dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

19 900 zł800 m² 24,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję do najmu halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 800m2 położoną w Środzie Wielkopolskiej. Hala jest po kapitalnym remoncie. Powierzchnia w regularnym prostokącie bez słupów.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia nowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 znajdujące się przy ulicy Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna, klimatyczna kawalerka położona na wysokim parterze w jednej z bocznych, uliczek Białego Kamienia, całość po kapitalnym remoncie, wykończona z pietyzmem.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²27 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27 m, położony na III piętrze trzypiętrowego budynku biurowego na Klecinie. Lokal oraz budynek jest po kapitalnym remoncie. W lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł41 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Szczepińskiej. Do centrum dojedziemy stąd w 10 minut, a spacer na rynek zajmie około 20 minut. W najbliższej odległości znajdziemy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²120 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław, ul. Ślężna - biuro 120m2 od kwietnia 2026 Proponujemy do wynajęcia niezależny moduł biurowy usytuowany na czwartym piętrze reprezentacyjnego budynku biurowego Ślężna Park, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nowoczesne M3, położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub pracownika szukającego wygodnego lokum i prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł4 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

40 arów działki pod parkingi, składy Rzeszów ul. Karkonoska Na wynajem - 40 arów - posiada 5 metrowy dojazd do ul. Karkonoskiej - bardzo dobre miejsce pod składy, parkingi czy inne pomysły nie.

Szczegóły ogłoszenia

6 247 zł250 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Funkcjonalna hala z bramą wjazdową i regałami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,21 m² 51,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca mieszkanie 2-pokojowe dostępne od zaraz, zlokalizowane w świetnej okolicy przy ulicy Grzegórzeckiej, zaledwie 5 minut drogi od Fabrycznej, abb i cisco. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²57 m² 6 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków ul. Rakowicka Nowy lokal użytkowy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 57 m2, zlokalizowany przy ul. Rakowickiej w trzypiętrowej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Lubelska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

16 480 zł515 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala o pow. 515 m2, z pomieszczeniem biurowym i toaletą, plac manewrowy, 14 miejsc postojowych. Hala ogrzewana, dostępna od zaraz. Lokalizacja: olsztyn - ul. Lubelska - w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł54 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu ze cudownym widokiem na miasto. Lokal mieści się w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Apartament po.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²21 m² 756 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł21,37 m² 98,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na 2 piętrze w bloku położonym przy ul. Rydla, w pobliżu pętli tramwajowej Bronowice. Mieszkanie ma pow. ok. 22m2, znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł288,40 m² 16,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, komorowice śląskie teren przemysłowy Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 288,4m 2 położoną w terenie przemysłowym. Przynależna część placu dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł51 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Gdyni na Płycie Redłowskiej z pięknym widokiem na morze i oddzielną kuchnią. Mieszkanie wolne od 10.04.2026 ATUTY - rewelacyjna lokalizacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²140 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Inwestycja, która zarabia Dochód z wynajmu około 4 600 zł miesięcznie. Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta w Świdnica idealny pod inwestycję! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego apartamentowca przy ul. Słonecznej. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł4 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 4000 m2 w Reptowie. Czynsz najmu 5 000,00zł/m-c/netto do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł81 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Przestronne 4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie ul. Domaniewska 47a.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49,09 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/49 mkw na starówce, umeblowane i wyposażone. 2 osobne pokoje: 14,8 i 13,2 mkw, osobno widna kuchnia 7,5 mkw z jadalnią. Łazienka 3,4 mkw wyposażona w wannę, umywalkę,.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Koszykowej 82b (wejście również od Oczki) na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie położone jest w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

64,47 zł/m²76 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal bardzo widny i przestronny, - przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła - drzwi szklane przesuwne, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²189 m² 10 962 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł3 300 m² 0,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia działka O pow. 3300m2/ boryszew/ węzeł konik stary/majdan - Działka położona na wschód od Warszawy, w okolicy węzła Konik stary/majdan łączącym autostradę A2 i drogę.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49,24 m² 101,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 49,24m2 przestrzeń zagospodarowana na obszerny salon z aneksem kuchennym z widokiem na rzekę,.

Szczegóły ogłoszenia

45,01 zł/m²80,41 m² 3 619 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje : lokale handlowo-usługowe W prestiżowym miejscu bydgoszczy świetne miejsce dla twojego biznesu pomieszczenia usługowo - handlowe Pomieszczenie handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

77 zł/m²27,50 m² 2 118 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biura przy Rondzie Wiatraczna z widokiem na przyszłość Szukasz idealnego adresu dla swojej firmy? Prezentujemy funkcjonalne powierzchnie biurowe w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy typu "open space" o powierzchni 150 m2. Lokal posiada własne zaplecze socjalne. Istnieje możliwość dostosowania powierzchni pod swoje potrzeby biurowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

9 486 zł4 743 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia plac ładunkowy zlokalizowany przy ul. Pużaka w Krośnie na działce nr 26/16. Plac ładunkowy znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

2 500 zł64,40 m² 38,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3