dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

2 200 zł40,17 m² 54,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żory okazja piękne, bezczynszowe M-3 Z całym wyposażeniem! Mieszkanie wolne od zaraz! solid nieruchomości poleca tylko U nas wyłączność. Licencjonowane biuro nieruchomości solid Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,28 m² 72,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Tęczowej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla singla lub pary poszukujących komfortowego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Umeblowany lokal, wolny od zaraz. Cena Netto plus media

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42,60 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 42,6m | Czarny Dunajec| Miejsce parkingowe w Cenie Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,6m , zlokalizowane w Czarnym Dunajcu ul. Kmietowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 900 zł46,74 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Expert proponuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,61 m2 m2 w Ostródzie przy ul. Widok. Mieszkanie położone na obrzeżach Ostródy, w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Strumykowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²117,80 m² 5 301 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro 117,8 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Strumykowej, na IV piętrze budynku. (pomieszczenie ok. 90 m+ pomieszczenie gospodarcze ok. 10 m+ zaplecze kuchenne+ toaleta).

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Błonie lokale użytkowe do wynajęcia. Na wynajem lokal użytkowy - obecnie gabinet stomatologiczny z pełnym wyposażeniem zlokalizowany w błoniu w spokojnym miejscu blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²927 m² 26 883 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal handlowo-usługowy w centrum Iławy Świetna lokalizacja - centrum miasta!, duży parking - na 25 samochodów, niska rotacja najemców, idealny pod sklep, market lub usługi Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł69,71 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze, świeże i w pełni wyposażone. Układ z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną, ekspozycja na zachód i duży balkon, który realnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,67 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego apartamentu zlokalizowanego w Tarnowskich Górach - Lasowicach. Lokal znajduje się na III piętrze. . Nieruchomość o powierzchni 46m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,70m2 położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Błonie w Mińsku Mazowieckim. Umeblowanie jak na zdjęciach. Kuchnia w zabudowie(pralka.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²26 m² 2 470 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal O pow. 26m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na Wisłę | Osiedle Winnica | 80 m rezerwacja Na wynajem przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

17,50 zł/m²20 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia miejsce parkingowe w garażu podziemnym Gliwice ul.Pszczyńska. Garaż ogrzewany ,zamykany, oświetlony. Wymiary garażu szer.2,5m front, dł. 5m wys. 3m Miejsce może być używane do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58,65 m² 47,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje z osobną kuchnią po generalnym remoncie! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę 2-pokojowego mieszkania na wynajem znajdującego się na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²186 m² 12 090 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia komfortowe biura w samym sercu Bydgoszczy, na Starym Rynku - powierzchnie od 186 m do 625 m . Piękna i reprezentatywna kamienica. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,27 m² 68,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, zupełnie nowe mieszkanie położone w spokojnej części Świdnicy, w okolicach parku, w nowym budynku przy ul. Kolejowej. Na powierzchnię 42,27 m składają.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio, 2 pokoje z garażem i komórką lokatorską na osiedlu ogrodzonym, przy Parku Szczęśliwickim. W mieszkaniu jest pawlacz i 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować świeżo wykończony wyjątkowy apartament położony w nowoczesnym budynku apartamentowym przy ul. Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 42 m2 w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Józefa Sarego. Lokalizacja Inwestycja znajduje się w cichej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty nieruchomości: -świetna lokalizacja w sercu Gdyni, -miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie najmu, -w pełni wyposażone mieszkanie, -funkcjonalny układ idealny dla pary, -3.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł50 m² 77 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni około 50 m w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy 2.0 " przy ulicy Grzegórzeckiej. W mieszkaniu zostanie zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

33 zł/m²60 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia w Poznaniu | ok. 60 m | 1 piętro | 2 pomieszczeniado wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 60 m , położony na 1. piętrze budynku w Poznaniu. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

43,85 zł/m²130 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najemca nie płaci prowizji. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Lokal w odrestaurowanej willi przy ul. Uphagena we Wrzeszczu. Lokal ma niezależne wejście. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł94 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne przestronne mieszkanie o powierzchni 94m2, , na pierwszym piętrze w kamienicy położone na Starym Mieście w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej. Pieszo 3 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

673 zł51 m² 13,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Klecza Górna woj. Małopolskim, powiecie wadowickim.

Szczegóły ogłoszenia

14,04 zł/m²79 m² 1 109 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 79,25 m2 w budynku dworca Ścinawka Średnia, przy ul. Kolejowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

20,04 zł/m²314,30 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię użytkową (314,30 m2) zlokalizowaną na 1 piętrze budynku dworca w Krotoszynie. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45 mkw+m. postojowe Żywiec ul. Dworcowa. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 mkw, w pełni wyposażone, dostępne od zaraz, dodatkowo w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²19 m² 1 330 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesne lokale usługowe i biurowe w prestiżowej lokalizacji Żary, ul. Pocztowa Nowo wyremontowany, elegancki budynek w ścisłym centrum miasta, stworzony z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł85 m² 14,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 85m2, zlokalizowany w Katowicach na Osiedlu Ptasim przy ul. Wróbli. Usytuowany jest na drugim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem nowoczesne kawalerka mieszkanie położona przy ulicy Friedleina, w najbliższym sąsiedztwie takich ulic jak: wrocławska, łokietka, świętokrzyska, mazowiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

82,86 zł/m²175 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronne i doświetlone biuro w bezpośredniej okolicy placu Jana Pawła II, idealne dla firm poszukujących prestiżowego adresu, świetnej komunikacji i komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na poznańskim Łazarzu tuż przy Biedronce. Wysoki standard wykończenia, pokój jest umeblowany z wyjściem na balkon. Jest w cenie 1500 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,30 m² 59,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na wynajem przy ul. Wojskowej, położone na drugim piętrze bloku z 2009 roku z windą. Mieszkanie jest rozkładowe (wschód zachód),.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 38 m przy ulicy Bajecznej na Grzegórzkach. Inwestycja I lokalizacja Inwestycja Bajeczna Apartments to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie z balkonem przy ulicy Gagarina 40 we Wrocławiu. -Nieruchomość- powierzchnia 18 m2. Parter. Miejskie ogrzewanie. -Lokalizacja- w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone na 5. piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie jest bardzo jasne i w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²269,28 m² 12 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:-

Pomieszczenia do wydzierżawienia starogard gdański Spółka / Oddział: polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. /Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku Lokalizacja: województwo pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

62,63 zł/m²190 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal gastronomiczny zlokalizowany na Krakowskim Kazimierzu. Lokal o powierzchni 190 m2 składa się z parteru z bardzo dużą witryną z wejściem od frontu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²195 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecam na wynajem powierzchnię produkcyjno - magazynową w przemysłowej części Lublina. W skład nieruchomości o powierzchni 195m2 wchodzą: piętro 1 (195,6m2): - sala produkcji 83,5m2,.