dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

3 400 zł57,53 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy mieszczące się na pierwszym piętrze przy ul. Granicznej. Wyposażenie: składa się z bardzo nowoczesnego salonu z balkonem (6,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Ogrody Hallera. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od 1 czerwca. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal komercyjny pod działalność W centrum krosna. Proponujemy do wynajmu lokal komercyjny, położony na parterze kamienicy, w centrum Krosna. Nieruchomość jest posadowiona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

99,68 zł/m²93,30 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 93,30 m na parterze z witryną - ul.Letnicka, Gdańsk Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 93,30 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²200 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wydzielona powierzchnia biurowa na parterze i na piętrze, bezpośrednio przy trasie E7. Profesjonalne powierzchnie biurowe typu open space plus toalety, kuchnia z jadalnią, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

52,98 zł/m²168 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny 168 m | Baranowo | Wiosenna Szukasz dużej, gotowej przestrzeni pod rozwój biznesu? Ten obiekt przy ul. Wiosennej w Baranowie to funkcjonalne połączenie powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

51,85 zł/m²27 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompaktowe biuro 27 m | centrum częstochowy | parking Szukasz kameralnego i profesjonalnego miejsca na wynajem dla swojego biznesu? Ten funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wynajmiemy halę produkcyjno - magazynową z bramą wjazdową o powierzchni roboczej 70 m2. Na hali znajduje się biuro z osobnym wejściem i toaleta. Dodatkowo wydzielona jest część.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²150 m² 4 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Hala magazynowa wraz z biurem do wynajęcia dla Twojej firmy, mieszczacą się w Opolu w dzielnicy Zakrzów.Hala magazynowa o powierzchni 150 m2 z zapleczem socjalno-biurowym- ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

74,29 zł/m²35 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowy 35 m z witryną w Rumi, ul. Wileńska Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 35 m , zlokalizowany w Rumi przy ul. Wileńskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy wyjątkową możliwość podnajmu stanowiska dedykowanego stylizacji paznokci. Lokal o wysokim standardzie wykończenia znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 295 zł765 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o powierzchni 765 m2, zlokalizowanym na działce oznaczonej numerem 4/7 obr. Bierutów, naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²44 m² 2 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro 44 m - Praga Północ, ul. Jagiellońska Lokalizacja: ul. Jagiellońska, praga Północ, warszawa Powierzchnia: 44 m Parking: duża liczba miejsc parkingowych naziemnych, ilość do.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł567 m² 20,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Szukasz dużego domu dla rodziny i prowadzenia firmy? Ta oferta jest dla Ciebie! Duży nowoczesny budynek o powierzchni całkowitej 567m2 może być świetnym miejscem zarówno dla Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ul. Tulipanowa 11, kraków Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tulipanowej 11 w Krakowie. Lokal o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

81,82 zł/m²55 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia parterowy budynek usługowo-handlowy z podpiwniczeniem, położony w gęsto zaludnionej części miasta. Lokal wymaga remontu. Ogrzewanie elektryczne. Cena najmu: 4500 zł plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²45 m² 2 610 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w hali garażowej - Osiedle Dynamika, gdańsk Południe Osiedle Dynamika położone jest w południowej części Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

31,01 zł/m²79,50 m² 2 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurowa 79,5 m2 .Pkój położony jest na 1 pietrze budynku 1 piętrowego .Pokój posiada 2 duże okna.Czynsz najmu2465 netto,dodatkowo płatne media-ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²96 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały, nowy lokal przy ulicy wyjazdowej na nowym osiedlu, duże witryny i wejście od ulicy, niedaleko Stokrotka, żabka, putka, kosmetyka, notariusz itd lokal idealny na szkołę tańca, fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

16 zł/m²1 400 m² 22 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn o powierzchni około 1400 z możliwością powiększenie o kolejne 1000mkw. Duże bramy rozładunkowe z poziomu 0. Przed magazynem komfortowy plac rozładunkowy. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe w niskim bloku pow. 44m2 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2 usytuowane na 4-piętrze niskiego bloku - ul. Regera (wapeinica). Bardzo dobrze nasłonecznione z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 42-metrowe mieszkanie położone na 4. piętrze (poddasze) w świeżo wyremontowanej kamienicy przy ul. Słowackiego zaledwie 100 metrów od stacji metra Plac Wilsona. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Kolejowa

Tuchola,kujawsko-pomorskie

2 394 zł266,03 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wraz z rampą w Tucholi przy ul. Kolejowej 6. Powierzchnia magazynu do wynajęcia wynosi 207,26 m2, powierzchnia rampy wynosi 58,77 m2. Stawka za wynajem magazynu: 9,00 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

139,75 zł/m²85,87 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Od 1 maja, lokal po sklepie mięsnym, tuż przy kawiarnio-piekarni. Z dodatkowym wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 100 m2, w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Orzeszkowej, usytuowany na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku, wybudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

33,10 zł/m²72,50 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Proponuję na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 72,5 m , położony na I piętrze zadbanego budynku z windą. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²450 m² 19 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Wilanów to jedna z najbardziej pożądanych części miasta. Adres nieruchomości zapewnia komfort i prywatność oraz szybki dojazd do centrum. Oferujemy Państwu komfortowy i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²18,77 m² 1 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczenia biurowego o powierzchni 18,77m2. Lokal mieści się na III piętrze, kamienicy w Centrum Opola. Cena za 1m2/42zł netto. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,50 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,5 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²171 m² 3 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Regulska 3a, celestynów Powierzchnia uż.: 171 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: dz. ewid. nr 515/3 o pow. 965 m Cena: 20,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia 150 m2 na piętrze, poddaszu, dwie toalety. Otwarta przestrzeń, która daje możliwość swobodnego podziału z racji dużej ilości okien i ewentualnego podnajmowania mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,31 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczny apartament z miejscem parkingowym w oryginalnym budynku loftowym położonym w centrum miasta. Apartament dostępny od 01.06.2026r. Mieszkanie wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty paweł grzesik tel.   Wynajem Lokal handlowo-usługowy 140 m z antresoląwrocław Krzyki, skrzyżowanie ul. Przyjaźni i Krzyckiej Przedmiotem oferty jest atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

106,38 zł/m²9,40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentowany lokal mieści się w parku handlowym przy ul. Noskowskiego 1, zaledwie 2 km od Galerii Morena i jednej z najmodniejszych dzielnic miasta Piecki-Migowo. W pobliżu parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł41 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękny, nowocześnie zaaranżowany 2 pokojowy apartament (41m2) z kuchnią i z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego apartamentowca z windą, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Zgierskiej 10 w Warszawie (grochów). Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²147 m² 8 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy typu open space o powierzchni 147 m , położony w ścisłym centrum Opola, w reprezentacyjnym budynku o bardzo dobrym standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w reprezentacyjnej, odnowionej kamienicy z windą w ścisłym centrum Gniezna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w wyjątkowej lokalizacji w Bystrej - idealne dla osób ceniących komfort, spokój oraz aktywny styl życia blisko natury. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obniżka, oferta aktualna od zaraz! Pomorzany śliczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, rozkładowe o pow.43m2 położone na 2 piętrze w cichej i zielonej części miasta z licznymi.