dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

73,80 zł/m²319,66 m² 23 591 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo-użytkowy o pow. 319,66m2 zlokalizowane na parterze w nowym, IV piętrowym budynku w 2023r. w Busku-Zdroju. W skład lokalu wchodzi powierzchnia typu.

Szczegóły ogłoszenia

62,75 zł/m²51 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy Rynku Starego Miasta Preferowane kancelarie / biura rachunkowe. Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, wysokie (3,8 m) mieszkanie w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

27,83 zł/m²115 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal, o powierzchni 115 m2 zlokalizowany w piętrowym budynku przy ulicy Zagnańskiej, w na obrzeżach centrum Kielc. Jedno wejście do lokalu, przed budynkiem duży, ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²554,50 m² 30 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod usługi gastronomiczne, położony w Sea Towers w Gdyni. Nadmorska lokalizacja, a zarazem bliskość centrum miasta czy portu jak i głównych szlaków komunikacyjnych Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Rynek Nowomiejski

Toruń,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²60 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

lokal biurowo-usługowy - z możliwością mieszkania, ok.60 m2 * STARÓWKA TORUŃ *bezczynszowe Mieszkanie znajduje się w centrum przy ul. Rynek Staromiejski, na II piętrze budynku (oficyna,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²61,50 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal z windą w centrum Rzeszowa do wynajęcia! - al. Piłsudskiego w Rzeszowie - centrum miasta, duży ruch pieszych - budynek z windą, niezależne wejścia - lokal po remoncie Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia duże, przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrześni na 1 piętrze przy wrzesińskim rynku. Nieruchomość po generalnym remoncie, czeka na swoich pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

93,75 zł/m²32 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem Lokal biurowy o powierzchni ok 32 m2, zlokalizowany w samym Centrum Grodziska Mazowieckiego, na przeciwko Stacji pkp. Lokal znajduje się na 1 piętrze, z bezpośrednim wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

0,29 zł/m²350 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, powierzchnia handlowa, magazynowa 355 m2 + 120 m2- 20 zł /m2 do uzgodnienia! - do wynajęcia dwie powierzchnie handlowe na parterze budynku z windą i parkingiem- powierzchnia 355 m2 tj.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²196,06 m² 2 254 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²90 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, na pograniczu złotych łanów I leszczyn Biura klimatyzowane. Proponuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 90m 2 położony na wysokim parterze w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54,50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 1 września zadbane mieszkanie trzypokojowe, wrocław Maślice, ul. Suwalska powierzchnia: 54,5 m2 układ pomieszczeń kuchnia w aneksie salon z wyjściem na balkon(meble.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Katowice | bogucice - niezależny biurowiec W centrum biznesu Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Oferujemy wynajem wolnostojącego, piętrowego obiektu o powierzchni 240.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł140 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowa zlokalizowaną w stróży ok 1 km od zjazdu z drogi s7. bezkolizyjny zjazd i wjazd na S7. jest to murowany budynek składający z pomieszczenia magazynowego ok.

Szczegóły ogłoszenia

58,44 zł/m²92,40 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: daniel Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: przestronny, funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 92,4m2 przeznaczony do adaptacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

2 650 zł117 m² 22,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-usługowa zlokalizowana w okolicach Przecławia. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym w pobliżu granicy z Niemcami,.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   salon fryzjerski / idealna lokalizacja Do wynajęcia lokal w bardzo atrakcyjnej miejscu, z dużym ruchem pieszym oraz dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł100 m² 110 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

**idealny apartament w świetnej lokalizacji Ogrodowa 31, wola** Prestiżowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni blisko 100 m , usytuowane na 8. piętrze eleganckiego budynku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł85 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Glamour - Komfort i Elegancja w Ustroniu Ustroń, ul. Staffa 23a Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament Glamour, o powierzchni 85 mkw położony w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł96 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Komfortowe piętro domu na wynajem - 96 m , ul. Aleksandra Świętochowskiego, lublin Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane piętro domu o powierzchni 96 m w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Skandawa

Skandawa,warmińsko-mazurskie

7,50 zł/m²244,63 m² 1 835 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na parterze na nieczynnym Dworcu w miejscowości Skandawa (dz. 281, obr. Skandawa). Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 244,63 m2. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

53 613 zł2 978,51 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

English below: **wynajem Hali Magazynowej z Zapleczem Socjalnym i Biurowym Rejon Bielan Wrocławskim** Szczegóły obiektu: całkowita powierzchnia : 2.978,51 m Hala magazynowa: 2.859,35.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54,28 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na wynajem nowocześnie urządzone mieszkanie trzypokojowe w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż przy Millennium Towers Niedaleko pl. Strzegomski, dworzec Mikołajów, wrocławski park Przemysłowy i budynki Green Towers,.

Szczegóły ogłoszenia

62,85 zł/m²100,24 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Żory | wynajem pow. biurowej 100,24 m Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia powierzchnię biurową 100,24 m w Żorach przy ul. Pałki. Powierzchnia jest oznaczona kolorem zielonym na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²103,90 m² 5 091 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 103,9 m, położony na parterze w atrakcyjnej lokalizacji - Opole, okolice malinki/zwm. Idealny pod działalność handlową, usługową, showroom lub.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! vip! Przedstawiam ofertę wynajmu apartamentu w Katowicach vis a vis Galerii Katowickiej. Lokal o powierzchni ok 200m2 składa się z: - duże przedpokoju - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł305 m² 39,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 054 m²

Na wynajem lokal o powierzchni 305m2 o wymiarach 38m/21m znajdujący się w Hali pełniącej role salonu samochodowego wybudowanej w 2013 roku, z częścią biurową na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50,25 m² 51,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem dla pary/studenta | Kraków - Bronowice Małe | ul. Eliasza Radzikowskiego dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, bronowice Małe, ul. Eliasza Radzikowskiego Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34,74 m² 69,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze bestate Nieruchomości. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²80 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal- 80M2- oś. Asnyka Przedstawiamy atrakcyjną ofertę lokalu handlowo-usługowo-biurowego o powierzchni około 80 m , usytuowanego na parterze wolnostojącego budynku. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65,80 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Willa Port - mieszkanie 65,8 m na wynajem Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 65,8 m , położonego na pierwszym piętrze apartamentowca W illa Port.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44,61 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem postojowym w nowym budownictwie Opis mieszkania: mieszkanie jest nowocześnie wykończone, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia się. Układ pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 63,5 m z osobną kuchnią, garderobą i balkonem | ul. Rydlówka | Rondo Matecznego Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,5.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²137,68 m² 12 391 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 137 m2, zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu Apartamenty Cerelis przy ul. Widok 5a w Ciechocinku. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament w zachwycającym budynku Grand Bulvar - zdobywcy nagrody top builder 2020! Jedyne takie miejsce w Toruniu. Zderzają się tu tradycja i nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²680 m² 23 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem halę magazynową/produkcyjną o powierzchni 680 m2 w Krakowie, dzielnicy Podgórze. Parametry techniczne: hala nieogrzewana (możliwość montażu nagrzewnic), posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60,20 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Ulica Zagórska, ksm Przeznaczenie - najem długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

13 209 €3 387 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 3387m2 w Pruszkowie. Biuro 577m2. Standard: nośność posadzki 6t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie niepylna posadzka system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł61 m² 78,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego apartamentu 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł46 m² 60,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia komfortowego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego tuż przy malowniczym Parku Mickiewicza. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokojną okolicę z łatwym.