnia), zlokalizowane na bydgoskich Wyżynach, w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł182,40 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu z zapleczem i sanitarnym o powierzchni 182,4m2 przy ul. Dworcowej Głogówku.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²411 m² 7 398 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Medyce w powiecie przemyskim. Przedmiotem oferty jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²433 m² 9 526 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Na wynajem hala z częścią warsztatową, magazynową i biurową 433 m | Bielsko-Biała | działka 1 501 m Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65,80 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i duży.

Szczegóły ogłoszenia

55,39 zł/m²101,59 m² 5 627 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warunki najmu w skrócie: kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto. Miejsce parkingowe 181,00 zł/m2/m-c Dostęp do budynku i ochrona 24/7. Teren jest ogrodzony i przez całą dobę.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 400 zł

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-2 (pokój z aneksem kuchennym) o powierzchni 60 m2 położone na 1 piętrze w kamienicy 2 piętrowej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł7 600 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka rolna położona w Nowym Kisielinie. Działka o powierzchni 7 600 m2. Na działce znajduje się studnia głębinowa ze zbiornikiem ok. 5 000l wody. W najbliższym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij