dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

67,20 zł/m²446,80 m² 30 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Centrum katowic biurowiec ktw I Dostępna powierzchnia biurowa - 2026,8m2 Minimalna powierzchnia najmu 446,8m2 Elastyczne biura od loftmill od 1 biurka warunki komercyjne: miesięczny czynsz wywoławczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł35,28 m² 43,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | gwiazdowo | koło kostrzyna | 2 pokoje | 35,28 m | komfortowy układ | nowe mieszkanie- zostań pierwszym najemcą! mieszkanie bez kaucji Na wynajem przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom W znakomitej lokalizacji na starym wilanowie. Budynek w bardzo dobrym standardzie. Rozkład: - parter:otwarta przestrzeń, kuchnia, wc ,garderoba; - piętro: 3 pomieszczenia, 2 łazienki; -.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Kraków,małopolskie

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Hala o powierzchni około 1000m2 i wysokości 10m. Konstrukcja żelbetowa, stropy żelbetowe, o rozstawie 5,5 m2. Ściany fundamentowe betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Fabryczna | Solec | Warszawa Do wynajęcia umeblowane i częściowo wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, przeszkloną loggią. Preferowany wynajem przynajmniej na 12 miesięcy dla.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²140 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 140 m.kw. na Mokotowie! Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²87 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta lokalu handlowo-usługowego! Oferujemy do wynajęcia lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym lub magazynowym o powierzchni użytkowej 87 m 2 , mieszczący się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

8 357 zł137 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu, ok 1000m od lotniska Okęcie. Parter 137m2 (ewentualnie 200m2) Zaplecze kuchenne, serwerownia, 2 pomieszczenia. Budynek : -klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

59,75 zł/m²400 m² 23 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić atrakcyjną powierzchnie biurowo-usługową w wolnostojącym domu. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny z ulicy Wiertniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Gutkowo

Gutkowo,warmińsko-mazurskie

15 200 zł474 m² 32,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biurowy obiekt do wynajęcia o powierzchni 474 m2, rozłożonej na 3 kondygnacjach. Idealny dla firm poszukujących spokojnej przestrzeni. Dużo miejsc parkingowych. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

16,26 zł/m²123 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na pierwszym pietrze (właściwie całe piętro kamienicy) w ścisłym reprezentacyjnym centrum Inowrocławia. Powierzchnia to aż 123m2, na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²18 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy o pow. 18 m2 reprezentacyjnej kamienicy w Centrum miasta. Lokal po generalnym remoncie z dostępem do wc i kuchni. Wyposażony w klimatyzacje, możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 zł30,12 m² 35,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu oferuje do najmu pomieszczenie magazynowo-garażowe o powierzchni 30,12 m2 (szerokość - 5,02 m, głębokość - 6 m, wysokość - 3 m).

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 3. piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Herberta W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 zł151,80 m² 31,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu nieruchomość stanowiącą działkę ewidencyjną numer 2250/32, obręb 0001 Tłuszcz przy ul. Radzymińskiej 2a.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł19 m² 67,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia wyremontowana kawalerka przy ul. Kruczej 24 - idealne dla singla, pary lub dwóch osób, ceniących bliskość centrum i spokój osiedla. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²224 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal z dużą witryną o powierzchni 224 mkw. i wysokości 3,27 m. Możliwość podziału na mniejsze powierzchnie według potrzeb najemcy. Lokalizacja: mikołów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²104 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców Zobacz video! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: do wynajęcia lokal handlowo - usługowy z witryną położony w centrum Wrześni przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł9 300 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

9300m2 w planie: mieszkaniówka z usługami, można szybko przekształcić na usługową Z nieuciążliwym oddziaływaniem na sąsiednie działki Przez narożnik działki przechodzi linia wys.

