dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

Dom

Lubkowo,pomorskie

7 000 zł102 m² 68,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom premium 102 m2 z sauną | dla kadry zarządzającej | Lubkowo nad Jeziorem Żarnowieckim Oferta najmu domu o podwyższonym standardzie, zaprojektowanego z myślą o kadrze kierowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł147 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali/magazynu o powierzchni 147 m2 zlokalizowanej na Płaszowie, dzielnica Podgórze. Lokal dostępny od 1 kwietnia. Dodatkowe informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²110 m² 3 666 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 18 m, 36 m, 54 m, 110 m i więcej, - powierzchnia magazynowa o różnej powierzchni na poziomie -1. Budynek - wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w kamienicy (dwupiętrowej), znajdującej się na zabytkowym Mieście Kazimierzowskim w Radomiu. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52,02 m² 55,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na zamkniętym osiedlu Park Leśny Rembertów (ul. Chełmżyńska 196a Warszawa). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym 19,43.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł360 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapytaj o ofertę :   . Lokal usytuowany jest na granicy dzielnicy Warszawa Wesoła i Sulejówka-18 km od centrum W-wy, tuż przy trasie wylotowej na Terespol/ Lublin Powierzchnia - 360 m2.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²230 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal o powierzchni około 230 mkw z przeznaczeniem pod wiele rodzajów działalności (oprócz gastronomicznej), doskonale zlokalizowany blisko centrum handlowego w Jankach.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł2 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu we Wrocławiu ul. Hubskiej 6. Teren oznaczony geodezyjnie numerem 4/76 am 42 obręb Południe. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37,10 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego. Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał. Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku. Apartament urządzony jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

35 838 zł1 525 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania nowo budowaną halę logistyczną oferującą nowoczesną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Hala zostanie oddana do użytku na początku III kwartału 2025 roku i będzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł46 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z 3 pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł47 m² 117,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralne, eleganckie i ciche mieszkanie na wynajem na Starym Mieście english description below - please do not hesitate to contact us Piękne, wysmakowane, ciche i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 €650 m² 7 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite nieruchomości Do wynajęcia powierzchnia magazynowa ok. 650m2 w kompleksie magazynowym w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym Piaseczna. Standard: - małe biuro na antresoli ( ok 50m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na 3. piętrze, idealne dla osób ceniących przestrzeń, wygodę oraz dobrą lokalizację. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym stylu po remoncie! Kraków Kazimierz ul. Wawrzyńca 33 m Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

21,93 zł/m²570 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Produkcja garmażeryjna, imprezy okolicznościowe , restauracja, catering, gotowy biznes. Oferujemy do wynajęcia lokal restauracyjno - bankietowy z dużym zapleczem produkcyjnym dla gastronomii.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł39,20 m² 59,95 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Buro Estaton przedstawia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy al. mjr. Wacława Kopisto o powierzchni 39,20 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

67,23 zł/m²89,16 m² 5 994 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Promocja przez pierwsze 3 miesiące najmu Do wynajęcia lokal biurowy położony przy ul. Żelaznej 59a o powierzchni 89,16 m (100,75 m brutto), idealny na działalność biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje 62 m balkon Osiedle Ptasie - Katowice Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

67,80 zł/m²118 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal biurowy/usługowy na wynajem W apartamentowcu- centrum - parter Oferta wynajmu dostępna tylko U nas. Szukasz przestronnego umeblowanego lokalu tuż obok ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

69,68 zł/m²123,43 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem ekskluzywny obiekt w sercu Gdańska, blisko dworca pkp! Obiekt po renowacji, powierzchnia lokalu 123,43 m2. Dostępne są 3 niezależne lokale, każdy po ok 120m2, dwupoziomowe segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

55,92 zł/m²152 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja, budynek: doskonałe miejsce na Mokotowie - Stary Mokotów z wszystkimi urokami tej części miast. Nowoczesny apartamentowiec z 2006 r z całodobową ochroną, recepcją. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł366,70 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom o powierzchni 350m2, przestronny, idealny dla rodziny, 7 pokoi, 2 miejsca garażowe, wilanów-Zawady : Dla kogo? Dla dużej rodziny. Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. : atuty?.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33,30 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Trójka Nieruchomości prezentuje do wynajęcia, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 położone samym centrum miasta na ul. Jana Matejki na Łazarzu. Ta oferta jest skierowana do klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

25,54 zł/m²313,18 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 313 m w Świnoujściu do remontu, świetna lokalizacja. Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 313,18 m w Świnoujściu, przy ul. Bohaterów Września 26/27. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł107 m² 25,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 czerwca 2026. Mieszkanie do wynajęcia na kalinowszczyźnie, ul. Niepodległości 7C Mieszkanie w stanie bardzo dobrym. Do dyspozycji: 4 nieprzechodnie pokoje, kuchnia, duża łazienka, agd,.

Szczegóły ogłoszenia

115,46 zł/m²64,95 m² 7 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zrealizuj swój pomysł na biznes w sercu Poznania! Esencja II to najnowsza inwestycja renomowanego dewelopera Archicom, która tworzy nową, tętniącą życiem przestrzeń miejską przy ul. Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 zł455 m² 21,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną wraz pomieszczeniami biurowymi o łącznej powierzchni 455m2, położoną w Luboniu-Żabikowie. Na wynajmowaną powierzchnię składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gestor Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie na osiedlu Błękitnym w pełni wyposażone. Powierzchnia użytkowa : 47 m , balkon(loggia).

Szczegóły ogłoszenia

15 900 zł330 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

15 900 pln | najem | dom | 330 m2 | konstancin - jeziorna | strefa A Do wynajęcia piękny, stylowy dom z dużym ogrodem w willowej części Konstancina - Jeziorny (strefa A), idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Budynek biurowy po generalnym remoncie W 2000r. niedaleko byłej Galerii Mokotów. Do wynajęcia 1 pomieszczenia biurowe z możliwością podziału na 2. Wykładzina na podłodze, oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

39,93 zł/m²150 m² 5 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia hala (kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²350 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem oferujemy przestrzeń wystawienniczą - 300 m otwartej przestrzeni komercyjnej na 1. piętrze dwupoziomowego budynku. Szczególnie mile widziany będzie Najemca z branży budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²219 m² 12 702 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Mokotów, w rejonie Sielc/ul. Gagarina. Do wynajęcia antresola 220 m /wysokość 2,80m/. Podłoga modułowe płyty, ściany gładź szpachlowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł125 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5