dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

200 zł/m²50 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępne nowoczesne panoramiczne biuro 5-osobowe w jednym z najbardziej cenionych biurowców w centrum Warszawy. 1. Topowa lokalizacja - doskonała komunikacja i prestiżowy adres przy.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł648,80 m² 16,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Na wynajem hala o powierzchni 648,8 m w Gołańczy Przedstawiamy wyjątkową okazję wynajmu hali przemysłowej o łącznej powierzchni 648,8 m , usytuowanej na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²35 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cześć, jestem nowoczesnym budynkiem, w którym czekają na Ciebie różnej wielkości przestrzenie od kameralnych biur po duże sale idealne pod działalność usługową, handlową czy szkoleniową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56m2 - Lublin, centrum okolice ul. Głębokiej (ul. Narutowicza), bardzo blisko Uczelni! W skład mieszkania wchodzą: salon z balkonem (przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł320 m² 14,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta wynajmu hali warsztatowej 320 m Do wynajęcia przestronna hala warsztatowa o powierzchni 320 m , idealna pod działalność związaną z mechaniką pojazdową, serwisem.

Szczegóły ogłoszenia

188,89 zł/m²9 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Gabinet dla psychologa / psychoterapeuty agent prowadzący: sylwia bednarska Tel:   numer licencji: 31049 ***wolne od zaraz*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²104 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - centrum Piaseczna | 104 m Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 104 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Piaseczna - miejsce o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł118 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia lokal mieszkalno-usługowy o powierzchni 118 m, położony na parterze wolnostojącego budynku, z bezpośrednim wejściem od ulicy lub bocznym wejściem, co zapewnia elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

35 424 zł1 200 m² 29,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferuje do wynajmu halę magazynową wysokiego składowania o powierzchni 1200 m2 ( wymiary 24 m x 48 m). Hala posiada 6 bram rozładunkowych: 2 bramy z możliwością wjazdu samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

3 515 zł9 500 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka nr 100, obręb marcinkowo o pow. 9500 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²132 m² 7 656 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł395 m² 30,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do wynajęcia atrakcyjny budynek użytkowy w Zielonej Górze - idealny na Twoje biznesowe potrzeby! Prezentujemy przestronny, parterowy obiekt o powierzchni 395 m , uzupełniony.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²14,80 m² 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia biuro o powierzchni 14,8 m2 na pierwszym piętrze w biurowcu przy ul. Krakowskiej. Lokal jest dostępny od zaraz. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10,42 m² 521 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Rynek 24, muszyna Powierzchnia najmu: 10,42 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 815/27 o pow. 1 407 m2 Cena: 50 zł / m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31,83 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie z dwoma osobnymi, zamykanymi pokojami przy ulicy Czesława Niemena 6 w Poznaniu. Idealny rozkład dla studentów - 2 niezależne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł45 m² 87,78 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament na 16. piętrze Quorum, ul. Sikorskiego 13, wrocław Na wynajem elegancki, w pełni wyposażony apartament położony na 16. piętrze prestiżowego apartamentowca Quorum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²116,45 m² 9 898 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w stanie deweloperskim,masz pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością swojej przestrzeni. Powierzchnia: 116,45 m Duży, dobrze doświetlony lokal z ekspozycją od strony.

Szczegóły ogłoszenia

79,03 zł/m²62 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eurovilla prezentuje lokal o powierzchni 62m2 na cele biurowe. Na powierzchnię mieszkania składa się m.in: aneks kuchenny, 3 pokoje i łazienka z oknem. Okolica Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł807 m² 14,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do wynajmu cały budynek użytkowy o pow.807 m2, razem z halą produkcyjną (magazyn). Budynek dwupiętrowy, gdzie na pierwszym piętrze budynku znajduje się 5 pomieszczeń biurowych, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²222 m² 3 441 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Komunikacyjny Punkt Zero: położenie przy Al. Jerozolimskich, tuż obok Placu Zawiszy, to logistyczny majstersztyk. Zaledwie 5 minut do ścisłego Centrum oraz błyskawiczne połączenie z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulna kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Saperskiej. Mieszkanie znajduje się na nowszym osiedlu, zamkniętym , monitorowanym, budynek z 2017 roku. Kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