Szczegóły ogłoszenia

57,98 zł/m²70,71 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ustawny lokal z dużym witrynami oraz wejściem z chodnika położony przy ul. Curie Skłodowskiej w Radomiu poleca się na wynajem. Składa się z: - sali sprzedażowej, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

2 529 €389 m² 6,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 389m2 oraz biuro 177m2 usytuowane na Warszawskich Włochach. Standard: - hydranty - tryskacze - klapy dymowe - brama z poziomu zero - place manewrowe -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,60 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Lokal stanowi idealne połączenie funkcjonalności z możliwością komfortowego odpoczynku w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

55,33 zł/m²30 m² 1 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy usytuowany na trzecim piętrze budynku biurowego z 2004r. w Centrum Lublina. Dwa pomieszczenia biurowe na ul. Lubartowskiej. Własny parking, miejsca na parkingu przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

5 280 zł240 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 748 m²

Do wynajęcia hala magazynowo / produkcyjna - 240 m2 - Koszalin (dostępna od sierpnia 2025 r.) Do wynajęcia przestronna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 240 m2, położona w Koszalinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

26 900 zł930 m² 28,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem nowoczesną halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 800 m , uzupełnioną komfortową powierzchnią biurowo-socjalną o powierzchni 130 m . To idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

122,22 zł/m²90 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego, który umożliwia szybkie rozpoczęcie działalności bez konieczności dodatkowych prac adaptacyjnych. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53,10 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 2-pok.mieszkanie o pow.53,1m2 w samym sercu Sopotu przy ul Książąt Pomorskich, w spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy gotowe do zamieszkania, atrakcyjne mieszkanie dostępne od zaraz! Ten komfortowy, 2-pokojowy lokal o powierzchni 53 m usytuowany jest na 5. piętrze nowoczesnego, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²521 m² 28 655 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - nowoczesny lokal biurowy 521 m w centrum Wrocławia Oferujemy do wynajęcia przestronny, komfortowy lokal biurowy o powierzchni 521 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł68 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Milion Plus nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Armii Krajowej w Krakowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł88 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca nowoczesny, stylowo urządzony apartament o powierzchni 88 m2 w inwestycji *fedkowicza 8* w dzielnicy Dębniki w Krakowie. Nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:32/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe umeblowane mieszkanie 42 m2 na parterze po generalnym remoncie ' najem okazjonalny ' Oferuję Państwu słoneczne mieszkanie 42 m2 w bardzo dobrej lokalizacji ok 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

31,14 zł/m²77,08 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu lokalu użytkowego w budynku usługowo - biurowym, zlokalizowanym przy Alei Jana Pawła II 4.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²98 m² 2 646 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmiemy lokal usługowo-handlowy na 1 piętrze budynku przy ulicy Kazimierza Wielkiego 24 w Bochni. Lokal o powierzchni 98m2 na pierwszym piętrze składa się - z sali głównej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam serdecznie do oglądania :) 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - bemowo, jelonki | 44 m2 | balkon Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 zł260 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn o pow. 260m.kw, ogrzewany, wysokość 4,5m, dostęp z poziomu rampy, I piętro, dwie windy towarowe o udźwigu 1t, posadzka betonowa, nośność 700kg/m.kw. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonały punkt Mokotowa. Do metra Służew 5 minut piechotą. Blisko bogata oferta edukacyjna i medyczna, centra handlowe oraz osiedlowe sklepiki. Sąsiedztwo terenów Parku Dolina Służewiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7361/4186/omw budynek I osiedle - Nowaka-Jeziorańskiego Piętro 1 z 7, winda, ogrzewanie miejskie, pierwszy najem układ pomieszczeń - 35 m2 Mieszkanie: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Bytkowska Park. Lokalizacja w otoczeniu zieleni zapewnia ciszę i komfort życia. Osiedle graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł13 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta bez prowizji Działka usługowa, utwardzona, ogrodzona. Do wynajęcia teren inwestycyjny, produkcyjny, składowy o łącznej powierzchni 1,3 ha z możliwości wydzielenia powierzchni pod.