dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

125 zł/m²100 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 100 m w zabytkowej kamienicy | ul. Szpitalna, warszawa - centrum Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ponad 100 m , idealny na biuro, showroom, galerię.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²133,70 m² 2 407 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq wynajmie lokal usługowo-handlowy o powierzchni 133,7m2, w ścisłym centrum Warszawy, na skrzyżowaniu ulic Emilii Plater a Nowogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Najem Instytucjonalny Przedmiotem najmu jest mieszkanie typu M-2, przedpokój, kuchnia, duży pokój. Okna plastikowe, rolety antywłamaniowe, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| możliwość wynajęcia wraz z umeblowaniem. Lokal położony w centrum miasta, o powierzchni około 40m2. Jedno pomieszczenie. Drugie piętro. Przed lokalem hall, poczekalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

21 500 zł780 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 690m2 hali magazynowo- produkcyjnej + 90m2 część biurowo socjalna. Wysokość 7 metrów, posadzka przemysłowa niepylna, świetliki dachowe, ogrzewanie gazowe. Wysoka brama wjazdowa , wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł912 m² 46,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 266 m²

Do wynajęcia nowy obiekt magazynowo biurowy z przeznaczeniem usługowym. Hala z płyty warstwowej bez słupów w świetle hali. Dach dwuspadowy, świetlik. Wymiary 30x14 m. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

13,80 €/m²236 m² 3 257 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Ekskluzywna powierzchnia komercyjna z witrynami na terenie dużego kompleksu. Wybór powierzchni od 225 mkw do 2430 mkw. Możliwość przystosowania i wykończenia lokalu pod potrzeby najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

55,90 zł/m²80,80 m² 4 517 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: 76,92 m2 wykończone biuro, możliwość pełnego umeblowania Zalety nieruchomości: kameralny Budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

58,44 zł/m²361,91 m² 21 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu usługowego o przeznaczeniu biurowym w ścisłym centrum Starego Miasta przy Rynku Głównym. Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 zł34,70 m² 38,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zadbane, odświeżone mieszkanie o powierzchni 34,7 m, po remoncie (m.in. odmalowane), położone na 11. piętrze. Układ i wyposażenie: kuchnia w pełni urządzona, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni około 74m położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu pokój z aneksem kuchennym oraz łazienką w nowowybudowanej inwestycji położonej na warszawskich Bielanach przy ul. Kolumbijskiej 32. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,93 m² 55,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń i miejscem postojowym w cenie! Szukasz spokoju i bliskości natury, nie rezygnując z miejskich wygód? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

70,83 zł/m²120 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Reprezentacyjny lokal 4-pokojowy | kamienica z windą | Aleje Jerozolimskie | widok na pkin Lokal 4-pokojowy położony przy Alejach Jerozolimskich, w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²530 m² 8 215 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy przestronne, nowoczesne biuro o powierzchni 530 m , położone w reprezentacyjnym biurowcu bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich. Centrum w zasięgu ręki: zaledwie 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

41,41 zł/m²48,30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem lokal położony w centrum Limanowej. Lokal o powierzchni 48,3 m 2 składa się z 2 jasnych pomieszczeń z witrynami okiennymi w kierunku rynku (około 14 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²436 m² 52 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

okal położony jest na poziomie -1 Powierzchnia lokalu 436 m Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracji Lokal przeznaczony pod wszelkiego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł349,15 m² 20,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do wynajęcia wolnostojąca nieruchomość w pełni przystosowana do prowadzenia działalności gospodarczej z jednoczesnym zapleczem noclegowym dla kadry pracowniczej. Obiekt zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²256 m² 4 608 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek, klasy A mający w swojej ofercie 14300 m2 powierzchni. Zlokalizowany na pograniczu dzielnic Śródmieście, woli i Ochoty. W sąsiedztwie budynku znajduje się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²330 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy w nowoczesnym biurowcu przy ul. Kasprowicza. Oferujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy położony w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym na terenie jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia Ruda Śląska dzielnica Godula. Dwa pokoje z osobną kuchnią, łazienka z wanną oraz balkon. Lokal świeżo pomalowany, wyposażenie ewentualnie do uzgodnienia. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²321 m² 5 778 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Idealne pod Magazyny, produkcję, biura lub Centrum Sportowo-Rozrywkowe. Szukasz przestrzeni, która dostosuje się do Twojej wizji, a nie odwrotnie? Oferujemy na wynajem unikalny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 40mkw, zlokalizowane w Katowicah Szopienicach, w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy Zespole.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37,11 m² 51,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,11m 2 w ścisłym centrum miasta dobra cena - niskie koszty utrzymania opis: kolorowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,11m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

47,22 zł/m²36 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 36 m2, usytuowany na parterze, w kamienicy, w centrum Kielc, przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy - 90m2 Przedmiotem wynajmu jest lokal z przeznaczaniem na nieuciążliwą działalność gospodarczą np; biuro , kancelaria , gabinet, sklep internetowy itp. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²100 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o powierzchni ok. 100 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu. Przestrzeń idealnie sprawdzi się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²70 m² 6 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały lokal na parterze z dużymi witrynami od ulicy, ruch pieszy i kołowy, w ciągu innych działających lokali użytkowych, vis a vcis przystanków autobusowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł323 m² 37,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny magazyn o powierzchni 323 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, doświetlenie świetlikiem, małe zaplecze socjalne, wysokość ok. 8 m, dojazd samochodów ciężarowych, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

8 450 zł325 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala na parterze. Przy obiekcie dostępny duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²88 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek biurowy po generalnym remoncie W 2000r. Do wynajęcia powierzchnia biurowa niedaleko byłej Galerii Mokotów. Wykładzina na podłodze, oświetlenie kasetonowe, okna od ulicy, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

26 852 €6 885 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 6.885 m2 magazynu do tego część biurowo socjalna 315 m2, pow. Baniocha. Standard: posadzka przemysłowa niepylna nośność 5t/m2 doki, bramy zero monitoring tryskacze esfr parking tir.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł2 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Nowoczesne Centrum Handlowo-Usługowe oferta wynajmu powierzchni Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu powierzchni w nowoczesnym centrum handlowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

10 230 zł500 m² 20,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy w Tychach o powierzchni ok 500 m kw nieogrzewany. Opis obiektu: wymiary: długość 35 m Szerokość 17,70 m 1 brama wjazdowa rolowana.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na wynajem 100 m powierzchni handlowo-biurowo- magazynowej , znajdującej w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Leszna. Może to być powierzchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł70,62 m² 155,76 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym, prestiżowym budynku w sercu Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²15,07 m² 904 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,07 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

5 904 zł246 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 246 m2, ogrzewany. Lokal mieści się na I p. Budynek z zadaszoną rampą, do dyspozycji winda towarowa - dostęp bezpośrednio z magazynu. Wysokość lokalu 3,7 m.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł400 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom o powierzchni 400 m | Idealny pod biuro | Dostępny od 01.03.2026 | Krasickiego / Malczewskiego w rejonie Ambasad | Na wynajem oferujemy wielofunkcyjny, ponad 400-metrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Cały parter w budynku do wynajęcia Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zacząć, rozwinąć lub przenieść swoją działalność gospodarczą, ponieważ w swojej ofercie posiadamy lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²600 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy 600m2 przy drodze krajowej nr 39 - brzeg Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 600m2, położony w doskonałej lokalizacji - przy drodze.