59,21 zł/m²152 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal W prestiżowej kamienicy Lokal biurowo-usługowy, mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sam lokal zachwyca ponadczasowym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Medyka

Medyka,podkarpackie

11 935 zł1 193,52 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Medyce. Przedmiotem najmu jest budynek kotłowni centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę biur do wynajęcia. Nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy jednej z głównych ulic w Tychach. Dostępne powierzchnie: biuro 1 : 20,4 m - Cena: 2040 zł.

Szczegóły ogłoszenia

78,95 zł/m²38 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 38 m2 zlokalizowany przy ul. Pod Fortem. Lokal znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 €8 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 8000 m2 plus biuro ok. 400 m2, czeladź. Standard: wysokość składowania 10 m szerokie place manewrowe nośność posadzki: 5 T/m2 11 doków rozładunkowych 1 brama drive in.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²10 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Jeśli potrzebujesz niewielkiego biura na jedno, dwa biurka i szafę z segregatorami, bo Twoja firma się rozrasta i nie wystarczy mały gabinet przy sypialni bądź kąt w salonie, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł240 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Ewa Szembek ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom wolnostojący na wynajem 250 m2 w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy ul. Wodociągowej. Miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy metrze Plac Wilsona. Mieszkanie o powierzchni około 45m2 składa się z: przestronnego salonu, z którego jest przejście do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²34,80 m² 1 044 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię zlokalizowaną w budynku dworca pkp w trakcie modernizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45,10 m² 53,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej górze przy ul. Głowackiego 8. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym mieszkaniu w spokojnym otoczeniu i z łatwym dostępem do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na wynajem, przy ulicy Lubelskiej na popularnym kompleksie mieszkalnym -.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł58 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie Z tarasem na mokotowie Wysoki standard wykończenia wnętrz | Spokojna okolica | Bliskość infrastruktury i placówek edukacyjnych | W otoczeniu zieleni ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²69 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowy salon beauty / gabinety medyczne | 2 gabinety | parking | wyposażony Na wynajem elegancki, w pełni przygotowany lokal usługowy przystosowany pod działalność beauty, medycynę estetyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 368 zł112 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Magazyn W centrum sopotu Do wynajęcia magazyn o powierzchni 112m2, w bardzo dobrym stanie technicznym, suchy, na strzeżonym, ogrodzonym terenie. Magazyn zamykany roletą antywłamaniową.

Szczegóły ogłoszenia

32,39 zł/m²71 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

: lokalizacja: ul. 3 maja 47, biłgoraj parter, 71 mkw : W kilku słowach: ścisłe centrum miasta, nowy budynek, a w nim niezależny lokal o pow. 71 mkw z przestronnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł2 311 m² 2,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu oddanie w najem grunt zlokalizowaną w miejscowości Wilkowo, gm. Świebodzin, w woj. lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²110 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy 110 m Centrum 2000, ul. Armii Krajowej 80, rzeszów Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego biura o powierzchni 110 m , zlokalizowanego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

135,29 zł/m²170 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Flexi Lease to nowoczesny model najmu, który łączy swobodę biur serwisowanych z wygodą prywatnej przestrzeni, znaną z tradycyjnego wynajmu. To rozwiązanie dla firm, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ok 40m2 1 300 zł promuj odśwież Prywatne Poziom: 2 Umeblowane: tak Rodzaj zabudowy: kamienica Powierzchnia: 40 m Liczba pokoi: 2 pokoje Czynsz (dodatkowo): 400 zł Ubezpieczenie Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²244 m² 19 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferuję Państwu lokal biurowo-handlowy o pow. 244m2 w ekskluzywnym biurowcu klasy A (parter) w samym sercu handlowego centrum Krakowa. Efektywnie wykorzystana przestrzeń, doskonały.