dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

46,39 zł/m²97 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o wysokim standardzie wykończenia. Budynek jest zlokalizowany przy ul. Kolejowej/krętej w Rokietnicy - bardzo blisko centrum "ros Rokietnica".

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł70,40 m² 46,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Loggia, balkon i miejsce postojowe W hali garażowej oferta kierowana wyłacznie do obywateli polski umowa W formie najmu okazjonalnego Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

77,14 zł/m²35 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal wolny od 1 maja 2026 r. Idealny pod branżę beauty lub sklep. Oferta na wyłączność biura nieruchomości prestige! Prestige Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Stary Prokocim ul. Górników 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m na Mokotowie, przy ul. Chełmskiej. Idealne dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł349 m² 32,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom 5 sypialni Wilanów Zapłocie ogród garaż sauna kominek Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 340 m , położony na działce 610 m w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł43,40 m² 38,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz po pracy i zamiast miejskiego zgiełku za oknem widzisz zieleń, drzewa i spokojne osiedle z prawdziwym sąsiedzkim klimatem. Przy ul. Limbowej na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Bobrzyńskiego 31a na krakowskim Ruczaju. Nieruchomość została wykończona w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prawdziwa perełka dla singla lub pary, którzy cenią komfort, design i wygodę. Odświeżone, pachnące, z dbałością o każdy detal, zostało zaprojektowane tak, by mieszkało się.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²155,12 m² 10 858 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko U nas. Pobieramy prowizję od Najemcy za doprowadzenie do zawarcia umowy najmu. Przedstawiamy ofertę wynajmu bardzo atrakcyjnego lokalu handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²28 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal na parterze, na który składa się open space, aneks kuchenny oraz wc o łącznej powierzchni 28m2. Lokal znajduje się w świetnej lokalizacji - Rzeszów, ul. Strażacka. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja tuż przy promenadzie z obłędnym widokiem z okien na Wartę! pozdom nieruchomości polecają do najmu 3 pokojowe mieszkanie w Śremie, ulica Mickiewicza, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferta biura nieruchomości - nie pobieramy prowizji od Najemcy. Oferujmy do wynajęcia przestronny lokal usługowy z niezależnym wejściem w Markach pod Warszawą, położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal 39m2 na biuro, gabinet, usługi lub inną działalność. Cena 55 pln netto za m2. W cenie opłaty za media. Powierzchnia składa się z dwóch pomieszczeń, jednej duże otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,93 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w Śródmieściu Szczecina. Najważniejsze Zalety: nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

87,12 zł/m²318,10 m² 27 712 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 318,13 m , położony przy Wybrzeżu Wyspiańskiego we Wrocławiu w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 62m2, piętro 1/2 bez windy w budynku z 2025r. przy ul. Wolbromskiej, targówek Zacisze. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,30 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,30 m , położone na trzecim piętrze w ocieplonym bloku z estetyczną elewacją przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia nieruchomości przemysłowe pod działalność warsztatową W okolicy śródmieścia będzina rejon ul. Zagórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł24 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie na Bielanach o powierzchni 24 m , znajdujące się na 5. piętrze w bloku mieszkalnym z windą. Nieruchomość posiada wysokie sufity. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta dla pary, singla lub studenta! atuty nieruchomości: klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, oddzielna kuchnia z oknem - komfortowa i praktyczna przestrzeń, duży.

Szczegóły ogłoszenia

77,31 zł/m²13 m² 1 005 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na I piętrze pawilonu handlowego na sadybie przy ruchliwej ulicy - doskonały na biuro Świeżo odmalowany lokal biurowy 13 m 2 , położony na I piętrze budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30,40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerson oferuje: funkcjonalne, małe mieszkanie na osiedlu "krakowskie Przedmieście" na pograniczu Krakowa i Skawiny. Bliskość autostrady A4 sprawia, że w szybki sposób można dojechać.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej części Kapuścisk. Lokal jest jasny, funkcjonalnie urządzony i gotowy do zamieszkania od zaraz. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* english version below* Dostępne od już. Ciche, wygodne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Idealne dla singla, pary, lub do wynajęcia na spółkę. W pokoju z balkonem rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolna od 1/06/26r. Atrakcyjna kawalerka na Os. Piaski. Budynek z windą. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze Pow. 33 m2, tj. salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł46 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Jagiellońskiej 79a w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładnie wykończone mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie składa się z dużego salonu niezależnej kuchni oraz łazienki z wc. Całość do kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na ul. Komorowskiego tuż przy Placu na Stawach w dzielnicy Salwator w Krakowie! nie ma możlwiości mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, w pełni umeblowane mieszkanie z aneksem kuchennym, osobną sypialnią oraz dużym balkonem, położone w apartamentowcu Odra Tower tuż przy bulwarach nad Odrą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł21 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko z nami! Nieruchomość z przynależnym miejscem parkingowym! Nie musisz się stresować czy będzie gdzie zaparkować:) Szukasz komfortowego miejsca blisko.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²46,50 m² 2 790 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Wyjątkowy Lokal użytkowy z widokiem na panoramę Kielc. Idealna lokalizacja pod wynajem. Ofertujemy na wynajem lokal użytkowo-.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze wieżowca. Na powierzchni ok. 40m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok 18m2, sypialnia ok 9m2, bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52,90 m² 47,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! - dostępne od 15/06 lokalizacja: zamknięte, monitorowane osiedle z parkingiem naziemnym, placem zabaw. W pobliżu Biedronka, dino, stacja paliw, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok. | balkon| Parking | Komórka | Pet friendly | asfaltowa Numer oferty w biurze: 7363/4186/omw układ pomieszczeń Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

20,83 zł/m²60 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal na parterze, na który składa się open space z aneksem kuchennym oraz wc o łącznej powierzchni 60. Lokal znajduje się w świetnej lokalizacji - Rzeszów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

143 zł/m²0,70 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię reklamową na elewacji dworca pkp w Kraśniku. Przedmiotem oferty jest powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią opis nieruchomości: prezentowana nieruchomość o powierzchni 53m2 znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł130 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: do wynajęcia apartament w domu na Woli Justowskiej. Lokalizacja Wola Justowska, jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa. Jest to willowa dzielnica znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul.