dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Lublańska | Kraków, prądnik Czerwony Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

11 844 zł789,60 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn wysokiego składowania 640m2 Lokalizacja w Centrum Gdyni na terenie magazynowo-biurowym. W najbliższej okolicy inwestycja Yacht Club. Na teren wymagane są przepustki wjazdowe - samochody.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²798,04 m² 11 970 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę lokal biurowy o pow. 798m2 zlokalizowany w nowo wybudowanym budynku biurowym we Wrocławiu, al. Architektów - Nowe Żerniki. Budynek biurowy posiada certyfikat breeam na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²531 m² 6 638 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilsons nieruchomości komercyjne Do wynajęcia przestronne biuro na Włochach przy węźle Salomea, znajdujące się na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu. Udogodnienia w pobliżu budynku apteka.

Szczegóły ogłoszenia

3 108 zł222 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajmu halę murowaną w Zabrzu o powierzchni 222. Opis nieruchomości: hala w parterowym budynku na terenie przemysłowym o powierzchni ok. 222. Hala składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28,50 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kochasz klimat kamienic, wyjątkowych wnętrz i wyrazistej nuty klasyki? Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 122 m2 o charakterze biurowym lub usługowym. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, na pierwszym piętrze w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł32,67 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem dlugoterminowy, najem możliwy od 01.09.2026 r ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Wysoki standard wykończenia wnętrz Doskonała lokalizacja w sercu Gdańska Pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł25 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ruda śląska - ul. Katowicka. Ruchliwa ulica przy dużym osiedlu. Oferta bez prowizji od kupującego! Do wynajęcia działka o powierzchni 20 m2 przy drodze o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł520 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia - lokal usługowy 520 m z parkingiem | Wrocław Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 520 m , składający się z dwóch kondygnacji: > parter (poziom 0): 350.

Szczegóły ogłoszenia

2 975 zł62,56 m² 47,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowy, nowoczesny apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,56 m , położony na I piętrze budynku z 2025 roku, zlokalizowanego przy ul. Uzdrowiskowej na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł80 m² 85 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy na wynajem niepowtarzalny apartament w inwestycji Spektrum na gdańskim Przymorzu, przy ulicy Obrońców Wybrzeża 3. Apartament: prezentowany apartament o powierzchni 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

17,64 zł/m²260,84 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu pomieszczania w budynku murowanym z cegły pełnej bloczków i pustaków żużlowych, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Sikorskiego Mieszkanie o pow. 64m usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 010 m² 50 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu wynajem nieruchomość, zlokalizowaną w centrum Poznania, przy ul. Kolejowej 23. Powierzchnia przeznaczona pod biura.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł38,76 m² 116,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Bezpośrednie sąsiedztwo Motławy i mariny; * Monitoring i kontrola dostępu zwiększające bezpieczeństwo; * Wysoki standard części wspólnych; * Nowoczesna, prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł196,42 m² 22,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal komercyjny 196 m | Centrum Łodzi | ul. Ogrodowa | Wysoka widoczność Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal komercyjny o łącznej powierzchni 196,42 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł29 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | kawalerka | stajnia jednorożców Do wynajęcia kawalerka o pow. ok. 29 m 2 , położona na 4 piętrze wieżowca znajdującego się przy ul. Kościuszki. Teren zamykany, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

113 908 zł6 376,30 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowoczesna powierzchnia magazynowa 6 376 m 2 Lokalizacja: piła | Park Magazynowy Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nową, wysokiej jakości powierzchnię magazynową zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

28,33 zł/m²300 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dwu poziomowy, parter z piwnicą po remoncie. Do indywidualnej aranżacji. Pod lokal handlowy, z ogrodem 40m2. Idealne miejsce pod lokal gastronomiczny, ponieważ znajduje się na Starówce.

Szczegóły ogłoszenia

13,16 zł/m²151,94 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia W wapnie powiat wągrowiecki Przedstawiamy ofertę wynajmu dużego lokalu handlowo-usługowego składającego się z 2 indywidualnych lokali znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59,35 m² 67,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²42,30 m² 2 115 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 42,3 m , usytuowany na 3. piętrze budynku biurowego przy ul. Legnickiej 52 jednej z kluczowych arterii Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 000 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronny i wielofunkcyjny obiekt o powierzchni ok. 1000 m , zlokalizowany w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł1 600 m² 18,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do wynajmu obiekt magazynowo-produkcyjno-biurowy o powierzchni 1600 m kw, (w tym pomieszczenia piwniczne ok 200 m kw) na działce 5000,00 m kw. Opis budynków: na w/w działce przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 273 zł350 m² 17,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowo - serwisowa z zapleczem socjalnym, biurowym i wc o łącznej pow. 350 m2 , zlokalizowana na I piętrze na ogrodzonym i dozorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal w turystycznej miejscowości. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w turystycznej miejscowości -kierunek Zagórze Śląskie; blisko Świdnicy (kilkanaście kilometrów). Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

39,62 zł/m²34,07 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dostępny, bez prowizji dla najemcy Fidosz Consulting przedstawia Lokal użytkowy o pow. 34,07 m2 znajdujący się w budynku handlowo usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²78,20 m² 4 692 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale handlowo-usługowe w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku Dworca Kolejowego w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

11 zł/m²120 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 120 mkw zlokalizowany w dzielnicy Ostatni-Grosz - pow. hali 120 mkw część socjalno-biurowa 20 mkw. media -woda, prąd. lokal nieogrzewany ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna, klimatyczna, kompletnie nowa kawalerka o pow 27 mkw, zlokalizowana w centrum Wrocławia, przy ul. Jaworskiej. Mieszkanie składa się z pokoju, wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²98,74 m² 1 382 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 32 Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 320 zł190 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Magazyn, hala - Nowa Huta - 190 m na piętrze z windą towarową, - do wynajęcia również 290 m, 160 m, 60 m i więcej - murowana, - ogrzewana z przeznaczeniem na magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Wadowicach przy jednej z głównych ulic. Lokal parterowy o powierzchni 60 m2, idealny na kancelarię, punkt porad, biuro rachunkowe. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,21 m² 64,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowy, dwupokojowy apartament Z miejscem postojowym W cenie Piękny apartament, składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, pokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

38,66 zł/m²388 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia budynek handlowo - usługowy. Jest to osobny budynek parterowy, który idealnie się sprawdzi w prowadzeniu działalności handlowo - usługowej. Niewątpliwym udogodnieniem jest.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²25 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem elegancki lokal użytkowy w Opatkowicach w Krakowie.Nieruchomość o powierzchni 25 m2 położona jest na pierwszym piętrze nowoczesnego biurowca który.

Szczegóły ogłoszenia

990 zł33 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Chodkiewicza 14. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: miejsce doskonale skomunikowane w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

Polecam do wynajęcia nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - po generalnym remoncie, zlokalizowany na Osowej Górze (dolny taras), w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

47,97 zł/m²123 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem - funkcjonalny lokal na osiedlu Przedwiośnie. Powierzchnia 123 m składa się z przestronnej sali głównej, mniejszej sali, 4 niewielkich pomieszczeń, łazienki z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

14,24 zł/m²29 m² 413 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal na dworcu w Nowym Zagórzu na działce nr. 71/11 w obrębie Zagórza przy ulicy.