dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Dobre Nieruchomości polecają do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2 ( 2 niezależne pokoje +niezależna kuchnia), zlokalizowane na bydgoskich Wyżynach, w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł182,40 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu z zapleczem i sanitarnym o powierzchni 182,4m2 przy ul. Dworcowej Głogówku.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²411 m² 7 398 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Medyce w powiecie przemyskim. Przedmiotem oferty jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²433 m² 9 526 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Na wynajem hala z częścią warsztatową, magazynową i biurową 433 m | Bielsko-Biała | działka 1 501 m Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65,80 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i duży.

Szczegóły ogłoszenia

55,39 zł/m²101,59 m² 5 627 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warunki najmu w skrócie: kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto. Miejsce parkingowe 181,00 zł/m2/m-c Dostęp do budynku i ochrona 24/7. Teren jest ogrodzony i przez całą dobę.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 400 zł

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-2 (pokój z aneksem kuchennym) o powierzchni 60 m2 położone na 1 piętrze w kamienicy 2 piętrowej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł7 600 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka rolna położona w Nowym Kisielinie. Działka o powierzchni 7 600 m2. Na działce znajduje się studnia głębinowa ze zbiornikiem ok. 5 000l wody. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł75 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie-dom 75 mkw. w Kutnie przy ul. Sempołowskiej. Parter: kuchnia z jadalnią, salon, łazienka i przedpokój. Użytkowe poddasze: sypialnia i łazienka. Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

41,11 zł/m²45 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w dogodnej lokalizacji osiedla Glinki, 30 m2 sali handl.-usługowej z dużymi witrynami. Zaplecze socjalne oraz łazienka to 15 m2. Ogrzewanie gazowe, dwa wejścia. Koszt to czynsz najmu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

14,29 zł/m²126 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal na dworcu w Nowym Zagórzu na działce nr. 71/11 obręb Zagórz przy ulicy Dworcowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni około 70 m , zlokalizowany w dzielnicy Kawodrza Górna w Częstochowie. Nieruchomość idealna pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę mieszkania do wynajęcia znajdującego się na Lisińcu przy ul. Goszczyńskiego w Częstochowie rozkład: - otwarty salon połączony i kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez czynszu! 30 m blisko centrum - Lwowska, rzeszów home profi Nieruchomości oferuje na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis skrócony: do wynajęcia mikro mieszkanie. Pełne wyposażenie, nawet kuchni. Brak dodatkowych kosztów. Informacje dodatkowe: -lokal posiada 18 m2 -łazienka gotowa do użytku w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56,48 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, balkon, klimatyzacja, świetna lokalizacja - ul. Piękna Do wynajęcia funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,48 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Tadeusza Kościuszki 22 w Krakowie. Apartament znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze skąd rozpościera się piękny widok aż na Hel. Składa się z 3 oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

95,06 zł/m²263 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu handlowego lub usługowego z najbardziej prestiżowym adresem w mieście? Oferujemy lokal usługowy o powierzchni 263 m2 z witryną skierowaną na ulicę z największym.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²360 m² 17 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajęcia lokalu o powierzchni ok. 360 m2 zlokalizowanego na pierwszym piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku biurowym w Lublinie. Budynek o wysokim standardzie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²1 360 m² 59 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu na wynajem lokal handlowo - usługowy z częścią magazynową zlokalizowany w budynku handlowo - usługowym położonym w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do wynajmu, ustawne M3, znajdujące się na nowo wybudowanym osiedlu w Zabrzu dzielnica Mikulczyce przy ulicy Bocianów. Mieszkanie, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie posiadamy więc propozycji na sprzedaż i wynajem - nie publikowane! Zadzwoń celem poznania szczegółów Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Wolne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Oświęcimiu przy ulicy Powstańców Warszawy na Zasolu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Tęczowa , pow. 35 mkw, p./5p. (rolety zewnętrzne). cena 2500 zł w tym koszt miejsca postojowego w hali garażowej. Opłaty eksploatacyjne wg zużycia. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł11 m²

 

Piętro:3/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 650 zł

Wynajmę pokój 1 osobowy w Gdańsku przy ulicy Arctowskiego 2a. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku 10 piętrowym. Składa się z: - 5 pokoi zamykanych na klucz z jednym balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

53,41 zł/m²51,49 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas na wynajem funkcjonalny i nowoczesny lokal o powierzchni ponad 50 m , przystosowany do prowadzenia działalności medycznej/stomatologicznej. Gabinet zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-handlowo-magazynowy, pow.150 m2 można zwiększyć powierzchnię do 1000 m2. Wszystkie media, duży plac przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł50 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers oferuje komfortowe mieszkanie w luksusowej inwestycji Angel Wawel lokalizacja i inwestycja: prestiż to słowo, które samo przychodzi na myśl w kontekście Angel Wawel.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²180 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy, usytuowany w samym centrum Warszawy, w budynku przy skrzyżowaniu ulicy Emilii Plater i Wilczej. Dużą zaletą nieruchomości jest usytuowanie w ciągu innych.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²128,27 m² 10 005 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Biurowiec w Sopocie Górnym. Komunikację miejską zapewniają dworzec skm oraz przystanki autobusowe w sąsiedztwie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

50,25 zł/m²199 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowoczesne i gotowe do pracy biuro klasy A położone w południowej części Krakowa w biurowcu Tischnera Office przy skrzyżowaniu ulic Wadowicka / Tischnera.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny,w pełni umeblowany skrajny dom szeregowy w Gdańsku Osowa. Nieruchomość ma 150 m2 powierzchni i składa się z 4 pokoi.Na pierwszym piętrze z podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

43,10 zł/m²116 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealny lokal na działalność administracyjno-biurową Lokal o powierzchni około 116 m2 położony na parterze w pawilonie przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia Obiekt magazynowo-biurowy. W skład obiektu wchodzi: - pomieszczenie biurowe około 80 mkw, zagospodarowane. - hala magazynowa o powierzchni 160 mkw , pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do wynajęcia nietypowo zlokalizowany lokal o powierzchni ok 120 m2 na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej. Wjazd na posesję od ulicy Dubois. Lokal do adaptacji, możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²58 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony na Starym Mieście (rejon ul. Zwierzynieckiej, podwala) w reprezentacyjnym budynku biurowym z recepcją. Biuro o powierzchni 58 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

54,55 zł/m²473 m² 25 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro w budynku biurowym o powierzchni 473 m , zlokalizowany na 2 piętrze budynku przy ul. Nakielskiej w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm poszukujących wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50,50 m² 35,64 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NR oferty: wldoc9231 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, położone w Legnicy przy ul. Warmińskiej. Lokal znajduje się na 7. piętrze w budynku z windą, co.

Szczegóły ogłoszenia

37,18 zł/m²78 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 78 m, położony w ścisłym centrum Opola, w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronna hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia Łaskarzew, ok. 500 m ( z możliwością powiększenia o kolejne 500 m2) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę o łącznej.